Dzisiaj jest: 17.09.19. 




07.04.2014 - Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów 2014
Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów
Plovdiv (Bułgaria), 03-12.04.2014


Sylwia Matuszak w finałowej ósemce


KADECI

SZABLA DZIEWCZĄT


1. Moseyko Alina (Rosja)
2. Toledo Julieta (Meksyk)
3. Emura Misaki (Japonia)
3. Jeon Eunhye (Korea)
5. Eifler Larissa (Niemcy)
6. Pozdniakova Sofia (Rosja)
7. Takashima Risa (Japonia)
8. Matuszak Sylwia (Polska, KKSz Konin)


Ćwierćfinały:
Toledo Julieta - Pozdniakova Sofa 15/14
Jeon Eunhye - Eifler Larissa 15/11
Moseyko Alina - Takashima Risa 15/13
Emura Misaki - Matuszak Sylwia 15/69

Półfinały:
Toledo Julieta - Jeon Eunhye 15/14
Moseyko Alina - Emura Misaki 15/10

Finał:
Moseyko Alina - Toledo Julieta 15/13



SZABLA CHŁOPCÓW

1. Ilyin Ivan (Rosja)
2. Giakoumatos Marios (Grecja)
3. Metryka Karol (USA)
3. Lokhanov Konstantin (Rosja)
5. Cucu D. Tudor (Rumunia)
6. Natanzon Benjamin (USA)
7. Kim Dongiu (Korea)
8. Kassymov Nurlan (Kazachstan)
-----------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

19. Godlewski Mateusz
44. Dzwoniarski Adrian


Ćwierćfinały:
Ilyin Ivan - Kassymov Nurlan 15/8
Lokhanov Konstantin - Natanzon Benjamin 15/11
Metryka Karol - Kim Dongiu 15/13
Giakoumatos Marios - Cucu D. Tudor 15/7

Półfinały:
Ilyin Ivan - Lokhanov Konstantin 15/14
Giakoumatos Marios - Metryka Karol 15/7

Finał:
Ilyin Ivan - Giakoumatos Marios 15/13



JUNIORZY

SZABLA KOBIET


1. Marton Anna (Węgry)
2. Palmedo Sage (USA)
3. Stone Gracie (USA)
3. Laszlo Luca (Węgry)
5. Brunet Manon (Francja)
6. Wątor Angelika (Polska, TMS Sosnowiec)
7. Jl Young Kyoung (Korea)
8. Guo Yigi (Chiny)
--------------------------
miejsce zawodniczki KKSz Konin

49. Matuszak Sylwia


Ćwierćfinały:
Marton Anna - Il Young Kyoung 15/5
Laszlo Luca - Brunet Manon 15/13
Palmedo Sage - Wątor Angelika 15/7
Stone Gracie - Guo Yigi 15/3

Półfinały:
Marton Anna - Laszlo Luca 15/5
Palmedo Sage - Stone Gracie 15/10

Finał:
Marton Anna - Palmedo Sage 15/8


SZABLA MĘŻCZYZN

1. Curatoli Luca (Włochy)
2. Danilenko Dmitriy (Rosja)
3. Seitz Tom (Francja)
3. Trushakov Alexander (Rosja)
5. Affede Leonardo (Włochy)
6. Mackiewicz Andrew (USA)
7. Novikau Artsiom (Białoruś)
8. Florencia Hector (Meksym)
-----------------------------
miejsce zawodnika KKSz Konin

53. Chorchowski Kewin


Ćwierćfinały:
Danilenko Dmitriy - Florencia Hector 15/8
Trushakov Alexander - Novikau Artsiom 15/10
Curatoli Luca - Mackiewicz Andrew 15/12
Seitz Tom - Affede Leonardo 15/8

Półfinały:
Danilenko Dmitriy - Trushakov Alexander 15/10
Curatoli Luca - Seitz Tom 15/13

Finał:
Curatoli Luca - Danilenko Dmitriy 15/8

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design