Dzisiaj jest: 23.08.19. 




30.09.2013 - MMM - Poznań - 29.09.2013
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Poznań, 29.09.2013

5 medali dla Konina: 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe


SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Agata Marciniak (O.S. AZS Poznań)
2. Małgorzata Zawodniak (KKSz Konin)
3. Michalina Fic (KKSz Konin)

3. Marta Gorgolewska (KS Team Stare Miasto)
5. Natalia Nowinowska (KKSz Konin)
6. Julianna Kęsy (KKSz Konin)
7. Paulina Chojnacka (KKSz Konin)
8. Barbara Szulc (o.Ś. AZS Poznań)
-----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKsz Konin

12. Nikola Kronowiecka
13. Wiktoria Przybylska
14. Agata Kaczmarzewska
15. Oliwia Siupa
16. Anna Kubacik
18. Nikola Rutecka

Ćwierćfinały:
Małgorzata Zawodniak - Barbara Szulc 12/5
Marta Gorgolewska - Julianna Kęsy 12/11
Michalina Fic - Paulina Chojnacka 12/11
Agata Marciniak - Natalia Nowinowska 12/5

Półfinały:
Małgorzata Zawodniak - Marta Gorgolewska 12/3
Agata Marciniak - Michalina Fic 12/7

Finał:
Agata Marciniak - Małgorzata Zawodniak 12/7


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Krystian Borkiewicz (KS Team Stare Miasto)
2. Łukasz Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
3. Hubert Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
3. Michał Zandecki (KKSz Konin)
5. Maurycy Dziublewski (KKSz Konin)
6. Jędrzej Troć (O.Ś. AZS Poznań)
7. Krystian Ptak (KS Team Stare Miasto)
8. Hubert Glasner (KKSz Konin)
---------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Krystian Wysocki
16. Adam Gruszczyński
18. Krystian Waszak
20. Szymon Wojtasik
23. Jakub Chojnacki

Ćwierćfinały:
Łukasz Kupczyński - Hubert Glasner 12/4
Hubert Stępień - Maurycy Dziublewski 12/11
Michał Zandecki - Jędrzej Troć 12/6
Krystian Borkiewicz - Krystian Ptak 12/5

Półfinały:
Łukasz Kupczyński - Hubert Stępień 12/1
Krystian Borkiewicz - Michał Zandecki 12/9

Finał:
Krystian Borkiewicz - Łukasz Kupczyński 12/7


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Paulina Chojnacka
- Michalina Fic
- Julianna Kęsy
- Natalia Nowinowska


2. O.Ś. AZS POZNAŃ
- Agata Marciniak
- Katarzyna Stachowiak
- Barbara Szulc

3. KS TEAM STARE MIASTO
- Marta Gorgolewska
- Aleksandra Grabowska
- Paulina Romańska
- Wiktoria Simińska

------------------------
4. KKSZ KONIN II
- Agata Kaczmarzewska
- Nikola Kronowiecka
- Wiktoria Przybylska
- Małgorzata Zawodniak

Półfinały:
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 36/18
O.Ś. AZS POZNAŃ - KS TEAM STARE MIASTO 36/33

Finał:
KKSZ KONIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/18

Walka o III miejsce:
KS TEAM STARE MIASTO - KKSZ KONIN II 36/32


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Maurycy Dziublewski
- Hubert Glasner
- Krystian Wysocki
- Michał Zandecki


2. O. Ś. AZS POZNAŃ
- Łukasz Kupczyński
- Hubert Stępień
- Jędrzej Troć

3. KS TEAM STARE MIASTO I
- Krystian Borkiewicz
- Szymon Jamróz
- Jakub Kowalski
- Krystian Ptak

--------------------------
5. KKSZ KONIN II
- Jakub Chojnacki
- Adam Gruszczyński
- Krystian Waszak
- Szymon Wojtasik

Półfinały:
O.Ś. AZS POZNAŃ - KS TEAM STARE MIASTO II 36/10
KKSZ KONIN I - KS TEAM STARE MIASTO I 36/27

Finał:
KKSZ KONIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/32

Walka o III miejsce:
KS TEAM STARE MIASTO I - KS TEAM STERA MIASTO II 32/31




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design