Dzisiaj jest: 22.10.19. 




26.02.2014 - Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów 2014
Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w szabli
Jerozolima (Izrael), 23.02-04.03.2014


KADET

Szabla dziewcząt indywidualnie

1. Zahonyi Petra (Węgry)
2. Klimova Alexandra (Rosja)
3. Goudoura Theodora (Niemcy)
3. Pozdniakova Sofia (Rosja)
5. Sheveleva Svetlana (Rosja)
6. Passaro Eloisa (Włochy)
7. Gimalac Margaux (Francja)
8. Matuszak Sylwia (Polska, KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Klimova Alexandra - Sheveleva Svetlana 15/14
Goudoura Theodora - Gimalac Margaux 15/12
Pozdniakova Sofia - Passaro Eloisa 15/13
Zahonyi Petra - Matuszak Sylwia 15/8

Półfinały:
Klimova Alexandra - Goudoura Theodora 15/8
Zahonyi Petra - Pozdniakova Sofia15/12

Finał:
Zahonyi Petra - Klimova Alexandra 15/11



Szabla chłopców indywidualnie

1. Riccardi Federico (Włochy)
2. Giakoumatos Marios (Grecja)
3. Lakhanov Konstantin (Rosja)
3. Soler Hugo (Francja)
5. Cavaliere Dario (Włochy)
6. Caranti Gherardo (Włochy)
7. Kostenko Anatoliy (Rosja)
8. Cucu D Tudor (Rumunia)
---------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

21. Dzwoniarski Adrian
24. Godlewski Mateusz


Ćwierćfinały:
Riccardi Federico - Cavaliere Dario 15/13
Lokhanov Konstantin - Kostenko Anatoliy 15/10
Soler Hugo - Cucu D Tudor 15/11
Giakoumatos Marios - Caranti Gherardo 15/13

Półfinały:
Riccardi Federico - Lakhanov Konstantin 15/8
Giakoumatos Marios - Soler Hugo 15/12

Finał:
Riccardi Federico - Giakoumatos Marios 15/12



Szabla dziewcząt drużynowo

1. ROSJA
- Klimova Alexandra
- Moseyko Alina
- Pozdniakova Sofia
- Sheveleva Svetlana
2. FRANCJA
- Gimalac Margaux
- Noutcha Sarah-Samille
- Queroli Caroline
- Vongsavady Malina
3. WĘGRY
- Kelecsenyi Mirabella
- Kern Bianka
- Papp Borbala
- Zahonyi Petra
4. WŁOCHY
5. WIELKA BRYTANIA
6. NIEMCY
7. TURCJA
8. POLSKA
- Królikowska Nadia (TMS Sosnowiec)
- Matuszak Sylwia (KKSz Konin)
- Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
- Tobiaszewska Martyna (UKS 13 Białystok)

Ćwierćfinały:
ROSJA - WIELKA BRYTANIA 45/30
WŁOCHY - POLSKA 45/25
FRANCJA - NIEMCY 45/38
WĘGRY - TURCJA 45/20

Półfinały:
ROSJA - WŁOCHY 45/41
FRANCJA - WĘGRY 45/44

Finał:
ROSJA - FRANCJA 45/36

Walka o III miejsce:
WĘGRY - WŁOCHY 45/39


Szabla chłopców drużynowo

1. WŁOCHY
- Dreossi Leonardo
- Caranti Gherardo
- Cavaliere Dario
- Riccardi Federico
2. ROSJA
- Ilyin Ivan
- Shirishov Vasiliy
- Lokhanov Konstantin
- Kostenko Anatliy
3. FRANCJA
- Soler Hugo
- Patrice Jean-Philippe
- Vervoitte Quentin
- Dubarry Baptiste
4. NIEMCY
5. POLSKA
- Dzwoniarski Adrian (KKSz Konin)
- Godlewski Mateusz (KKSz Konin)

- Kaczkowski Krzysztof (TMS Sosnowiec)
- Lademann Karol (MUKS Victor)
6. WIELKA BRYTANIA
7. WĘGRY
8. UKRAINA

Ćwierćfinały:
WŁOCHY - WIELKA BRYTANIA 45/33
NIEMCY - UKRAINA 45/42
FRANCJA - POLSKA 45/42
ROSJA - WĘGRY 45/34

Półfinały:
WŁOCHY - NIEMCY 45/44
ROSJA - RANCJA 45/43

Finał:
WŁOCHY - ROSJA 45/41

Walka o III miejsce:
FRANCJA - NIEMCY 45/34



JUNIOR

Szabla kobiet indywidualnie

1. Marton Anna (Węgry)
2. Sukhova Tatiana (Rosja)
3. Ciaraglia Sofia (Włochy)
3. Prearo Flaminia (Włochy)
5. Rifkiss Margaux (Francja)
6. Lecoq Marie (Francja)
7. Wątor Angelika (Polska, TMS Sosnowiec)
8. Zahonyi Petra (Węgry)
--------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

34. Kostrzewa Michalina
35. Drygała Gabriela


Ćwierćfinały:
Prearo Flaminia - Lecoq Marie 15/14
Sukhova Tatiana - Zahonyi Petra 15/6
Ciaraglia Sofia - Wątor Angelika 15/13
Marton Anna - Rifkiss Margaux 15/8

Półfinały:
Sukhova Tatiana - Prearo Flaminia 15/5
Marton Anna - Ciaraglia Sofia 15/13

Finał:
Marton Anna - Sukhova Tatiana 15/10


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Curatoli Luca (Włochy)
2. Voronov Kostiantyn (Ukraina)
3. Buchkovskiy Artem (Rosja)
3. Lambert Maxence (Francja)
5. Redwanz Rouven (Niemcy)
6. Grzegorek Mikołaj (Polska, MUKS Victor)
7. Teodosiu Iulian (Rumunia)
8. Singer Martin (Węgry)
--------------------------
miejsce zawodnika KKSz Konin

23. Staszak Artur


Ćwierćfinały:
Curatoli Luca - Redwanz Rouven 15/3
Buchkovskiy Artem - Grzegorek Mikołaj 15/14
Lambert Maxence - Singer Martin 15/11
Voronov Kostiantyn - Teodosiu Iulian 15/12

Półfinały:
Curatoli Luca - Buchkovskiy Artem 15/12
Voronov Kostiantyn - Lambert Maxence 15/12

Finał:
Curatoli Luca - Voronov Kostiantyn 15/13


Szabla kobiet drużynowo

1. WŁOCHY
- Ciaraglia Sofia
- Criscio Martina
- Fondi Camila
- Prearo Flaminia
2. WĘGRY
- Laszlo Luca
- Marton Anna
- Papp Borbala
- Zahonyi Petra
3. ROSJA
- Bashta Anna
- Karbolina Evgeniya
- Sukhova Tatiana
- Vorobieva Ekaterina
4. FRANCJA
5. BIAŁORUŚ
6. UKRAINA
7. NIEMCY
8. POLSKA
- Cieślar Karolina (TMS Sosnowiec)
- Drygała Gabriela (KKSz Konin)
- Kostrzewa Michalina (KKSz konin)

- Wątor Angelika (TMS Sosnowiec)

Ćwierćfinały:
WŁOCHY - BIAŁORUŚ 45/39
ROSJA - NIEMCY 45/32
FRANCJA - UKRAINA 45/42
WĘGRY - POLSKA 45/37

Półfinały:
WŁOCHY - ROSJA 45/39
WĘGRY - FRANCJA 45/44

Finał:
WŁOCHY - WĘGRY 45/39

Walka o III miejsce:
ROSJA - FRANCJA 45/31


Szabla mężczyzn drużynowo

1. FRANCJA
- Colleau Charles
- Lambert Maxence
- Seitz Tom
- Senegas Remi
2. ROSJA
- Andreev Ilya
- Buchkovskiy Artem
- Danilenko Dmitriy
- Trushakov Alexadner
3. WŁOCHY
- Affede Leonardo
- Bonsanto Francesco
- Curatoli Luca
- Darmiento Francesco
4. WĘGRY
5. UKRAINA
6. BIAŁORUŚ
7. GRUZJA
8. NIEMCY
------------
10. POLSKA
- Grzegorek Mikołaj (MUKS Victor)
- Jaskot Jakub (O.Ś. AZS Poznań)
- Staszak Artur (KKSz Konin)
- Szczepaniak Hubert (AZS AWF Warszawa)


Ćwierćfinały:
FRANCJA - GRUZJA 45/34
WŁOCHY - UKRAINA 45/44
WĘGRY - NIEMCY 45/21
ROSJA - BIAŁORUŚ 45/37

Półfinały:
FRANCJA - WŁOCHY 45/28
ROSJA - WĘGRY 45/43

Finał:
FRANCJA - ROSJA 45/43

Walka o III miejsce:
WŁOCHY - WĘGRY 45/44




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design