Dzisiaj jest: 15.09.19. 




12.05.2014 - Ogólnopolski Turniej - Poznań - 10.05.2014
Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Poznań, 10.05.2014


MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. Okine Marta (AZS AWF Warszawa)
2. Rudakova Aliaksandra (Białoruś)
3. Vadzeika Tatsiana (Białoruś)
3. Zawodniak Małgorzata (KKSz Konin)
5. Cieślar Zuzanna (TMS Sosnowiec)
6. Romańczyk Aleksandra (UKS Hajduczek Olsztyn)
7. Nowicka Małgorzata (TMS Sosnowiec)
8. Strzyczkowska Magdalena (MUKS Victor)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Gorgolewska Marta
18. Przybylska Wiktoria
25. Rutecka Nikola
29. Kaczmarzewska Agata
31. Papuzińska Alicja
36. Wysocka Natalia
39. Waleriańczyk Weronika
46. Zajdel Nikola
48. Siupa Oliwia
50. Januszewska Klaudia

Ćwierćfinały:
Rudakova Aliaksandra - Cieślar Zuzanna 12/11
Zawodniak Małgorzata - Romańczyk Aleksandra 12/3
Okine Marta - Nowicka Małgorzata 12/5
Vadzeika Tatsiana - Strzyczkowska Magdalena 12/4

Półfinały:
Rudakova Aliaksandra - Zawodniak Małgorzata 12/4
Okine Marta - Vadzeika Tatsiana 12/9

Finał:
Okine Marta - Rudakova Aliaksandra 12/8



Szabla chłopców

1. Sosulski Piotr (TMS Sosnowiec)
2. Broniszewski Jakub (MUKS Victor)
3. Maik Piotr (AZS AWF Poznań)
3. Sirocki Michał (MUKS Victor)
5. Batogowski Michał (AZS AWF Warszawa)
6. Górski Mikołaj (TMS Sosnowiec)
7. Ryczkowski Michał (Dragon Łódź)
8. Koptas Krzysztof (Dragon Łódź)
-----------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

10. Wojtasik Szymon
14. Waszak Krystian
18. Ptak Krystian
20. Jamróz Szymon
23. Szreder Michał
27. Kowalski Jakub
36. Płocharski Jakub
38. Licheniak Maciej
39. Gruszczyński Adam
40. Chojnacki Jakub
55. Kozakiewicz Maksymilian
56. Hadaj Bahir Djamel
64. Łętowski Kacper

Ćwierćfinały:
Sosulski Piotr - Górski Mikołaj 12/4
Maik Piotr - Koptas Krzysztof 12/11
Broniszewski Jakub - Ryczkowski Jakub 12/8
Sirocki Michał - Batogowski Michał 12/6

Półfinały:
Sosulski Piotr - Maik Piotr 12/5
Broniszewski Jakub - Sirocki Michał 12/6

Finał:
Sosulski Piotr - Broniszewski Jakub 12/10



DZIECI

Szabla dziewcząt

1. Malazhavaya Alisiya (Białoruś)
2. Lenkiewicz Zuzanna (TMS Sosnowiec)
3. Kozieł Klaudia (TMS Sosnowiec)
3. Szweda Aleksandra (TMS Sosnowiec)
5. Wilk Oliwia (TMS Sosnowiec)
6. Wicińska Marta (AZS AWF Poznań)
7. Porada Zuzanna (TMS Sosnowiec)
8. Świderek Olga (IKS Bushido Rybnik)
-------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

18. Buselt Zuzanna
22. Koziarska Natalia
27. Dzięcielak Martyna
28. Kopejko Anna
30. Kiełczewska Aleksandra

Ćwierćfinały:
Lenkiewicz Zuzanna - Świderek Olga 8/5
Szweda Aleksandra - Wicińska Marta 8/4
Kozieł Klaudia - Porada Zuzanna 8/3
Malazhavaya Alisiya - Wilk Oliwia 8/5

Półfinały:
Lenkiewicz Zuzanna - Szweda Aleksandra 8/1
Malazhavaya Alisiya - Kozieł Klaudia 8/4

Finał:
Malazhavaya Alisiya - Lenkiewicz Zuzanna 5/3



Szabla chłopców

1. Drożdżewicz Czarek (AZS AWF Warszawa)
2. Kostka Dawid (IKS Bushido Rybnik)
3. Broniszewski Marcel (MUKS Victor)
3. Świetlicki Kacper (KKSz Konin)
5. Jasnoch Patryk (AZS AWF Warszawa)
6. Matras Mateusz (IKS Bushido Rybnik)
7. Jadaj Bahir Sofien (KKSz Konin)
8. Chudy Hubert (O.Ś. AZS Poznań)
---------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

13. Stasiak Mateusz
14. Bartczak Maurycy
15. Piguła Jan
16. Kucal Kamil
17. Sikorski Kamil

Ćweirćfinały:
Broniszewski Marcel - Hadaj Bahir Sofien 8/3
Kostka Dawid - Jansoch Patryk 8/6
Drożdżewicz Czarek - Matras Mateusz 8/3
Świetlicki Kacper - Chudy Hubert 8/5

Półfinały:
Kostka Dawid - Broniszewski Marcel 8/7
Droźdżewicz Czarek - Świetlicki Kacper 8/4

Finał:
Drożdżewicz Czarek - Kostka Dawid 8/3

*************************


szabla dziewcząt - kategoria młodzik


Małgosia Zawodniak - III miejsce


szabla chłopców - kategoria dzieci





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design