Dzisiaj jest: 15.09.19. 




25.01.2014 - III PPJM - Konin - 25.01.2014
III Puchar Polski Juniorów Młodszych
w szabli dziewcz±t i chłopców
Konin, 25.01.2014


1 miejsce - Matuszak Sylwia
3 miejsce - Jaskulski Patryk


SZABLA DZIEWCZˇT

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-11-16 97111600
2. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
3. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 97052700
3. SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-04-11 98041100
5. LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-02-04 97020400
6. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-06-15 97061501
7. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
8. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
9. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 97090900
10. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
11. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 98100801
12. GICZAN Daria UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-01-18 97011801
13. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
14. OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00110802
15. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-26 99062602
16. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-21 99112100
17. DOMŻAŁOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1998-07-29 98072902
18. SZYMAŃSKA Barbara AZS AWF WARSZAWA POL 1999-09-18 99091801
19. COŁTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 98053000
20. CHRZANOWSKA Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1999-10-19 99101900
21. DURNA¦ Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-24 98022401
22. GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00101500
23. STRZYCZKOWSKA Magdalena MUKS VICTOR POL 2000-04-21 00042102
24. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
25. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
26. ŁUKASIK Anna TMS SOSNOWIEC POL 1999-12-27 99122703
27. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1997-02-20 97022001
28. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
29. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
30. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00110801
31. BARTOSZ Roksana DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-01-30 02013000
32. BANASZKIEWICZ Sara AZS AWF WARSZAWA POL 1997-11-16 97111601
33. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-03-18 98031800
34. TURAŁA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-12-15 00121501
----------------------------------------------------------
35. SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZˇBKI POL 1997-08-26 97082601
36. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
37. SKOMPSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-10-03 99100300
38. SZULC Barbara O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-05-02 01050201
39. ŁAPIŃSKA Emilia UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-06-04 99060400
40. ROMAŃCZYK Aleksandra UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-01-06 01010600
41. KUCZERA Teresa AZS AWF WARSZAWA POL 1998-02-01 98020100
42. KUBACIK Anna KKSZ KONIN POL 1999-12-12 99121200
43. WŁODARSKA Weronika DRAGON ŁÓD¬ POL 1997-05-06 97050604
44. KĘSY Julianna KKSZ KONIN POL 1999-12-17 99121700
44. KŁY¦ Alina TMS SOSNOWIEC POL 1999-09-19 99091900
46. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
47. KOSMOWSKA Anna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ POL 1999-05-15 99051501
47. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
49. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN POL 1999-01-03 99010302
49. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802

Ćwierćfinały:
Matuszak Sylwia - Tobiaszewska Martyna 15/5
Królikowska Nadia - Remlein Antonina 15/12
Sokołowska Agnieszka - Maksym Martyna 15/11
Mazurek Marta - Lengowska Katarzyna 15/10

Półfinały:
Matuszak Sylwia - Królikowska Nadia 15/7
Mazurek Marta - Sokołowska Agnieszka 15/14

Finał:
Matuszak Sylwia - Mazurek Marta 15/7


SZABLA CHŁOPCÓW

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. KISIEL Michał MUKS VICTOR POL 1997-10-03 97100301
2. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
3. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 97090600
3. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-10 97041000
5. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 97062400
6. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
7. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
8. LADEMANN Karol MUKS VICTOR POL 1999-06-14 99061400
9. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
10. SOSULSKI Piotr TMS SOSNOWIEC POL 2000-04-01 00040100
11. GˇDZIK Tomasz KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1998-10-04 98100400
12. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
13. DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ POL 1997-12-17 97121700
14. KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-03-31 97033101
15. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-05-17 98051701
16. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
17. BIAŁECKI Cezary UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1999-06-13 99061300
18. KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-13 99031304
19. BRONISZEWSKI Jakub MUKS VICTOR POL 2001-05-05 01050500
20. GRZE¦KOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-07-20 97072000
21. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
22. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
23. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-14 98021402
24. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
25. POGORZELSKI Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-10-23 98102300
26. SOBOL Marcin KKSZ KONIN POL 1998-08-31 98083100
27. SZCZEPANIK Piotr MUKS VICTOR POL 2000-12-11 00121102
28. KNAPIK Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1999-06-29 99062901
29. LIPIŃSKI Marcin TMS SOSNOWIEC POL 2000-02-05 00020505
30. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
31. BATOGOWSKI Michał AZS AWF WARSZAWA POL 2000-03-27 00032702
32. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
33. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
34. ZIARNOWSKI Rafał TMS SOSNOWIEC POL 1999-11-10 99111001
35. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
36. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00062703
37. ŁAKOMY Grzegorz TMS SOSNOWIEC POL 1999-08-10 99081001
38. SZULC Ignacy AZS AWF POZNAŃ POL 1998-08-23 98082302
39. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
-----------------------------------------------------------
40. PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00071402
41. GÓRSKI Mikołaj TMS SOSNOWIEC POL 2000-09-27 00092702
42. ¦WIˇTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA POL 1999-10-04 99100401
43. KOWALSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-04-25 00042502
44. NARKIEWICZ Kacper AZS AWF WARSZAWA POL 2000-02-01 00020101
45. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
46. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
47. PA¬DZIOR Paweł PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-08-01 00080102
48. ZAMOROWSKI Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-09-12 99091203
49. GRUSZCZYŃSKI Adam KKSZ KONIN POL 2000-12-09 00120901
50. PASZTALENIEC Andrzej AZS AWF WARSZAWA POL 1999-08-12 99081200
51. MATUSZAK Michał PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1998-05-20 98052000
52. PAKUŁA Daniel KKSZ KONIN POL 1997-11-24 97112400
53. MATUSZAK Piotr PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-07-11 00071103
54. HADAJ BAHIR Djamel KKSZ KONIN POL 2000-12-20 00122000
54. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN POL 2000-10-23 00102301
56. PRUSAK Mateusz KKSZ KONIN POL 1999-08-11 99081104
57. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702
57. PŁOCHARSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-02-11 00021101
59. SIEKIERSKI Oskar KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092201

Ćwierćfinały:
Knez Mateusz - Strejza Bartosz 15/14
Kisiel Michał - Godlewski Mateusz 15/11
Kaczkowski Krzysztof - Prokopowicz Mateusz 15/6
Jaskulski Patryk - Lademann Karol 15/14

Półfinały:
Kisiel Michał - Knez Mateusz 15/14
Kaczkowski Krzysztof - Jaskulski Patryk 15/10

Finał:
Kisiel Michał - Kaczkowski Krzysztof 15/7

**************************************

















walka finałowa - Kisiel Michał kontra Kaczkowski Krzysztof











walka finałowa - Matuszak Sylwia kontra Mazurek Marta











finali¶ci turnieju



finalistki turnieju






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design