Dzisiaj jest: 15.09.19. 




13.04.2014 - OTM - Konin - 13.04.2014
Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli dziewcz±t i chłopców
o Puchar Prezesa KKSz Konin
Konin, 13.04.2014


SZABLA DZIEWCZˇT

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZsz

1. OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00110802
2. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00110801
3. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
3. STRZYCZKOWSKA Magdalena MUKS VICTOR POL 2000-04-21 00042102
5. ROMAŃCZYK Aleksandra UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-01-06 01010600
6. MIECZKOWSKA Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-11-30 00113002
7. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
8. BARTOSZ Roksana DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-01-30 02013000
9. WYSZKOWSKA Maja UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-05-09 00050901
10. SZULC Barbara O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-05-02 01050201
11. JAKIMOWICZ Marta KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-01-09 01010901
12. ROWIŃSKA Emila AZS AWF WARSZAWA POL 2002-05-10 02051000
13. JOTEL Patrycja UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2000-08-11 00081102
14. GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00101500
15. SEREDYŃSKA Blanka UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-04-03 00040301
16. KACZMARCZYK Julia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-30 01103000
17. ZIOMEK Marta TMS SOSNOWIEC POL 2000-12-30 00123004
18. WALERIAŃCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 2001-03-02 01030200
19. GADZIK Karolina KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-12-18 01121800
20. GAŁECKA Natalia AZS AWF WARSZAWA POL 2002-01-03 02010300
21. GWARDY¦ Emilia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-11-13 01111301
22. LODA Aleksandra UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00071303
23. WYSOCKA Natalia KKSZ KONIN POL 2001-05-13 01051301
24. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
25. PAWŁOWSKA Nicola DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-26 01052600
26. STOPIŃSKA Oliwia UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2002-03-12 02031202
27. LODA Joanna UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00071302
27. MIKOŁAJCZYK Zuzanna UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2000-07-09 00070901
29. KACZMARZEWSKA Agata KKSZ KONIN POL 2000-04-04 00040401
30. PAJˇK Julia O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-09-17 01091704
30. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
32. TURAŁA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-12-15 00121501
-----------------------------------------------------------
33. PAPUZIŃSKA Alicja KKSZ KONIN POL 2001-08-01 01080104
34. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
35. SIUPA Oliwia KKSZ KONIN POL 2000-05-01 00050100
36. GŁOWACKA Izabela KKSZ KONIN POL 2001-07-11 01071101
37. HADJ BACHIR Aischa KKSZ KONIN POL 2002-02-02 02020201
38. JASTROWSKA Julia UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-12-07 01120702
39. JANUSZEWSKA Klaudia KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092203
40. NARKIEWICZ Zofia AZS AWF WARSZAWA POL 2001-11-13 01111304
40. TROJANOWSKA Michalina KKSZ KONIN POL 2001-08-10 01081001
42. SZYMAŃSKA Julia KKSZ KONIN POL 2001-05-19 01051902
43. NAZE Patrycja DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-09-11 02091101
44. ¦WITAŁA Jagoda UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-01-18 02011801
45. OLEJKO Daria UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-03-20 01032002
46. JANUSZEWSKA Karolina KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092202


Ćwierćfinały:
Cie¶lar Zuzanna - Mieczkowska Gabriela 12/3
Strzyczkowska Magdalena - Zawodniak Małgorzata 12/7
Okine Marta - Romańczyk Aleksandra 12/5
Kurzyna Urszula - Bartosz Roskana 12/7

Półfinały:
Cie¶lar Zuzanna - Strzyczkowska Magdalena 12/4
Okine Marta - Kurzyna Urszula 12/11

Finał:
Okine Marta - Cie¶lar Zuzanna 12/9



SZABLA CHŁOPCÓW

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZsz

1. SOSULSKI Piotr TMS SOSNOWIEC POL 2000-04-01 00040100
2. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00062703
3. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-06-12 00061200
3. WO¬NIAK Dominik KS TEAM STARE MIASTO POL 2000-04-13 00041303
5. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
6. PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00071402
7. BIELAWSKI Maciej DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-10-24 00102401
8. KOWALSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-04-25 00042502
9. BRONISZEWSKI Jakub MUKS VICTOR POL 2001-05-05 01050500
10. LIPIŃSKI Marcin TMS SOSNOWIEC POL 2000-02-05 00020505
11. DŁUŻNIEWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-23 00112301
12. BATOGOWSKI Michał AZS AWF WARSZAWA POL 2000-03-27 00032702
13. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
14. TYLA Mikołaj KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-07-29 01072902
15. SZCZEPANIK Piotr MUKS VICTOR POL 2000-12-11 00121102
16. SEWERYNEK Konrad KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-02-26 01022601
17. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
18. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN POL 2000-10-23 00102301
19. NARKIEWICZ Kacper AZS AWF WARSZAWA POL 2000-02-01 00020101
20. BAJEK Kacper TMS SOSNOWIEC POL 2000-07-27 00072703
21. MACIASZEK Daniel KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-05-22 01052201
22. CZARNECKI Michał KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-02-08 01020800
23. GÓRSKI Mikołaj TMS SOSNOWIEC POL 2000-09-27 00092702
24. SYKULSKI Wiktor DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-03-05 02030501
25. CZAJKOWSKI Ksawery KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-11 01101102
26. SZREDER Michał KKSZ KONIN POL 2001-10-04 01100401
27. BANASZKIEWICZ Jan AZS AWF WARSZAWA POL 2001-03-10 01031000
27. PLOSKA Jan KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-16 01081600
29. JURKIEWICZ Mikołaj UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-11-26 01112601
30. ZIOMEK Robert TMS SOSNOWIEC POL 2000-12-30 00123003
31. WEISS Marek KKSZ KONIN POL 2001-05-10 01051000
32. BRZOSTOWSKI Aleksander DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-08-27 02082701
33. KLUGE Bartłomiej DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-15 01051500
33. POWĘSKA Łukasz KS TEAM STARE MIASTO POL 2000-08-29 00082900
35. ¦CIBOR Mateusz KKSZ KONIN POL 2002-06-24 02062402
36. PŁOCHARSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-02-11 00021101
37. GRUSZCZYŃSKI Adam KKSZ KONIN POL 2000-12-09 00120901
38. KUĆ Janusz DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-01-13 00011301
39. GAŁECKI Rafał AZS AWF WARSZAWA POL 2002-01-03 02010301
40. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702
40. TYPA Wiktor UKS SZABLA ZˇBKI POL 2002-12-20 02122000
42. CHWALCZYK Jan AZS AWF WARSZAWA POL 2002-12-02 02120205
43. RUSZCZYK Bartosz DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-10-04 02100403
44. STASIAK Olaf KKSZ KONIN POL 2002-07-18 02071801
45. SIEKIERSKI Oskar KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092201
---------------------------------------------------------
46. HADAJ BAHIR Djamel KKSZ KONIN POL 2000-12-20 00122000
47. JAROSZEWICZ Michał UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-02-14 02021402
48. NOWAK Kacper UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-01-29 02012901
49. RUTKA Patryk DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-11-22 01112201
50. PIOTROWSKI Jan DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-06-10 01061000
51. KAMROWSKI Patryk UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-03-10 00031001
52. OWCZARSKI Antoni DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-07-24 01072402
53. KĘDZIERSKI Filip KKSZ KONIN POL 2002-07-03 02070300
53. ŁĘTOWSKI Kacper KKSZ KONIN POL 2001-11-09 01110900
55. LICHENIAK Maciej KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110601
56. ORLOF Antek AZS AWF WARSZAWA POL 2002-12-18 02121801
57. NAGÓRSKI Mateusz O.¦. AZS POZNAŃ POL 2002-02-11 02021104
57. RYCHTA Krzy¶ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2002-07-14 02071401
59. KITTEL Franz AZS AWF WARSZAWA POL 2000-04-06 00040601
60. ADAMCZYK Miłosz IKS BUSHIDO RYBNIK POL 2002-10-25 02102502
60. KUREK Jan AZS AWF WARSZAWA POL 2002-08-20 02082001
60. NOWAK Jakub UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-12-15 00121503
63. GAWORZEWSKI Mieszko UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-10-30 01103001


Ćwierćfinały:
Wojtasik Szymon - Ryczkowski Michał 12/11
Koptas Krzysztof - Kowalski Jakub 12/6
Sosulski Piotr - Ptak Krystian 12/7
WoĽniak Dominik - Bielawski Maciej 12/8

Półfinały:
Wojtasik Szymon - Koptas Krzysztof 12/10
Sosulski Piotr - WoĽniak Dominik 12/4

Finał:
Sosulski Piotr - Wojtasik Szymon 12/4


******************************



Szermierze na start!

























Puchary, medale i dyplomy już przygotowane.



Walka finałowa w szabli dziewcz±t- Okine Marta kontra Cie¶lar Zuzanna.







Walka finałowa w szabli chłopców - Sosulski Piotr kontra Wojtasik Szymon.





Finałowa ósemka w szabli dziewcz±t.



Finałowa ósemka w szabli chłopców.



Najlepsi szermierze z Konina i ich trenerzy.
Od lewej: T. Piguła, Sz. Wojtasik, K. Ptak, J. Kowalski i P. Pałasz.






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design