Dzisiaj jest: 16.09.19. 




07.04.2014 - Międzynarodowy Turniej - Świerzno - 05.04.2014
XIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Świerzno, 05.04.2014


ROCZNIKI 2000-2002

SZABLA DZIEWCZĄT


1. Gorgolewska Marta (KKSz Konin)
2. Zawodniak Małgorzata (KKSz Konin)
3. Romańczyk Aleksandra (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Simińska Wiktoria (KKSz Konin)
5. Przybylska Wiktoria (KKSz Konin)
6. Loda Joanna (UKS Szabla Brzoza)
7. Olejko Daria (UKS Szabla Brzoza)
8. Jastrowska Julia (UKS Szabla Brzoza)
----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Waleriańczyk Weronika
10. Głowacka Izabela
11. Kaczmarzewska Agata
12. Wysocka Natalia
14. Papuzińska Alicja
16. Szymańska Julia
17. Trojanowska Michalina

Ćwierćfinały:
Zawodniak Małgorzata - Loda Joanna 12/2
Romańczyk Aleksandra - Olejko Daria 12/1
Gorgolewska Marta - Przybylska Wiktoria 12/4
Simińska Wiktoria - Jastrowska Julia 12/5

Półfinały:
Zawodniak Małgorzata - Romańczyk Aleksandra 12/11
Gorgolewska Marta - Simińska Wiktoria 12/1

Finał:
Gorgolewska Marta - Zawodniak Małgorzata 12/10



SZABLA CHŁOPCÓW

1. Glasner Hubert (KKSz Konin)
2. Ptak Krystian (KKSz Konin)
3. Kowalski Jakub (KKSz Konin)
3. Wojtasik Szymon (KKSz Konin)
5. Sochaczewski Victor (MKS Kuszy Szczecin)
6. Szygenda Jacek (KS AZS AWF Poznań)
7. Klimek Mateusz (MKS Kusy Szczecin)
7. Waszak Krystian (KKSz Konin)
-----------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Jamróz Szymon
12. Licheniak Maciej
13. Łętowski Kacper
15. Szreder Michał
16. Weiss Marek

Ćwierćfinały:
Ptak Krystian - Waszak Krystian 12/10
Kowalski Jakub - Sochaczewski Victor 12/8
Glasner Hubert - Szygenda Jacek 12/3
Wojtasik Szymon - Klimek Mateusz 12/10

Półfinały:
Ptak Krystian - Kowalski Jakub 12/11
Glasner Hubert - Wojtasik Szymon 12/8

Finał:
Glasner Hubert - Ptak Krystian 12/8



ROCZNIKI 2003-2004

SZABLA CHŁOPCÓW


1. Matras Mateusz (ISK Bushido Rybnik)
2. Nowinowski Kacper (KKSz Konin)
3. Kozłowski Piotr (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Sikorski Kamil (KKSz Konin)
5. Hryzyk Szymon (UKS Dzika)
6. Michalak Paweł (UKS Szabla Brzoza)
7. Glaznet Konrad(UKS Siódemka)
8. Stasiak Mateusz (KKSz Konin)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Piguła Jan
10. Jackowski Kacper

Ćwierćfinały:
Nowinowski Kacper - Stasiak Mateusz 8/3
Kozłowski Piotr - Hryzyk Szymon 8/4
Sikorski Kamil - Michalak Paweł 8/5
Matras Mateusz - Glaznet Konrad 8/2

Półfinały:
Nowinowski Kacper - Kozłowski Piotr 8/1
Matras Mateusz - Sikorski Kamil 8/4

Finał:
Matras Mateusz - Nowinowski Kacper 8/3















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design