Dzisiaj jest: 22.10.19. 




19.10.2013 - II PPJ - Konin - 26.10.2013
II Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 19.10.2013


SZABLA KOBIET

1. Gabriela Drygała (KKSz Konin)
2. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
3. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
5. Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
6. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
7. Michalina Kostrzewa (KKSz Konin)

8. Patrycja Pałczyńska (AZS AWF Warszawa)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin
9. Sylwia Matuszak
24. Katarzyna Lengowska
25. Marta Geraga
26. Martyna Maksym
31. Natalia Nowinowska
34. Martyna Dziublewska
37. Natalia Domżałowska
41. Paulina Chojnacka
42. Julianna Kęsy
43. Anna Kubacik
43. Natalia Skompska

Ćwierćfinały:
Angelika Wątor - Patrycja Pałczyńska 15/11
Nadia Królikowska - Sara Ciesielska 15/7
Gabriela Drygała - Michalina Kostrzewa 15/12
Karolina Cieślar - Kinga Drożdż 15/11

Półfinały:
Angelika Wątor - Nadia Królikowska 15/7
Gabriela Drygała - Karolina Cieślar 15/13

Finał:
Gabriela Drygała - Angelika Wątor 15/14


SZABLA MĘŻCZYZN

1. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
2. Artur Staszak (KKSz Konin)
3. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)

3. Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
5. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
6. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
7. Bartosz Strejza (KKSz Konin)
8. Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Patryk Jaskulski
12. Piotr Dynowski
14. Adrian Dzwoniarski
15. Damian Dzwoniarski
17. Dawid Ogły
22. Stanisław Świerk
30. Kamil Goździk
33. Marcin Sobol
34. Michał Zandecki
35. Krystian Wysocki
36. Krystian Borkiewicz
41. Mateusz Prusak

Ćwierćfinały:
Jakub Jaskot - Bartosz Strejza 15/10
Mikołaj Grzegorek - Mateusz Knez 15/5
Artur Staszak - Krzysztof Kaczkowski15/12
Mateusz Godlewski - Kewin Chorchowski 15/9

Półfinały:
Mikołaj Grzegorek - Jakub Jaskot 15/11
Artur Staszak - Mateusz Godlewski 15/14

Finał:
Mikołaj Grzegorek - Artur Staszak 15/7


































walka półfinałowa Artura Staszaka i Mateusza Godlewskiego






walka półfinałowa Gabrieli Drygały i Karoliny Cieślar








walka finałowa Mikołaja Grzegorka i Artura Staszaka






walka finałowa Gabrieli Drygały i Angeliki Wątor










finalistki i finaliści turnieju




najlepsi szermierze z Konina - (od lewej) Artur Staszak, Gabriela Drygała i Mateusz Godlewski




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design