Dzisiaj jest: 15.09.19. 




12.09.2014 - MMM - Konin - 12-13.09.2014
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
- floret - szpada - szabla
dziewcząt i chłopców
Konin, 12-13.09.2014

-wyniki-


FLORET DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Wysoki Weronika (Warta - Muszkieterowie Poznań)
2. Darda Paulina (MKS Kusy Szczecin)
3. Michniewicz Julia (Warta - Muszkieterowie Poznań)
3. Tomaszewska Dominika (AZS AWF Poznań)
5. Pijaczyńska Kinga (Polonia 1912 Leszno)
6. Polewicz Zuzanna (IKS Jamalex Leszno)
7. Figler Andżelika (AZS AWF Poznań)
8. Neczyńska Adrianna (IKS Jamalex Leszno)





FLORET CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Bem Maciej (AZS AWF Poznań)
2. Bołąkowski Mateusz (MKS Kusy Szczecin)
3. Klimek Mateusz (MKS Kusy Szczecin)
3. Mikolajczyk Wincenty (Warta - Muszkieterowie Poznań)
5. Fredrych Michał (AZS AWF Poznań)
6. Pichłacz Szymon (AZS AWF Poznań)
7. Januszewski Kuba (MKS Kusy Szczecin)
8. Haładuda Kacper (MKS Kusy Szczecin)





FLORET DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. POLONIA 1912 LESZNO
- Pijaczyńska Kinga
- Rygus Julia
- Sadowska Maria
- Tulewicz Sandra

2. AZS AWF POZNAŃ I
- Figler Andżelika
- Hałaburda Zofia
- Suchomska Zuzanna
- Tomaszewska Dominika

3. WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ I
- Kołyszko Emilia
- Kręc Emilia
- Michniewicz Julia
- Wysoki Weronika





FLORET CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. AZS AWF POZNAŃ
- Bem Maciej
- Fredrych Michał
- Pichłacz Szymon
- Wiśniak Olaf

2. MKS KUSY SZCZECIN I
- Bołąkowski Mateusz
- Haładuda Kacper
- Januszewski Kuba
- Klimek Mateusz

3. IKS JAMALEX LESZNO I
- Ginter Aleksander
- Sobczak Dawid
- Topolski Konrad
- Zielonka Jędrzej





SZPADA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Pietroszek Karolina (MKS Kusy Szczecin)
2. Darda Paulina (MKS Kusy Szczecin)
3. Dziwosz Hanna (MKS Kusy Szczecin)
3. Pijaczyńska Kinga (Polonia 1912 Leszno)
5. Michniewicz Julia (Warta - Muszkieterowie Poznań)
6. Walasek Aleksandra (UKS Gryfek Szczecin)
7. Kachel Klaudia (IKS Jamalex Leszno)
8. Sadowska Maria (Polonia 1912 Leszno)





SZPADA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Stasieniuk Paweł (MKS Kusy Szczecin)
2. Sochaczewski Victor (MSK Kusy Szczecin)
3. Januszewski Kuba (MKS Kusy Szczecin)
3. Krawczyk Michał (MKS Kusy Szczecin)
5. Klimek Mateusz (MKS Kusy Szczecin)
6. Berestek Jeremi (MKS Kusy Szczecin)
7. Haładuda Kacper (MKS Kusy Szczecin)
8. Sieradzan Jakub (MKS Kusy Szczecin)





SZPADA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. MKS KUSY SZCZECIN
- Darda Paulina
- Dziwosz Hanna
- Pietroszek Karolina
- Rybak Magdalena

2. POLONIA 1912 LESZNO
- Pijaczyńska Kinga
- Rygus Julia
- Sadowska Maria
- Tulewicz Sandra

3. IKS JAMALEX LESZNO
- Kachel Klaudia
- Machowiak Michalina
- Neczyńska Adrianna
- Topolska Oliwia







SZPADA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. MKS KUSY SZCZECIN I
- Haładuda Kacper
- Krawczyk Michał
- Sochaczevski Victor
- Stasieniuk Paweł

2. MKS KUSY SZCZECIN II
- Berestek Jeremi
- Januszewski Kuba
- Klimek Mateusz
- Sieradzan Jakub

3. WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ I
- Dudziak Maksymilian
- Krzywiak Aleksander
- Sadowski Nikodem
- Tretiakov Antoni





SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Zawodniak Małgorzata (KKSz Konin)
2. Szulc Barbara (O.Ś. AZS Poznań)
3. Gorgolewska Marta (KKSz Konin)
3. Waleriańczyk Weronika (KKSz Konin)
5. Przybylska Wiktoria (KKSz Konin)
6. Simińska Wiktoria (KKSz Konin)
7. Pająk Julia (O.Ś. AZS Poznań)
8. Głowacka Izabela (KKSz Konin)





SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Waszak Krystian (KKSz Konin)
2. Ptak Krystian (KKSz Konin)
3. Jamróz Szymon (KKSz Konin)
3. Wojtasik Szymon (KKSz Konin)
5. Maik Piotr (AZS AWF Poznań)
6. Glasner Hubert (KKSz Konin)
7. Pichorski Mikołaj (AZS AWF Poznań)
8. Szreder Michał (KKSz Konin)





SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Gorgolewska Marta
- Przybylska Wiktoria
- Simińska Wiktoria
- Zawodniak Małgorzata

2. KKSZ KONIN II
- Głowacka Izabela
- Kaczmarzewska Agata
- Waleriańczyk Weronika
- Wysocka Natalia

3. O.Ś. AZS POZNAŃ
- Pająk Julia
- Remlein Aleksandra
- Stachowiak Katarzyna
- Szulc Barbara









SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Glasner Hubert
- Ptak Krystian
- Waszak Krystian
- Wojtasik Szymon

2. KKSZ KONIN II
- Hadaj Bahir Djamel
- Jamróz Szymon
- Siekierski Oskar
- Szreder Michał

3. AZS AWF POZNAŃ
- Maciejewski Stanisław
- Maik Piotr
- Pichorski Mikołaj
- Szygenda Jacek










Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design