Dzisiaj jest: 15.09.19. 




19.09.2014 - PEK - Konin - 19-21.09.2014
Zapraszamy wszystkich sympatyków szermierki
na zawody szermiercze

VII Puchar Europy Kadetów
w szabli kobiet i mężczyzn
XV Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Konin, 19-21.09.2014



Program
• 19.09.2014 (piątek) - turniej indywidualny
- 08.30 - rozpoczęcie walk w szabli mężczyzn
- 13.30 - rozpoczęcie walk w szabli kobiet

• 20.09.2014 (sobota) - turniej indywidualny c.d.
- 09.00 – kontynuacja walk w szabli mężczyzn
- 13.30 – kontynuacja walk w szabli kobiet
- 18.00 – finały w szabli mężczyzn i kobiet

• 21.09.2014 (niedziela) – turniej drużynowy
- 08.30 – rozpoczęcie walk w szabli mężczyzn
- 13.00 – rozpoczęcie walk w szabli kobiet


Komunikat zawodów znajduje się w kalendarium
Transmisja zawodów na żywo - http://www.fencing-oldboy.pl/

Szabla kobiet indywidualnie

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja EFC

1 LINDER Kara USA USA 2000-05-24 00835535
2 LUCARINI Lucia ITALY ITA 1998-05-20 00832377
3 MIKHAILOVA Alina NATIONAL TEAM RUS 1999-12-01 00835901
3 NIKITINA Olga CSKA MOSCOW RUS 1998-11-26 00832637
5 FOX-GITOMER Chloe USA USA 2000-06-14 00837870
6 MERRIAM Martha USA USA 1999-10-15 00837741
7 TROFIMOVA Maria NATIONAL TEAM RUS 1998-05-19 00834079
8 PODPASKOVA Evgenia RUSSIA RUS 1998-03-29 00830924
9 MICHEL Violet USA USA 1998-03-18 00833755
10 CHAMBERLAIN Maia USA USA 1998-06-05 00835510
11 CHAN Casey USA USA 2000-11-14 00835511
12 GUSEVA Maria NATIONAL TEAM RUS 1998-06-16 00832629
13 PAPP Borbala BVSC HUN 1998-03-23 00834091
14 TARTAKOVSKY Elizabeth USA USA 2000-05-21 00835520
15 GIEG Miranda USA USA 1999-05-12 00837782
16 KERN Bianka KERTVAROS HUN 1999-07-12 00836005
17 MEKINA Mariya RUSSIA RUS 1998-09-04 00834707
18 ZHANG Victoria USA USA 1998-07-18 00837724
19 LEBEL Ariane CEF FOUNEX SUI 2000-01-19 00834766
20 ELKINA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 2000-02-17 00838092
21 KOLMYKOVA Alexandra NATIONAL TEAM RUS 1999-02-19 00838094
22 SMIRNOVA Margarita ODESSA UKR 1999-03-03 00827947
23 FACKENTHAL Marigot USA USA 1998-09-30 00837780
24 FIDANZI Laura ITALY ITA 1998-02-27 00832376
25 RYCHKOVA Anna NATIONAL TEAM RUS 1999-01-21 00834639
26 WHANG Jessica USA USA 1998-07-10 00835572
27 MERZA Sarah USA USA 1998-09-09 00832889
28 IZENSON Keli USA USA 2000-06-01 00837769
29 TIMOFEYEV Daniella USA USA 2000-10-13 00837783
30 LASOTA Marta USA USA 1998-07-01 00835216
31 ERMOLOVA Anna NATIONAL TEAM RUS 1998-01-27 00835902
32 KORNETH Emese KERTVAROS HUN 1998-05-30 00835849
33 KLIMOVA Alexandra NATIONAL TEAM RUS 1998-08-22 00832635
34 KELECSENYI Mirabella BVSC HUN 1998-02-09 00827856
35 LEITNER Dorka DHSE-PMD HUN 1998-04-08 00831712
35 MAZUREK Marta UKS 13 BIALYSTOK POL 1998-07-20 00831718
37 ZEGERS Gabrielle USA USA 1998-11-27 00837785
38 PUSZTAI Liza BVSC HUN 2001-05-11 00836088
39 KOSMACH Nataliya SCAF RB BLR 1999-05-04 00833635
40 BERCZY Dorottya BVSC HUN 1999-03-24 00833503
41 HNIDASHEVA Valeriia CHERKASY UKR 2000-01-20 00835879
42 TOMASZEWSKI Alicja USA USA 1998-10-13 00837784
43 WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 00831869
44 CADLEY Galen USA USA 1998-09-12 00836890
45 VOLKOVA Mayya RUSSIA RUS 1998-05-15 00832626
46 FARKAS Kinga VASAS HUN 1999-04-19 00834090
46 PIZNYUR Iryna KHMELNITSKIY UKR 2000-04-09 00831834
48 MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 00833612
49 ADAMS Rose USA USA 1998-05-01 00835504
50 MARTON Dora DIAK VE HUN 2000-08-12 00838007
51 SLADKOVA Hanna MSIT BLR 1999-10-26 00838058
52 BALOGH Zita BVSC HUN 1999-12-16 00833544
53 CHERMNYKH Viktoria NATIONAL TEAM RUS 1998-01-29 00834650
54 SZYMANSKA Barbara AZS AWF WARSZAWA POL 1999-09-18 00835625
55 KIM Lauren USA USA 1998-10-24 00835220
56 REDEY Zsofia DIAK VE HUN 1999-04-02 00835869
57 POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 00831860
58 SCHULTZ Kata DIAK VE HUN 1998-10-09 00835868
59 MAROTI Viktoria NATIONAL TEAM RUS 1999-11-25 00836775
60 PICCHI Matilde ITALY ITA 2000-02-06 00837089
61 VANKOVA Anna NATIONAL TEAM RUS 2000-01-22 00838091
62 FLUMBORT Sara NTE HUN 1998-05-16 00832048
63 CIESLAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00833680
64 PYSARENKO Olena KIEW UKR 2000-12-06 00836734
-------------------------------------------------
65 OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00835615
66 UTLIK Alisa SC TUFB BLR 1998-04-20 00833633
67 FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 00835618
68 SZABO Lili VASAS HUN 1999-07-07 00836090
69 HRABIZHNA Kateryna CHERKASY UKR 2000-07-08 00836731
70 KOOS Greta KARPATI HUN 2000-02-28 00835290
71 DOMANSKA Lidia KS DRAGAN LODZ POL 1999-06-26 00835583
72 LUKASIK Anna TMS SOSNOWIEC POL 1999-12-27 00835631
73 DROZD Darya NATIONAL TEAM RUS 2001-02-01 00838093
74 PUSCARU Thea CS RIPOSTA ROU 2000-12-04 00834431
75 HEDER Maja VASAS HUN 1999-08-25 00836091
76 MALOMSOKI Boglarka DIAK VE HUN 2000-10-16 00835871
77 ZAWODNIAK Malgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00835633
78 YAVNIK Oleksandra ODESSA UKR 2000-05-13 00835878
79 CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 00835638
80 SZULC Barbara OS AZS POZNAN POL 2001-05-02 00835640
81 KURZYNA Urszula UKS 13 BIALYSTOK POL 2000-12-29 00835622
82 COLTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 00831866
82 KALININA Darya MSIT BLR 1999-04-01 00838057
84 RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00838043
85 BUGAEVSKI Natalia SCOALA DE SCRIMA MDA 2000-01-30 00836587
86 ROMANCZYK Aleksandra UKS HAJDUCZEK OLSZTY POL 2001-01-06 00835645
87 NAGY Valentina BVSC HUN 2001-10-17 00838000
88 KALISZKY Lilla KARPATI HUN 2000-08-08 00837919
89 FORSIUK Maryna KHMELNITSKIY UKR 2001-06-12 00834066
90 BUGAEVSCHI Vlada SCOALA DE SCRIMA MDA 2000-08-16 00838089
91 NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-11 00831863
92 GIOVANNELLI Vally ITALY ITA 2001-08-18 00838076
93 KOTVYTSKA Karyna KIEW UKR 2001-05-09 00838097
94 LODA Aleksandra UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00838051
95 DASKOVA Viktorie SK HOUSTKA CZE 1999-12-01 00837105
96 SHACHANINA Tatsiana MSIT BLR 1998-01-29 00838056
97 ROWINSKA Emilia AZS AWF WARSZAWA POL 2002-05-10 00838048
97 SOTONOVA Nora SK HOUSTKA CZE 1999-09-09 00838085
99 LODA Joanna UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00838050
99 PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00837996
99 WYSOCKA Natalia KKSZ KONIN POL 2001-05-13 00838046
102 GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00835637
103 WALERIANCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 2001-03-02 00838045
104 KUBACIK Anna KKSZ KONIN POL 1999-12-12 00835655
104 MARCINIAK Agata OS AZS POZNAN POL 1999-01-10 00835616
106 SAVCHUK Kateryna UKRAINE UKR 2003-09-19 00836147
107 GLOWACKA Izabela KKSZ KONIN POL 2001-07-11 00838044
108 SKOMPSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-10-03 00835617


Ćwierćfinały:
Linder Kara - Merriam Martha 15/12
Nikitina Olga - Podpaskova Evgenia 15/12
Lucarini Lucia - Fox-Gitomer Chloe 15/13
Mikhailova Alina - Trofimova Maria 15/9

Półfinały:
Linder Kara - Nikitina Olga 15/13
Lucarini Lucia - Mikhailova Alina 15/11

Finał:
Linder Kara - Lucarini Lucia 15/8


Szabla mężczyzn indywidualnie


Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./ Licencja EFC

1 KOSTENKO Anatoliy RUSSIA RUS 1998-03-02 00834721
2 DODDO Andrew USA USA 1998-10-20 00835536
3 LOKHANOV Konstantin RUSSIA RUS 1998-11-10 00833700
3 STEPANOV Mark CSKA MOSCOW RUS 1998-10-22 00834668
5 KWONG Samuel USA USA 1998-01-01 00833479
6 POZDNIAKOV Vladislav NATIONAL TEAM RUS 1999-01-28 00838047
7 SUN Andrew USA USA 1999-07-01 00835569
8 MELNIK Borys KIEW UKR 1998-10-14 00834059
9 KIRPICHOU Kiryl SCAF RB BLR 1998-05-17 00833639
10 FARFAN-BAYERL Inti USA USA 1998-11-11 00837733
11 GUY Philippe USA USA 1998-01-15 00835561
12 IGNATOV Igor RUSSIA RUS 1998-12-26 00834716
13 MESZAROS Balazs UTE HUN 1998-03-29 00833918
14 KUKSENKO Roman CHERKASY UKR 1998-06-16 00831832
15 LADEMANN Karol UKS GOCLAW 75 POL 1999-06-14 00831750
16 SIERADZKY Dawson USA USA 1998-11-06 00835519
17 PANTELEEV Arseniy CSKA MOSCOW RUS 1999-06-07 00832658
18 FERNANDES Christian USA USA 1999-02-04 00837878
19 HEGEDUS Marton KERTVAROS HUN 1998-11-21 00835850
20 LEBEDEV Ivan NATIONAL TEAM RUS 1999-08-05 00834260
21 CAI Erwin USA USA 1999-04-09 00837745
22 OSHESTOV Roman NATIONAL TEAM RUS 1999-02-16 00838002
22 PEI Eric USA USA 1999-02-03 00837739
24 MORVAI Akos GEAC HUN 1998-09-30 00776497
25 WALKER Christopher USA USA 2001-01-26 00837867
26 CHEN Matthew USA USA 1999-01-12 00835594
27 KURZYNA Piotr UKS 13 BIALYSTOK POL 1998-08-19 00831760
28 DARKO Botond VASAS HUN 1998-03-06 00833469
29 FEKETE Giorgio VASAS HUN 1999-10-19 00836092
30 BEREZIN Georgiy NATIONAL TEAM RUS 1999-04-30 00836788
31 KLIUKIN Mikhail NATIONAL TEAM RUS 1998-09-29 00836094
32 SHATAILO Dmytro CHERKASY UKR 1999-10-02 00835881
33 SVITICH Prokhor NATIONAL TEAM RUS 2000-02-21 00836790
34 MILASSIN Mor NTE HUN 2000-01-06 00837923
35 ZHAO Edward USA USA 1999-07-24 00837866
36 HEINTZ Evin USA USA 1998-12-21 00837865
37 CHERKASOV Daniil NATIONAL TEAM RUS 1998-05-20 00834628
38 INKOV Nikita NATIONAL TEAM RUS 1999-09-07 00834259
39 NO Nicholas USA USA 2000-01-07 00837864
40 TUCKMAN Philip USA USA 1998-04-24 00836945
41 MEDVE Daniel UTE HUN 1998-03-01 00833919
42 FARKAS Vendel KARPATI HUN 1998-09-16 00833468
43 BIALECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 00833647
44 MAYSTRENKO Alexey NATIONAL TEAM RUS 2000-02-11 00838001
45 PINCHUK Maksim SCAF RB BLR 1999-01-09 00835833
46 GREEN Adam USA USA 1998-03-12 00835599
47 IBELING Daniel USA USA 1998-08-08 00837869
48 COHEN Josef USA USA 1998-09-04 00835553
49 NAGY Martin BVSC HUN 1998-08-24 00833464
50 PARTENYI Adam KERTVAROS HUN 1998-04-12 00834100
51 JOHNSON Zachary USA USA 1999-10-22 00837740
52 PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIALYSTOK POL 1999-08-23 00831756
53 ANT Mehmet Fatih TURKEY TUR 1999-03-01 00834496
54 ROMZSA Richard UTE HUN 1999-03-12 00835933
55 SZLAMA Vilmos DIAK VE HUN 1999-08-09 00835867
56 URBAN Adam DHSE-PMD HUN 1998-01-22 00832081
57 LAKO Zoltan BSE HUN 1998-11-12 00836055
58 ZHIRNOV Daniil NATIONAL TEAM RUS 1998-02-11 00836789
59 BOGAR SZABO Andras TFSE HUN 1998-10-24 00835289
60 RAJKAI Boldizsar BSE HUN 1999-01-15 00836054
61 LUKYANTSOU Viachaslau SCAF RB BLR 1999-02-07 00835835
62 YATSYUK Oleksandr KIEW UKR 1998-03-10 00832609
63 YEREMENKO Daniel ODESSA UKR 2001-05-04 00832138
64 SO Mitchell Ryan USA USA 1998-02-04 00835608
-----------------------------------------------
65 NYIRI Peter CS RIPOSTA ROU 2000-03-02 00836135
66 VASKO Andrei MSIT BLR 1998-09-01 00835840
67 KOZMANOVICS Gabor UTE HUN 1999-06-06 00837886
68 HANCHAROU Mikhail SCAF RB BLR 1998-07-11 00835839
69 BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-24 00831763
70 STEPIEN Hubert OS AZS POZNAN POL 1999-11-12 00835723
71 WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 00835704
72 DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 00835702
73 LUKYANETS Siarhei SCAF RB BLR 1999-10-20 00835834
73 PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00838071
75 CARNEVALI Francesco ACCADEMIA SCHERMA TE ITA 1998-08-01 00832455
76 ANGLER Marcell BSE HUN 1998-02-27 00837907
77 MIKOLAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 00835703
78 ZANDECKI Michal KKSZ KONIN POL 1999-02-22 00831765
79 KORZYNSKI Wojciech KS DRAGAN LODZ POL 1999-04-07 00835698
80 BARADZIN Ilya SCAF RB BLR 1999-06-24 00838055
80 ZIARNOWSKI Rafal TMS SOSNOWIEC POL 1999-11-10 00838083
82 GORSKI Mikolaj TMS SOSNOWIEC POL 2000-09-27 00838087
83 SZYBOWSKI Szymon NOSIR POL 1999-12-12 00838060
85 KRUSZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA POL 1998-07-30 00833738
86 CHIRIAC Teodor CS RIPOSTA ROU 1999-12-27 00835707
87 BAHINSKYI Ivan NETISHYN UKR 1998-02-13 00836735
87 SOSULSKI Piotr TMS SOSNOWIEC POL 2000-04-01 00835724
89 PANTEA Luca CS RIPOSTA ROU 2001-04-26 00836133
90 SVYATNENKO Bogdan KIEW UKR 1999-05-02 00834641
91 GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00838070
92 JAMROZ Szymon KKSZ KONIN POL 2000-10-23 00838075
93 ROOGOZIAN Mykhailo KIEW UKR 2000-06-22 00838095
94 ISAKOV Yehor CHERKASY UKR 1998-07-22 00838099
95 SHAIMARDANAU Uladzislau MSIT BLR 2001-07-23 00838053
96 KOWALSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-04-25 00838072
97 SZULC Ignacy AZS AWF POZNAN POL 1998-08-23 00838040
98 WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00838073
99 TROC Jedrzej OS AZS POZNAN POL 1999-03-30 00833682
100 YAROSHENKO Mykhailo KIEW UKR 2001-09-19 00838098
101 SWIATNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA POL 1999-10-04 00835719
102 DINCA Elton CS RIPOSTA ROU 2002-12-11 00838035
103 HETMANCHUK Yauheni MSIT BLR 1999-12-20 00838054
104 PETRESCU Andrei CS RIPOSTA ROU 2000-04-21 00838036
105 GRUSZCZYNSKI Adam KKSZ KONIN POL 2000-12-09 00838074
106 BABIUK Oleksii KIEW UKR 2001-01-17 00838096
106 BERTA DONNERT Attila KERTVAROS HUN 1998-06-17 00835847
108 WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00835729
109 DLUZNIEWSKI Jedrzej AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-23 00835727
110 KUMPANSKIY Oleksandr CHERKASY UKR 1999-12-02 00838100
111 OGOIKO Andrii KHMELNITSKIY UKR 2002-01-26 00836148
112 SAFYANIK Mykhaylo ODESSA UKR 2000-08-22 00832140

Ćwierćfinały:
Lokhanov Konstantin - Sun Andrew 15/9
Doddo Andrew - Kwong Samuel 15/7
Kostenko Anatoliy - Melnik Borys 15/10
Stepanov Mark - Pozdniakov Vladislav 15/10

Półfinały:
Doddo Andrew - Lokhanov Konstantin 15/12
Kostenko Anatoliy - Stepanov Mark 15/9

Finał:
Kostenko Anatoliy - Doddo Andrew 15/8



*******************

19.09.2014


Zaczynamy pierwszy dzień rozgrywek indywidualnych
(eliminacja bezpośrednia do "64")

















20.09.2014


Zaczynamy drugi dzień walk
(eliminacja bezpośrednia z "64")


























































Pora na finały. Puchary i nagrody już przygotowane.






Zawodniczki, zawodnicy i sędziowie w pełnej gotowości.


Najpierw jednak podziękowania od klubu dla:
- Adama Konopki – Prezesa Polskiego Związku Szermierczego
- Jacka Słupskiego – Sekretarza Generalnego Polskiego Związku Szermierczego
- Antoniego Tyczki – Członka Zarządu Konińskiego Klubu Szermierczego
- Tadeusza Piguły – Przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Spraw Młodzieży
oraz podziękowania od Polskiego Związku Szermierczego
dla Józefa Nowickiego – Prezydenta Miasta Konina




Uroczystości wzbogaciły występy artystyczne
zespołów tanecznych z Konińskiego Domu Kultury
• Formacji dzieci FUKS III „Feel This Moment” (6-9 lat)
• Formacji Fuks Mini I „Dancing Queen” (8-10 lat)
• Formacji FROM THE TOP (FTT) CREW, „Here I Come”












Walka finałowa w szabli mężczyzn






















Walka finałowa w szabli kobiet


















Najlepsza ósemka w szabli kobiet




Najlepsza ósemka w szabli mężczyzn




*********************************

A teraz zdjęcia przesłane przez
Annę Wesołowską-Kostrzak (dziękujemy!!)

























-------------------------------------------


Szabla kobiet drużynowo

1. ROSJA 1
2. ROSJA 2
3. USA
4. ROSJA 3
5. ROSJA 6
6. POLSKA I
- Maksym Martyna (KKSz Konin)
- Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
- Popczyk Emilia (TMS Sosnowiec)
- Walas Natalia (TMS sosnowiec)
7. UKRAINA II
8. POLSKA 2000
- Cieślar Zuzanna (TMS Sosnowiec)
- Kurzyna Urszula (UKS 13 Białystok)
- Okine Marta (AZS AWF Warszawa)
- Zawodniak Małgorzata (KKSz Konin)
9. UKRAINA I
10. BIAŁORUŚ
11. POLSKA II
- Domańska Lidia (Dragon Łódź)
- Marciniak Agata (O.Ś. AZS Poznań)
- Nowinowska Natalia (KKSz Konin)
- Szymańska Barbara (AZS AWF Warszawa)
12. KKSZ KONIN
- Chojnacka Paulina
- Fic Michalina
- Gorgolewska Marta
13. GIM 6 KONIN
- Przybylska Wiktoria
- Rutecka Nikola
- Waleriańczyk Weronika

Ćwierćfinały:
ROSJA 1 - UKRAINA II 45/28
USA - ROSJA 6 45/28
ROSJA 2 - POLSKA I 45/24
ROSJA 3 - POLSKA 2000 45/31

Półfinały:
ROSJA I - USA 45/38
ROSJA 2 - ROSJA 3 45/41

Finał:
ROSJA 1 - ROSJA 2 45/42

Walka o III miejsce:
USA - ROSJA 3 45/34


Szabla mężczyzn drużynowo

1. CSKA MOSKWA
- Beresin Georgiy
- Panteleev Arsenly
- Stepanov Mark
2. ROSJA I
- Cherkasov Daniil
- Kostenko Anatoliy
- Ohestov Roman
- Svitich Prokhor
3. POLSKA I
- Białecki Cezary (MUKS Victor)
- Kurzyna Piotr (UKS 13 Białytok)
- Lademann Karol (MUKS Victor)
4. UKRAINA I
5. ROSJA III
6. ROSJA II
7. BIAŁORUŚ I
8. BIAŁORUŚ II
9. POLSKA II
- Borkiewicz Krystian (KKSz Konin)
- Dziublewski Marurycy (KKSz Konin)
- Prokopowicz Mateusz (UKS 13 Białystok)
10. RUMUNIA
11. KKSZ KONIN
- Glasner Hubert
- Mikołajczyk Bartosz
- Waszak Krystian
- Zandecki Michał
12. TMS SOSNOWIEC
13. KKSZ GIM 6 I
- Ptak Krystian
- Wojtasik Szymon
- Wysocki Krystian
14. UKRAINA II
15. UKRAINA IV
16. BIAŁURUŚ III
17. KKSZ GIM 6 II
- Gruszczyński Adam
- Jamróz Szymon
- Kowalski Jakub
18. UKRAINA III

Ćwierćfinały:
CSKA MOSKWA - BIAŁORUŚ II 45/10
POLSKA I - ROSJA III 45/44
ROSJA I - ROSJA II 45/38
UKRAINA I - BIAŁORUŚ I 45/43

Półfinały:
CSKA MOSKWA - POLSKA I 45/35
ROSJA I - UKRAINA I 45/37

Finał:
CSKA MOSKWA - ROSJA I 45/40

Walka o III miejsce:
POLSKA I - UKRAINA I 45/31


21.09.2014


Czas na rozgrywki drużynowe.










Najlepsze trzy drużyny damskie.


Najlepsze trzy drużyny męskie.





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design