Dzisiaj jest: 15.09.19. 




24.05.2014 - OT do lat 17 - Konin - 24.05.2014
Ogólnopolski Turniej do lat 17
w szabli dziewcz±t i chłopców
XIII Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Konin, 24.05.2014 (sobota)


SZABLA DZIEWCZˇT

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
2. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 97052700
3. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
3. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-10-16 97111600
5. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600

6. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
7. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
8. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-26 99062602
9. DURNA¦ Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-24 98022401
9. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 98100801
11. SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-04-11 98041100
12. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00110801
13. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
14. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
15. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
16. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 97090900
17. COŁTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 98053000
17. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-06-15 97061501
19. KĘSY Julianna KKSZ KONIN POL 1999-12-17 99121700
19. ZIOMEK Marta TMS SOSNOWIEC POL 2000-12-30 00123004
21. GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00101500
22. ROMAŃCZYK Aleksandra UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-01-06 01010600
23. SKOMPSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-10-03 99100300
24. SZULC Barbara O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-05-02 01050201
25. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN POL 1999-01-03 99010302
26. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
27. DOMŻAŁOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1998-07-29 98072902
28. KOSMOWSKA Anna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ POL 1999-05-15 99051501
29. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-03-18 98031800
--------------------------------------------------------------
30. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
31. ORCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 1998-07-10 98071001
32. PAJˇK Julia O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-09-17 01091704
33. REMLEIN Aleksandra O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-08-15 01081501
34. RUDNICKA Justyna DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-02-08 99020802
35. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
36. GRABOWSKA Aleksandra KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-05-18 99051802
37. JANUSZEWSKA Karolina KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092202
38. JANUSZEWSKA Klaudia KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092203
39. ROMAŃSKA Paulina KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-08-15 99081501


Ćwierćfinały:
Mazurek Marta - Walas Natalia 15/5
Matuszak Sylwia - Domańska Lidia 15/8
Maksym Martyna - Tobiaszewska Martyna 15/13
Królikowska Nadia - Zawodniak Małgorzata 15/7

Półfinały:
Mazurek Marta - Matuszak Sylwia 15/12
Królikowska Nadia - Maksym Martyna 15/3

Finał:
Mazurek Marta - Królikowska Nadia 15/8



SZABLA CHŁOPCÓW

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
2. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-10 97041000
3. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
3. SOSULSKI Piotr TMS SOSNOWIEC POL 2000-04-01 00040100
5. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
6. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
7. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 97090600
8. OGŁY Dawid KKSZ KONIN POL 1997-09-27 97092701

9. KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-03-31 97033101
10. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-14 98021402
11. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
12. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-06-12 00061200
13. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
14. BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 99061300
15. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
16. KOWALSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-04-25 00042502
17. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
18. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
19. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
20. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-05-17 98051701
21. WO¬NIAK Dominik KS TEAM STARE MIASTO POL 2000-04-13 00041303
22. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
23. KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-13 99031304
24. BIELAWSKI Maciej DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-10-24 00102401
24. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
26. SZULC Ignacy AZS AWF POZNAŃ POL 1998-08-23 98082302
27. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
28. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00062703
29. PA¬DZIOR Paweł PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-08-01 00080102
30. KNAPIK Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1999-06-29 99062901
31. FILIPEK Łukasz TMS SOSNOWIEC POL 2000-08-09 00080901
32. KAWKA Adam DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-11 99061101
33. MAIK Piotr AZS AWF POZNAŃ POL 2000-03-04 00030401
34. KUĆ Janusz DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-01-13 00011301
35. PAKUŁA Daniel KKSZ KONIN POL 1997-11-24 97112400
35. ZAMOROWSKI Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-09-12 99091203
37. PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00071402
38. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
-----------------------------------------------------------
39. ZIARNOWSKI Rafał TMS SOSNOWIEC POL 1999-11-10 99111001
40. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
41. ZIOMEK Robert TMS SOSNOWIEC POL 2000-12-30 00123003
42. GŁODNY Mateusz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-07-19 00071901
43. ŁAKOMY Grzegorz TMS SOSNOWIEC POL 1999-08-10 99081001
44. GÓRSKI Mikołaj TMS SOSNOWIEC POL 2000-09-27 00092702
45. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN POL 2000-10-23 00102301
46. HRYCIUK Szymon PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2002-08-24 02082400
47. MACIEJEWSKI Stanisław AZS AWF POZNAŃ POL 2001-02-25 01022503
48. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702
49. BOŃCZAK Miłosz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-11-07 99110704
50. ZIMECKI Bartosz KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-03-22 99032201
51. BACHERA Szymon KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-07-28 99072801
52. SZYBOWSKI Szymon NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI POL 1999-12-12 99121201
53. PŁOCHARSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-02-11 00021101
54. PRUSAK Mateusz KKSZ KONIN POL 1999-08-11 99081104
55. HADAJ BAHIR Djamel KKSZ KONIN POL 2000-12-20 00122000


Ćwierćfinały:
Godlewski Mateusz - Ogły Dawid 15/7
Kurzyna Piotr - Jaskulski Patryk 15/8
Sosulski Piotr - Korzyński Wojciech 15/12
Knez Mateusz - Kaczkowski Krzysztof 15/8

Półfinały:
Godlewski Mateusz - Kurzyna Piotr 15/7
Knez Mateusz - Sosulski Piotr 15/8

Finał:
Godlewski Mateusz - Knez Mateusz 15/11


**********************

walka finałowa - Marta Mazurek kontra Nadia Królikowska




walka finałowa - Mateusz Godlewski kontra Mateusz Knez




finałowa ósemka w szabli dziewcz±t


finałowa ósemka w szabli chłopców





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design