Dzisiaj jest: 18.10.19. 




23.04.2007 - 21.04.2007 Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych w Koninie

W dniu 21.04.2007 r. Koniński Klub Szermierczy był gospodarzem Mistrzostw Okręgu Juniorów Młodszych do lat 15 w szabli dziewcz±t i chłopców. A oto wyniki turnieju:

Szabla dziewcz±t:

1 - Eliza Walczak (KKSZ KONIN)
2 - Natalia Budna (KKSZ KONIN)
3 - Marika Rzepka (KKSZ KONIN)
3 - Monika Włodarczyk (KKSZ KONIN

5 - Weronika Maciejewska (KKSZ KONIN)
6 - Martyna Malińska (KKSZ KONIN)
7 - Martyna Łuczak (KKSZ KONIN)
8 - Maja Szczerbakowska (KKSZ KONIN)
9 - Klaudia Kazimierczak (KKSZ KONIN)
10 - Angelika Trzmielewska (KKSZ KONIN)
11 - Agata Jasiczek (KKSZ KONIN)
12 - Bogna Ziołacka (O.¦. AZS POZNAŃ)
13 - Paula Trafas (KKSZ KONIN)
14 - Barbara Kokocińska (O.¦. AZS POZNAŃ)
15 - Magdalena Sierczyńska (AZS AWF POZNAŃ)
16 - Magdalena Mazur (KKSZ KONIN)
17 - Natalia Nowińska (KKSZ KONIN)
18 - Daria Kamińska (KKSZ KONIN)
19 - Agnieszka Colta (O.¦. AZS POZNAŃ)
20 - Gabriela Drygała (KKSZ KONIN)
21 - Justyna Malińska (AZS AWF POZNAŃ)
22 - Daria Szymczyk (KKSZ KONIN)
23 - Martyna Simińska (KKSZ KONIN)
24 - Karolina Borowska (KKSZ KONIN)
25 - Natalia Turkiewicz (KKSZ KONIN)
26 - Jolanta Solarczyk (AZS AWF POZNAŃ)
27 - Patrycja Dzióbczyńska (KKSZ KONIN)
28 - Monika Gieryn (KKSZ KONIN)

Ćwierćfinał:
Monika Włodarczyk (KKSZ KONIN) - Martyna Łuczak (KKSZ KONIN) 15/10
Eliza Walczak (KKSZ KONIN) - Martyna Malińska (KKSZ KONIN) 15/7
Natalia Budna (KKSZ KONIN) - Weronika Maciejewska (KKSZ KONIN) 15/9
Marika Rzepka (KKSZ KONIN) - Maja Szczerbakowska (KKSZ KONIN) 15/3

Półfinał:
Eliza Walczak (KKSZ KONIN) - Monika Włodarczyk (KKSZ KONIN) 15/10
Natalia Budna (KKSZ KONIN) - Marika Rzepka (KKSZ KONIN) 15/10

Finał:
Eliza Walczak (KKSZ KONIN) - Natalia Budna (KKSZ KONIN) 15/5


Szabla chłopców:

1 - Aleksander Majcherski (KKSZ KONIN)
2 - Jakub Kałek (O.¦. AZS POZNAŃ)
3 - Filip Jastrzębski (KKSZ KONIN)
3 - Mateusz Walicki (KKSZ KONIN

5 - Mateusz Wróbel (KKSZ KONIN)
6 - Daniel Till (KKSZ KONIN)
7 - Krzysztof Stasiński (KKSZ KONIN)
8 - Krystian Stępień (O.¦. AZS POZNAŃ)
9 - Filip Lorewicz (O.¦. AZS POZNAŃ)
10 - Hubert Komasa (AZS AWF POZNAŃ)
11 - Szymon Warzych (O.¦. AZS POZNAŃ)
12 - Mariusz Mańczak (KKSZ KONIN)
13 - Jarosław Zapa¶nik (KKSZ KONIN)
14 - Adam Janasik (KKSZ KONIN)
15 - Arkadiusz Janiak (KKSZ KONIN)
16 - Adam Kacprzak (KKSZ KONIN)
17 - Damian Szczepaniak (KKSZ KONIN)
18 - Damian Dzwoniarski (KKSZ KONIN)
19 - Paweł Łabęda (O.¦. AZS POZNAŃ)
20 - Artur Staszak (KKSZ KONIN)
21 - Jan Kubaszewski (KKSZ KONIN)
22 - Bartosz Grodzki (KKSZ KONIN)
23 - Daniel Ciesielski (KKSZ KONIN)
24 - Mateusz Rachuba (KKSZ KONIN)
25 - Damian Babiak (KKSZ KONIN)
26 - Artur Ćwik (KKSZ KONIN)
27 - Łukasz Krygier (KKSZ KONIN)
28 - Artur Milas (KKSZ KONIN)
29 - Łukasz Marciniak (O.¦. AZS POZNAŃ)
30 - Adam Ladorski (O.¦. AZS POZNAŃ)
31 - Kamil Waszak (KKSZ KONIN)
32 - Konrad Ladorski (O.¦. AZS POZNAŃ)

Ćwierćfinał:
Jakub Kałek (O.¦. AZS POZNAŃ) - Krystian Stępień (O.¦. AZS POZNAŃ) 15/9
Mateusz Walicki (KKSZ KONIN) - Mateusz Wróbel (KKSZ KONIN) 15/8
Filip Jastrzębski (KKSZ KONIN) - Daniel Till (KKSZ KONIN) 15/8
Aleksander Majcherski (KKSZ KONIN) - Krzysztof Stasiński (KKSZ KONIN) 15/10

Półfinał:
Jakub Kałek (O.¦. AZS POZNAŃ) - Mateusz Walicki (KKSZ KONIN) 15/9
Aleksander Majcherski (KKSZ KONIN) - Filip Jastrzębski (KKSZ KONIN) 15/7

Finał:
Aleksander Majcherski (KKSZ KONIN) - Jakub Kałek (O.¦. AZS POZNAŃ) 15/11



Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design