Dzisiaj jest: 23.08.19. 




20.09.2013 - VI PEK - Konin - 20-22.09.2013
VI Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
XIV Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Konin, 20-22.09.2013


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. SHEVELEVA Svetlana RUS
2. SOLOVIEVA Anna RUS
3. ONUFRIEVA Regina RUS
3. TEN Kristina RUS
5. PODPASKOVA Evgenia RUS
6. HASSETT Tara USA
7. BODROVA Ksenia RUS
8. LASOTA Marta USA
9. MATUSZAK Sylwia POL (KKSz Konin)
10. MERZA Sarah USA
11. KOCHETOVA Anastasia RUS
12. CHAMBERLAIN Maia USA
13. TOTH Reka HUN
14. PAPP Borbala HUN
15. KOSE Fatma Zehra TUR
16. TOBIASZEWSKA Martyna POL
17. MIKHAILOVA Alina RUS
18. KROLIKOWSKA Nadia POL
19. O BRIEN Regina USA
20. WEBER-LEVINE Carly USA
21. TARTAKOVSKY Gabrielle USA
22. KELECSENYI Mirabella HUN
23. LEITNER Dora HUN
24. UBOWSKA Natalia POL
25. NIKITINA Olga RUS
26. BARNETT Mary USA
27. DAVE Riya USA
28. MEKINA Mariya RUS
29. TARTAKOVSKY Elizabeth USA
30. CHU Lillian USA
31. MICHEL Violet USA
32. ERMOLOVA Anna RUS
33. MAMEDOVA Milena RUS
34. MAZUREK Marta POL
35. BERCZY Dorottya HUN
36. KOCHETOVA Daria RUS
37. LUCARINI Lucia ITA
38. KLIMOVA Alexandra RUS
39. ADAMS Rose USA
40. JOHNSON Edith USA
41. FLUMBORT Sara HUN
42. GUSEVA Maria RUS
43. KIM Lauren USA
44. MOSEYKO Alina RUS
45. MICHALAK Weronika POL
46. LENGOWSKA Katarzyna POL (KKSz Konin)
47. BALOGH Zita HUN
48. ZAHONYI Petra HUN
49. SZYMANSKA Barbara POL
50. HNIDASHEVA Valeriia UKR
51. LINDER Kara USA
52. CUNNINGHAM Sara USA
53. WIDERA Paulina POL
54. SINIAKOVA Nina UKR
55. REMLEIN Antonina POL
56. UTLIK Alisa BLR
57. MAKSYM Martyna POL (KKSz Konin)
58. VERNYEL Sara HUN
59. WYSOCKA Monika POL
60. REDEY Zsofia HUN
61. DOMANSKA Lidia POL
62. FARKAS Kinga HUN
63. MANEL Paige CAN
64. SCHULTZ Kata HUN
65. KOVACS Eniko HUN
66. SOLOMON Ilana USA
67. SMIRNOVA Margarita UKR
68. DZIUBLEWSKA Martyna POL (KKSz Konin)
68. POPCZYK Emilia POL
70. GICZAN Daria POL
70. SOKOLOWSKA Agnieszka POL
72. KOSMACH Natallia BLR
73. ZIKOVA Oldriska CZE
74. KORNETH Emese HUN
75. AGAFONOVA Alena RUS
76. KARL Mira HUN
77. MAZANKOVA Jana CZE
78. LAUX Lea-Charlotta GER
79. WALAS Natalia POL
80. TSIKHANAVA Alina BLR
81. LUCENTINI Alessia ITA
82. CURZON Madeline USA
83. BENESOVA Michaela CZE
84. OKINE Marta POL
85. NOWINOWSKA Natalia POL (KKSz Konin)
86. ZAWODNIAK Malgorzata POL (KKSz Konin)
87. MARCINIAK Agata POL
87. STRYSZOWSKA Agnieszka POL
89. KUNGLI Borbala HUN
89. COLTA Kinga POL
91. FIC Michalina POL (KKSz Konin)
91. DURNAS Aleksandra POL
93. KANAREK Zuzanna POL
94. KESY Julianna POL (KKSz Konin)
94. VASENKO Dariia UKR
94. KENGYEL Luca HUN
97. ROMANCZYK Aleksandra POL
98. KORENOVA Jitka CZE
98. CIESLAR Zuzanna POL


Ćwierćfinały:
Anna Solovieva - Marta Lasota 15/12
Regina Onufrieva - Ksenia Bodrova 15/13
Kristina Ten - Evgenia Podpaskova 15/14
Svetlana Sheveleva - Tara Hassett 15/6

Półfinały:
Anna Solovieva - Regina Onufrieva 15/14
Svetlana Sheveleva - Kristina Ten 15/6

Finał:
Svetlana Sheveleva - Anna Solovieva 15/12


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. LOKHANOV Konstantin RUS
2. METRYKA Karol USA
3. GODLEWSKI Mateusz POL (KKSz Konin)
3. NATANZON Benjamin USA
5. DZWONIARSKI Adrian POL (KKSz Konin)
6. DARKO Botond HUN
7. DOBO Istvan HUN
8. WANG Royce USA
9. VAN HOFFELEN Raphael FRA
10. PANTELEEV Arseniy RUS
11. TURNER Gavin USA
12. GLADKOV Andrey RUS
13. RITCHEY Connor USA
14. TRUNTAEV Daniil RUS
15. DODDO Andrew USA
16. THOMPSON Khalil USA
17. KUKSENKO Roman UKR
18. YAKOVENKO Nikita RUS
19. KURUDIMOV Viktor RUS
20. LOGACHEV Arseniy RUS
21. LIANG Calvin USA
22. SHIRSHOV Vasiliy RUS
23. SOROKIN Dmitriy RUS
24. CHERKASOV Daniil RUS
25. KIRPICHOU Kirill BLR
26. MURTAZAEV Shamil RUS
27. BOGAR SZABO Andras HUN
28. NIKITIN Pavel RUS
29. GALGOCZY Tamas HUN
30. NAGY Martin HUN
31. NAUMOV Alexey RUS
32. LADEMANN Karol POL
33. ILYIN Ivan RUS
34. BUCHWALD Jonah USA
35. GUY Philippe USA
36. ASCH Jacob USA
37. RASIC Stefan GER
38. URBAN Adam HUN
39. MELNIK Borys UKR
40. KURYLA Pavel BLR
40. WALKER Leonard USA
42. YATSIUK Oleksandr UKR
43. GYORGY Lehel HUN
44. KOSTENKO Anatoliy RUS
45. MERCHANT Julian USA
46. KNEZ Mateusz POL
47. MEDVE Daniel HUN
48. MILLS Connor USA
49. KWONG Samuel USA
50. DAMS Jakub POL
50. SIERADZKY Dawson USA
50. LAZARKOU Artsiom BLR
53. BARADZKO Maksim BLR
54. FEDULOV Nikolay RUS
55. OGLY Dawid POL (KKSz Konin)
56. LEVCHUK Vladislav UKR
57. MORVAI Akos HUN
57. SO Mitchell Ryan USA
59. HANCHAROU David BLR
60. ONUFRIEV Nikita RUS
61. BAK Mikolaj USA
62. PIATROU Anatoli BLR
63. KURZYNA Piotr POL
64. TIMOFEYEV David USA
65. BOBYLEV Andrey RUS
66. MESZAROS Balazs HUN
67. SUN Andrew USA
68. STREJZA Bartosz POL (KKSz Konin)
69. FARKAS Vendel HUN
69. HOLLO Aron HUN
71. DURST Benedek HUN
72. ANTONOV Mikhail RUS
73. DIDENKO Vitalii UKR
74. LEBEK Marcell HUN
75. KISIEL Michal POL
76. FEKETE KOVACS Benedek HUN
77. JIANU Mihail ROU
78. JASKULSKI Patryk POL (KKSz Konin)
79. RYCZKOWSKI Pawel POL
79. BORKIEWICZ Krystian POL
81. PYCHYNSKI Mateusz POL (KKSz Konin)
82. MATUZ Mark HUN
82. HANCHAROU Mikhail BLR
84. CHIRIAC Teodor ROU
85. GRZESKOWIAK Bartosz POL
86. BIALECKI Cezary POL
87. LOUDIN Dominik CZE
87. LUKYANTSOU Viachaslau BLR
89. VASKO Andrei BLR
90. PINCHUK Maksim BLR
91. MISEV Grigoriy RUS
92. DUSEK Jindrich CZE
93. SZLAMA Vilmos HUN
94. KUPCZYNSKI Jakub POL
95. TIUTIUNNYK Denys UKR
96. RAHACHEUSKI Pavel BLR
97. HERNYES Soma HUN
98. KRUSZEWSKI Jan POL
99. KOLTYPIN Yakiv UKR
100. PARTENYI Adam HUN
101. LOVINS Antons LAT
102. KACZKOWSKI Krzysztof POL
103. ZANDECKI Michal POL (KKSz Konin)
104. KORZYNSKI Wojciech POL
105. KUPCZYNSKI Lukasz POL
106. YEREMENKO Daniel UKR
107. SAFYANIK Mykhaylo UKR
108. TROC Jedrzej POL
108. CARNEVALI Francesco ITA
110. PROKOPOWICZ Mateusz POL
111. SHATAILO Dmytro UKR
112. TOTH-KONCZEY Peter HUN
113. ALUPEI Alexie ROU
114. DZIUBLEWSKI Maurycy POL (KKSz Konin)
115. WYSOCKI Krystian POL (KKSz Konin)
115. STEPIEN Hubert POL
117. LUKYANETS Siarhei BLR
118. WOJTASIK Szymon POL (KKSz Konin)
119. NARKIEWICZ Kacper POL
119. SWIATNICKI Kamil POL


Ćwierćfinały:
Benjamin Natanzon - Royce Wang 15/12
Karol Metryka - Istvan Dobo 15/13
Konstantin Lakhanov - Adrian Dzwoniarski 15/9
Mateusz Godlewski - Botond Darko 15/12

Półfinały:
Karol Metryka - Benjamin Natanzion 15/11
Konstantin Lokhanov - Mateusz Godlewski 15/6

Finał:
Konstantin Lokhanov - Karol Metryka 15/9



SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. ROSJA I
2. USA
4. POLSKA I
5. ROSJA SYBERIA
6. POLSKA II
7. UKS 13 BIAŁYSTOK
8. BIAŁORU¦
9. UKRAINA
10. TMS SOSNOWIEC
11. KKSZ - GIM 6 KONIN

Ćwierćfinały:
USA - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/33
ROSJA NOVOSIBIRSK - ROSJA SYBERIA 45/44
ROSJA I - POLSKA II 45/31
POLSKA I - BIAŁORU¦ 45/24

Półfinały:
ROSJA NOVOSIBIRSK - USA 45/39
ROSJA I - POLSKA I 45/38

Finał:
ROSJA I - ROSJA NOVOSIBIRSK 45/42

Walka o III miejsce:
USA - POLSKA I 45/29

Składy drużyn:
 BELARUS  KOSMACH   Natallia 
 BELARUS   TSIKHANAVA   Alina 
 BELARUS   UTLIK   Alisa 
 KKSZ - GIM6 KONIN   DZIUBLEWSKA   Martyna 
 KKSZ - GIM6 KONIN   FIC   Michalina 
 KKSZ - GIM6 KONIN   MAKSYM   Martyna 
 KKSZ - GIM6 KONIN   NOWINOWSKA   Natalia 
 POLSKA I   KROLIKOWSKA   Nadia 
 POLSKA I   MATUSZAK   Sylwia 
 POLSKA I   MAZUREK   Marta 
 POLSKA I   TOBIASZEWSKA   Martyna 
 POLSKA II   LENGOWSKA   Katarzyna 
 POLSKA II   MICHALAK   Weronika 
 POLSKA II   POPCZYK   Emilia 
 POLSKA II   WIDERA   Paulina 
 TMS SOSNOWIEC   CIESLAR   Zuzanna 
 TMS SOSNOWIEC   UBOWSKA   Natalia 
 TMS SOSNOWIEC   WALAS   Natalia 
 UKS 13 BIAŁYSTOK   GICZAN   Daria 
 UKS 13 BIAŁYSTOK   SOKOLOWSKA   Agnieszka 
 UKS 13 BIAŁYSTOK   WYSOCKA   Monika 
 RUSSIA I   MEKINA   Mariya 
 RUSSIA I   NIKITINA   Olga 
 RUSSIA I   SHEVELEVA   Svetlana 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK I   AGAFONOVA   Alena 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK I   KLIMOVA   Alexandra 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK I   ONUFRIEVA   Regina 
 RUSSIA SIBERIA   ERMOLOVA   Anna 
 RUSSIA SIBERIA   MIKHAILOVA   Alina 
 RUSSIA SIBERIA   MOSEYKO   Alina 
 UKRAINE   HNIDASHEVA   Valeriia 
 UKRAINE   SINIAKOVA   Nina 
 UKRAINE   SMIRNOVA   Margarita 
 UKRAINE   VASENKO   Dariia 
 USA   BARNETT   Mary 
 USA   HASSETT   Tara 
 USA   KIM   Lauren 
 USA   LASOTA   Marta 


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. ROSJA I
2. ROSJA SPB
3. UKRAINA I
4. POLSKA I
5. ROSJA NOVOSIBIRSK
6. BIAŁORU¦ II
7. POLSKA II
8. KKSZ KONIN
9. BIAŁORU¦
10. ROSJA II
11. WĘGRY
12. UKRAINA
13. BIAŁORU¦ III
14. RUMUNIA
15. BIAŁORU¦ IV
15. UKRAINA III
17. KKSZ KONIN II

Ćwierćfinały:
ROSJA I - BIAŁORU¦ II 45/29
UKRAINA I - ROSJA NOVOSIBIRSK 45/38
ROSJA SPB - KKSZ KONIN 45/30
POLSKA I - POLSKA II 45/36

Półfinały:
ROSJA I - UKRAINA I 45/31
ROSJA SPB - POLSKA I 45/44

Finał:
ROSJA I - ROSJA SPB 45/34

Walka o III miejsce:
UKRAINA I - POLSKA I 45/39

Składy drużyn:
 BELARUS  BARADZKO   Maksim 
 BELARUS   HANCHAROU   David 
 BELARUS   KIRPICHOU   Kirill 
 BELARUS 2   KURYLA   Pavel 
 BELARUS 2   LAZARKOU   Artsiom 
 BELARUS 2   PIATROU   Anatoli 
 BELARUS 3   HANCHAROU   Mikhail 
 BELARUS 3   RAHACHEUSKI   Pavel 
 BELARUS 3   VASKO   Andrei 
 BELARUS 4   LUKYANETS   Siarhei 
 BELARUS 4   LUKYANTSOU   Viachaslau 
 BELARUS 4   PINCHUK   Maksim 
 HUNGARIA   GYORGY   Lehel 
 HUNGARIA   MEDVE   Daniel 
 HUNGARIA   MESZAROS   Balazs 
 KKSZ KONIN   OGLY   Dawid 
 KKSZ KONIN   PYCHYNSKI   Mateusz 
 KKSZ KONIN   STREJZA   Bartosz 
 KKSZ KONIN   WOJTASIK   Szymon 
 KKSZ KONIN 2   BORKIEWICZ   Krystian 
 KKSZ KONIN 2   DZIUBLEWSKI   Maurycy 
 KKSZ KONIN 2   WYSOCKI   Krystian 
 KKSZ KONIN 2   ZANDECKI   Michal 
 POLSKA I   DZWONIARSKI   Adrian 
 POLSKA I   GODLEWSKI   Mateusz 
 POLSKA I   JASKULSKI   Patryk 
 POLSKA I   LADEMANN   Karol 
 POLSKA II   DAMS   Jakub 
 POLSKA II   KACZKOWSKI   Krzysztof 
 POLSKA II   KISIEL   Michal 
 POLSKA II   KNEZ   Mateusz 
 ROMANIA   ALUPEI   Alexie 
 ROMANIA   CHIRIAC   Teodor 
 ROMANIA   JIANU   Mihail 
 RUSSIA 1   LOKHANOV   Konstantin 
 RUSSIA 1   NIKITIN   Pavel 
 RUSSIA 1   PANTELEEV   Arseniy 
 RUSSIA 1   YAKOVENKO   Nikita 
 RUSSIA 2   ANTONOV   Mikhail 
 RUSSIA 2   FEDULOV   Nikolay 
 RUSSIA 2   LOGACHEV   Arseniy 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK   CHERKASOV   Daniil 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK   ILYIN   Ivan 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK   KOSTENKO   Anatoliy 
 RUSSIA NOVOSIBIRSK   ONUFRIEV   Nikita 
 RUSSIA SPB   KURUDIMOV   Viktor 
 RUSSIA SPB   MISEV   Grigoriy 
 RUSSIA SPB   NAUMOV   Alexey 
 RUSSIA SPB   SOROKIN   Dmitriy 
 UKRAINE I   KUKSENKO   Roman 
 UKRAINE I   MELNIK   Borys 
 UKRAINE I   YATSIUK   Oleksandr 
 UKRAINE II   DIDENKO   Vitalii 
 UKRAINE II   KOLTYPIN   Yakiv 
 UKRAINE II   LEVCHUK   Vladislav 
 UKRAINE III   SAFYANIK   Mykhaylo 
 UKRAINE III   SHATAILO   Dmytro 
 UKRAINE III   TIUTIUNNYK   Denys 
 UKRAINE III   YEREMENKO   Daniel 



Turniej indywidualny



Turniej rozpoczęty ....



































... trofea i nagrody czekaj±!



Ceremonię finałow± wzbogaciły występy zespołu tanecznego z Konińskiego Domu Kultury

















Półfinalistki i półfinali¶ci tuż przed najważniejszymi walkami



Odznaczenia za zasługi dla polskiej szermierki z r±k Prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Zwi±zku Szermierczego - Pana Jana Wachowiaka - odebrali: Prezydent Miasta Konina - Pan Józef Nowicki i Prezes Konińskiego Klubu Szermierczego - Pan Tadeusz Tylak



Walka półfinałowa Mateusza Godlewskiego







Walka finałowa w szabli kobiet







Walka finałowa w szabli mężczyzn







Najlepsze zawodniczki turnieju



Najlepsi zawodnicy turnieju



Turniej drużynowy


O godzinie 9.00 na planszach stawili się zawodnicy.








O godzinie 11.00 zmagania zaczęły zawodniczki.






Półfinał męskiej drużyny POLSKA I.












Walka o III miejsce kobiet z drużyny POLSKA I.




Walka finałowa w szabli kobiet.




Najlepsze drużyny w szabli kobiet.


Najlepsze drużyny w szabli mężczyzn.



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design