Dzisiaj jest: 18.10.19. 




03.02.2014 - MPJ - Katowice - 01-02.02.2014
Mistrzostwa Polski Juniorów
Katowice, 01-02.02.2014


6 medali dla Konina


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Pałczyńska Patrycja (AZS AWF Warszawa)
2. Matuszak Sylwia (KKSz Konin)
3. Drożdż Kinga (TMS Sosnowiec)
3. Wątor Angelika (TMS Sosnowiec)
5. Cieślar Karolina (TMS Sosnowiec)
6. Ciesielska Sara (KKSz Konin)
7. Rowińska Karolina (AZS AWF Warszawa)
8. Turek Małgorzata (AZS AWF Warszawa)
----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Drygała Gabriela
12. Kostrzewa Michalina
26. Geraga Marta
27. Lengowska Katarzyna
29. Maksym Martyna
38. Dziublewska Martyna

Ćwierćfinały:
Matuszak Sylwia - Turek Małgorzata 15/8
Drożdż Kinga - Ciesielska Sara 15/12
Pałczyńska Patrycja - Rowińska Karlina 15/5
Wątor Angelika - Cieślar Karolina 15/3

Półfinały:
Matuszak Sylwia - Drożdż Kinga 15/13
Pałczyńska Patrycja - Wątor Angelika 15/10

Finał:
Pałczyńska Patrycja - Matuszak Sywlia 15/13


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Staszak Artur (KKSz Konin)
2. Chorchowski Kewin (KKSz Konin

3. Szczepaniak Hubert (AZS AWF Warszawa)
3. Wystel Marcin (AZS AWF Katowice)
5. Godlewski Mateusz (KKSz Konin)
6. Świerk Stanisław (KKSz Konin)
7. Kaczkowski Krzysztof (TMS Sosnowiec)
8. Jaskot Jakub (O.Ś. AZS Poznań)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Dzwoniarski Damian
11. Janasik Adam
13. Goździk Kamil
14. Dzwoniarski Adrian
17. Strejza Bartosz
18. Korczakowski Sebastian
19. Jaskulski Patryk
21. Dynowski Piotr

Ćwierćfinały:
Wystel Marcin - Godlewski Mateusz 15/14
Staszak Artur - Świerk Stanisław 15/11
Chorchowski Kewin - Jaskot Jakub 15/14
Szczepaniak Hubert - Kaczkowski Krzysztof 15/14

Półfinały:
Staszak Artur - Wystel Marcin 15/11
Chorchowski Kewin - Szczepaniak Hubert 15/14

Finał:
Staszak Artur - Chorchowski Kewin 15/14


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. AZS AWF WARSZAWA I
2. TMS SOSNOWIEC I
3. KKSZ KONIN I
- Ciesielska Sara
- Drygała Gabriela
- Geraga Marta
- Kostrzewa Michalina

4. UKS 13 BIAŁYSTOK
5. KKSZ KONIN II
6. TMS SOSNOWIEC II
7. DRAGON ŁÓDŹ
8. AZS AWF WARSZAWA II


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Chorchowski Kewin
- Dzwoniarski Damian
- Staszak Artur
- Świerk Stanisław

2. MUKS VICTOR
3. KKSZ KONIN II
- Dzwoniarski Adrian
- Godlewski Mateusz
- Goździk Kamil
- Korczakowski Sebastian

4. AZS AWF KATOWICE
5. O.Ś. AZS POZNAŃ
6. AZS AWF WARSZAWA
7. AZS AWF POZNAŃ
8. TMS SOSNOWIEC









































Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design