Dzisiaj jest: 22.10.19. 




10.09.2013 - I PPJM - Katowice - 07.09.2013
I Puchar Polski Juniorów Młodszych
Katowice, 07.09.2013


Szabla dziewcząt

1. Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
2. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
3. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
3. Emilia Popczyk (TMS Sosnowiec)
5. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
6. Natalia Ubowska (TMS Sosnowiec)
7. Weronika Michalak (AZS AWF Warszawa)
8. Agata Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Martyna Dziublewska
12. Martyna Maksym
14. Katarzyna Lengowska
20. Natalia Nowinowska
28. Michalina Fic
33. Oktawia Grudzień
34. Nikola Kronowiecka
35. Julianna Kęsy
40. Natalia Domżałowska
42. Paulina Chojnacka
53. Natalia Skompska

Ćwierćfinały:
Emilia Popczyk – Weronika Michalak 15/12
Sylwia Matuszak – Martyna Tobiaszewska 15/14
Marta Mazurek – Agata Marciniak 15/14
Nadia Królikowska – Natalia Ubowska 15/6

Półfinały:
Sylwia Matuszak – Emilia Popczyk 15/12
Nadia Królikowska – Marta Mazurek 15/11

Finał:
Sylwia Matuszak – Nadia Królikowska 15/7


Szabla chłopców

1. Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Bartosz Strejza (KKSz Konin)
3. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)

3. Michał Kisiel (UKS Viktor Warszawa)
5. Jakub Dams (AZS AWF Poznań)
6. Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
7. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)

8. Cezary Białecki (UKS Hajduczek Olsztyn)
-------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Mateusz Pychyński
14. Dawid Ogły
20. Maurycy Dziublewski
24. Hubert Glasner
30. Michał Zandecki
35. Krystian Wysocki

Ćwierćfinały:
Mateusz Godlewski – Patryk Jaskulski 15/6
Karol Lademann – Jakub Dams 15/11
Michał Kisiel – Cezary Białecki 15/6
Bartosz Strejza – Adrian Dzwoniarski

Półfinały:
Karol Lademann – Mateusz Godlewski 15/14
Bartosz Strejza – Michał Kisiel 15/10

Finał:
Karol Lademann – Bartosz Strejza 15/10


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design