Dzisiaj jest: 15.09.19. 




14.09.2014 - I PPJ - Konin - 14.09.2014
Zapraszamy wszystkich sympatyków szermierki
na zawody szermiercze

I Puchar Polski Juniorów
w szabli dziewcz±t i chłopców
Konin, 14.09.2014 (niedziela)

11.00 - rozpoczęcie walk w szabli mężczyzn
11.45 - rozpoczęcie walk w szabli kobiet

Komunikat zawodów znajduje się w kalendarium
Transmisja zawodów na żywo - http://www.fencing-oldboy.pl/

SZABLA KOBIET

Miejsce/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. PAŁCZYŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA POL 1995-03-20 95032000
2. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 97052700
3. CIE¦LAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1996-04-26 96042600
3. MAZUREK Marta UKS 13 BIA£YSTOK POL 1998-07-20 98072003
5. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 96040701
6. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11 95011101

7. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 96011503
8. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 96091500
9. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-10-16 97111600
10. ROWIŃSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-11-18 96111801
11. WˇTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 96120401
12. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 97090900
13. WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-08-14 95081401
14. KORDAS Aleksandra AZS AWF KATOWICE POL 1996-03-13 96031300
15. TRZMIELEWSKA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1996-07-01 96070100
16. DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 96081902
17. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 96061301
18. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
19. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 96041200
20. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
21. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
22. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
23. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 98100801
24. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
25. MAZANKOVA Jana SKH CZE 1997-09-21
26. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-21 99112100
27. GICZAN Daria UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-01-18 97011801
28. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-06-15 97061501
29. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
30. DURNA¦ Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-24 98022401
31. BANASZKIEWICZ Sara AZS AWF WARSZAWA POL 1997-11-16 97111601
32. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
33. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
34. SZYMAŃSKA Barbara AZS AWF WARSZAWA POL 1999-09-18 99091801
35. COŁTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 98053000
36. NITCZYŃSKA Izabela UKS SZABLA ZˇBKI POL 1997-04-19 97041900
37. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN POL 1999-01-03 99010302
--------------------------------------------------------------
38. SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZˇBKI POL 1997-08-26 97082601
39. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
40. SOTONOVA Nora SKH CZE 1999-09-07
41. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
41. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
43. WŁODARSKA Weronika DRAGON ŁÓD¬ POL 1997-05-06 97050604
44. SKOMPSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-10-03 99100300
45. KACZMARZEWSKA Agata KKSZ KONIN POL 2000-04-04 00040401
46. KOSMOWSKA Anna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ POL 1999-05-15 99051501

Ćwierćfinały:
Mazurek Marta - Ciesielska Sara 15/13
Królikowska Nadia - Drygała Gabriela 15/14
Pałczyńska Patrycja - Kostrzewa Michalina 15/13
Cie¶lar Karolina - Kaleta Karolina 15/9

Półfinały:
Królikowska Nadia - Mazurek Marta 15/6
Pałczyńska Patrycja - Cie¶lar Karolina 15/12

Finał:
Pałczyńska Patrycja - Królikowska Nadia 15/10



SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. JASKOT Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1995-09-02 95090201
2. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
3. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 97090600
3. ¦WIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 1995-11-04 95110400
5. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
6. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801

7. HANUS Adam SKH CZE 1995-05-24
8. PLONER Jiri SKH CZE 1996-03-14
9. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 1995-02-16 95021600
10. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 97062400
11. GO¬DZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03 95060300
12. BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 99061300
13. WITKOWSKI Stefan AZS AWF KATOWICE POL 1996-11-10 96111002
14. BURSKI Jan DRAGON ŁÓD¬ POL 1996-11-15 96111500
15. KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 1995-04-28 95042803
16. LADEMANN Karol MUKS VICTOR POL 1999-06-14 99061400
17. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
18. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
19. POZIEMSKI Jakub UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1996-11-04 96110405
20. OGŁY Dawid KKSZ KONIN POL 1997-09-27 97092701
21. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-10 97041000
22. LADORSKI Adam O.¦. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112800
23. RÓŻYCKI Michał AZS AWF WARSZAWA POL 1996-09-18 96091802
24. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
25. KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-03-31 97033101
26. KRUSZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA POL 1998-07-30 98073002
27. LADORSKI Konrad O.¦. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112801
28. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
29. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-14 98021402
30. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
31. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
32. BOŃCZAK Miłosz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-11-07 99110704
33. NEZBEDA Daniel DDM CZE 1997-06-12
34. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
35. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
36. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
37. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
38. PA¬DZIOR Paweł PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-08-01 00080102
39. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-06-12 00061200
40. KAWKA Adam DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-11 99061101
41. SZULC Ignacy AZS AWF POZNAŃ POL 1998-08-23 98082302
42. GŁODNY Mateusz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-07-19 00071901
42. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-05-17 98051701
44. BIELAWSKI Maciej DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-10-24 00102401
45. PAKUŁA Daniel KKSZ KONIN POL 1997-11-24 97112400
-------------------------------------------------------------
46. PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00071402
46. ZAMOROWSKI Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-09-12 99091203
48. KOWALSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-04-25 00042502
49. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN POL 2000-10-23 00102301
50. SZYBOWSKI Szymon NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI POL 1999-12-12 99121201
51. ¦WIˇTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA POL 1999-10-04 99100401
52. KUĆ Janusz DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-01-13 00011301
53. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
54. PASZTALENIEC Andrzej AZS AWF WARSZAWA POL 1999-08-12 99081200
55. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
56. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702


Ćwierćfinały:
Jaskulski Patryk - Dziublewski Maurycy 15/12
Kaczkowski Krzysztof - Hanus Adam 15/14
¦wierk Stanisław - Godlewski Mateusz 15/14
Jaskot Jakub - Ploner Jiri 15/9

Półfinały:
Kaczkowski Krzysztof - Jakulski Patryk 15/11
Jaskot Jakub - ¦wierk Stanisław 15/7

Finał:
Jaskot Jakub - Kaczkowski Krzysztof 15/13



***********************




walka finałowa w szabli mężczyzn




walka finałowa w szabli kobiet




finalistki turnieju


finali¶ci turnieju









Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design