Dzisiaj jest: 15.09.19. 




03.07.2013 - OOM 2013
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Łódź, 02-03.07.2013

7 medali dla Konina: 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe
Pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej i medalowej


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Michalina Kostrzewa (KKSz Konin)
2. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3. Anna Cios (TMS Sosnowiec)
3. Marta Geraga (KKSz Konin)
5. Martyna Trzmielewska (AZS AWF Warszawa)
6. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
7. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
8. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
--------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Sylwia Matuszak
23. Katarzyna Lengowska
25. Izabela Owczarczak
28. Martyna Maksym
40. Oktawia Grudzień
41. Weronika Orczyk
42. Martyna Dziublewska


Ćwierćfinały:
Michalina Kostrzewa - Sara Ciesielska 15/12
Anna Cios - Marta Mazurek 15/13
Marta Geraga - Martyna Trzmielewska 15/12
Karolina Cieślar - Martyna Tobiaszewska 15/8

Półfinały:
Michalina Kostrzewa - Anna Cios 15/10
Karolina Cieślar - Marta Geraga 15/7

Finał:
Michalina Kostrzewa - Karolina Cieślar 15/12


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
2. Kamil Siwek (KKSz Konin)
3. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)

3. Mateusz Szatkowski (AZS AWF Warszawa)
5. Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec)
6. Michał Różycki (UKS Gocław 75 Warszawa)
7. Mateusz Pychyński (KKSz Konin)
8. Aleksander Mimier (KKSz Konin)
------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Dawid Ogły
11. Patryk Okrój
16. Bartosz Strejza
17. Patryk Jaskulski
37. Patryk Kwiatkowski
38. Stefan Łysiak


Ćwierćfinały:
Kamil Siwek - Aleksander Mimier 15/3
Adrian Dzwoniarski - Mateusz Pychyński 15/12
Mateusz Szatkowski - Kamil Groniecki 15/7
Mateusz Godlewski - Michał Różycki 15/9

Półfinały:
Kamil Siwek - Adrian Dzwoniarski 15/9
Mateusz Godlewski - Mateusz Szatkowski 15/8

Finał:
Mateusz Godlewski - Kamil Siwek 15/13


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
- Karolina Cieślar
- Anna Cios
- Nadia Królikowska
- Joanna Wątor
2. KKSZ KONIN I
- Sara Ciesielska
- Marta Geraga
- Michalina Kostrzewa
- Sylwia Matuszak

3. UKS 13 BIAŁYSTOK I
- Marta Mazurek
- Martyna Tobiaszewska
- Monika Wysocka
4. AZS AWF WARSZAWA
5. TMS SOSNOWIEC II
6. KKSZ KONIN II
- Martyna Dziublewska
- Katarzyna Lengowska
- Martyna Maksym
- Izabela Owczarczak
7. UKS 13 BIAŁYSTOK II
8. KOLEJARZ 24 KATOWICE

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 45/23
AZS AWF WARSZAWA - TMS SOSNOWIEC II 45/34
UKS 13 BIAŁYSTOK I - KKSZ KONIN II 45/25
TMS SOSNOWIEC I - UKS 13 BIAŁYSTOK II 45/9

Półfinały:
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA 45/26
TMS SOSNOWIEC I - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/38

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN I 45/37

Walka o III miejsce:
UKS 13 BIAŁYSTOK I - AZS AWF WARSZAWA 45/34


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Adrian Dzwoniarski
- Mateusz Godlewski
- Patryk Jaskulski
- Kamil Siwek

2. TMS SOSNOWIEC
- Kamil Groniecki
- Krzysztof Kaczkowski
- Mateusz Kawaliło
3. UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA
- Jan Kruszewski
- Karol Lademann
- Michał Różycki
4. KKSZ KONIN II
- Dawid Ogły
- Patryk Okrój
- Mateusz Pychyński
- Bartosz Strejza
5. AZS AWF POZNAŃ
6. UKS 13 BIAŁYSTOK I
7. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
8. DRAGON ŁÓDŻ I

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/28
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - DRAGON ŁÓDŹ I 45/43
TMS SOSNOWIEC - AZS AWF POZNAŃ 45/31
KKSZ KONIN II - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 45/16

Półfinały:
KKSZ KONIN I - UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 45/27
TMS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN II 45/42

Finał:
KKSZ KONIN I - TMS SOSNOWIEC 45/33

Walka o III miejsce:
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/33


Klasyfikacja klubowa punktowa (49 klubów)

1. KKSZ KONIN - 114

2. TMS SOSNOWIEC 69
3. AZS AWF POZNAŃ - 64


Klasyfikacja klubowa medalowa

1. KKSZ KONIN - 7 medali: 3 x złoto, 2 x srebro 2 x brąz

2. KS SZPADA Wrocław - 3 medale: 3 x złoto
3. WROCŁAWIANIE - 3 medale: 2 x złoto, 1 x srebro





















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design