Dzisiaj jest: 18.10.19. 




07.10.2013 - PEK - Godollo (Węgry) - 05-06.10.2013
Puchar Europy Kadetów
Godollo (Węgry), 05-06.10.2013


SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Sofia Pozdniakova (Rosja)
2. Alina Moseyko (Rosja)
3. Riya Dave (USA)
3. Alexandra Klimova (Rosja)
5. Daria Kochetova (Rosja)
6. Svetlana Sheveleva (Rosja)
7. Marta Mazurek (Polska, UKS 13 Białystok)
8. Laura Hirn (Niemcy)
-------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

54. Katarzyna Lengowska
56. Sylwia Matuszak
74. Martyna Dziublewska
87. Martyna Maksym

Ćwierćfinały:
Alexandra Klimova - Marta Mazurek 15/11
Sofia Pozdniakova - Laura Hirn 15/10
Alina Moseyko - Svetlana Sheveleva 15/14
Riya Dave - Daria Kochetova 15/8

Półfinały:
Sofia Pozdniakova - Alexandra Klimova 15/13
Alina Moseyko - Riya Dave 15/12

Finał:
Sofia Pozdniakova - Alina Moseyko 15/11


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Leonardo Dreossi (Włochy)
2. Mikhail Kishchenkov (Rosja)
3. Ivan Ilyin (Rosja)
3. Leonard Walker (USA)
5. Karol Matryka (USA)
6. Mikolaj Bak (USA)
7. Karol Lademann (Polska, UKS Gocław 75 Warszawa)
8. Connor Ritchey (USA)
------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

33. Mateusz Godlewski
45. Adrian Dzwoniarski
85. Patryk Jaskulski
93. Bartosz Strejza
103. Mateusz Pychyński
118. Dawid Ogły

Ćwierćfinały:
Leonardo Dreossi - Karol Metryka 15/13
Ivan Ilyin - Connor Ritchey 15/14
Mikhail Kishchenkov - Karol Lademann 15/5
Leonard Walker - Mikolaj Bak 15/8

Półfinały:
Leonardo Dreossi - Ivan Ilyin 15/12
Mikhail Kishchenkov - Leonard Walker 15/6

Finał:
Leonardo Dreossi - Mikhail Kishchenkov 15/8


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. NOVOSIBIRSK (ROSJA)
- Anna Ermolova
- Alexandra Klimova
- Regina Onufrieva
- Sofia Pozdniakova
2. POLSKA
- Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
- Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
- Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
- Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
3. NIEMCY
- Julia Barth
- Kira Eifler
- Alexandra Hell
- Valentina Volkmann
4. ROSJA
5. ROSJA II
6. USA
7. RUMUNIA
8. NAGYKANIZSA (WĘGRY)
-----------------------
12. KKSZ KONIN
- Martyna Dziublewska
- Katarzyna Lengowska
- Martyna Maksym

Ćwierćfinały:
NIEMCY - RUMUNIA 45/27
POLSKA - NAGYKANIZSA 45/30
ROSJA - ROSJA II 45/44
NOVOSIBIRSK - USA 45/39

Półfinały:
POLSKA - NIEMCY 45/32
NOVOSIBIRSK - ROSJA 45/44

Finał:
NOVOSIBIRSK - POLSKA 45/39

Walka o III miejsce:
NIEMCY - ROSJA 45/43

SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. USA
- Naveen Borojerdi
- Benjamin Natanzon
- Connor Ritchey
- Gavin Turner
2. WIELKA BRYTANIA
- Jamie Craze
- William Deary
- Joshua Maxwell
- Fraser Woodburn
3. NOVOSIBIRSK (ROSJA)
- Daniil Cherkasov
- Andrey Ilin
- Ivan Ilyin
- Anatoliy Kostenko
4. ROSJA
5. POLSKA
- Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
- Mateusz Godlewski (KKSz Konin)

- Mateusz Knez(AZS AWF Poznań)
- Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
6. WĘGRY
7. SAINT PETERSBURG II (ROSJA)
8. BIAŁORUŚ
---------------
15. POLSKA II
- Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
- Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
- Michał Kisiel (UKS Viktor Warszawa)
- Bartosz Strejza (KKSz Konin)
23. POLSKA III
- Piotr Kurzyna (UKS 13 Białystok)
- Szymon Lach (UKS 13 Białystok)
- Dawid Ogły (KKSz Konin)
- Mateusz Pychyński (KKSz Konin)


Ćwierćfinały:
USA - SAINT PETERSBURG II 45/38
NOVOSIBIRSK - WĘGRY 45/44
ROSJA - POLSKA 45/41
WIELKA BRYTANIA - BIAŁORUŚ 45/41

Półfinały:
USA - NOVOSIBIRSK 45/30
WIELKA BRYTANIA - ROSJA 45/44

Finał:
USA - WIELKA BRYTANIA 45/38

Walka o III miejsce:
NOVOSIBIRSK - ROSJA 45/39

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design