Dzisiaj jest: 18.09.19. 




08.09.2014 - I PPJM - Katowice - 06.09.2014
I Puchar Polski Juniorów Młodszych
Katowice, 06.09.2014


SZABLA DZIEWCZĄT

1. Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
2. Maksym Martyna (KKSz Konin)
3. Domańska Lidia (Dragon Łódź)
3. Walas Natalia (TMS Sosnowiec)
5. Kurzyna Urszula (UKS 13 Białystok)
6. Popczyk Emilia (TMS Sosnowiec)
7. Durnaś Aleksandra (Dragon Łódź)
8. Górowska Natalia (Dragon Łódź)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Zawodniak Małgorzata
17. Chojnacka Weronika
18. Fic Michalina
21. Nowinowska Natalia
22. Gorgolewska Marta
23. Domżałowska Natalia
27. Simińska Wiktoria
39. Kronowiecka Nikola
40. Przybylska Wiktoria
41. Kaczmarzewska Agata
44. Rutecka Nikola
47. Siupa Oliwia
49. Bartosik Julia
52. Januszewska Klaudia
53. Kubacik Anna
54. Januszewka Karolina


Ćwierćfinały:
Mazurek Marta - Popczyk Emilia 15/7
Walas Natalia - Kurzyna Urszula 15/12
Maksym Martyna - Górowska Natalia 15/6
Domańska Lidia - Durnaś Aleksandra przez poddanie

Półfinały:
Mazurek Marta - Walas Natalia 15/7
Maksym Martyna - Domańska Lidia 15/10

Finał:
Mazurek Marta - Maksym Martyna 15/8



SZABLA CHŁOPCÓW

1. Kurzyna Piotr (UKS 13 Białystok)
2. Białecki Cezary (MUKS Victor)
3. Borkiewicz Krystian (KKSz Konin)
3. Prokopowicz Mateusz (UKS 13 Białystok)
5. Lademann Karol (MUKS Victor)
6. Sosulski Piotr (TMS Sosnowiec)
7. Dłużniewski Jędrzej (AZS AWF Warszawa)
8. Wesoły Jakub (Dragon Łódź)
------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

13. Dziublewski Maurycy
17. Zandecki Michał
21. Wojtasik Szymon
28. Mikołajczyk Bartosz
31. Waszak Krystian
33. Ptak Krystian
41. Glasner Hubert
47. Kowalski Jakub
50. Wysocki Krystian
51. Jamróz Szymon
60. Płocharski Jakub
64. Chojnacki Jakub
66. Prusak Mateusz
68. Hadaj Bahir Djamel
73. Siekierski Oskar


Ćwierćfinały:
Białecki Cezary - Sosulski Piotr 15/12
Prokopowicz Mateusz - Dłużniewski Jędrzej przez poddanie
Borkiewicz Krystian - Wesoły Jakub 15/14
Kurzyna Piotr - Lademann Karol 15/12

Półfinały:
Białecki Cezary - Prokopowicz Mateusz 15/8
Kurzyna Piotr - Borkiewicz Krystian 15/8

Finał:
Kurzyna Piotr - Białecki Cezary 15/10











Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design