Dzisiaj jest: 18.09.19. 




26.09.2014 - Mistrzostwa Polski Seniorów-Katowice-25-26.09.2014
Mistrzostwa Polski Seniorów
Katowice, 25-26.09.2014

dwa srebrne medale dla KKSz


Szabla kobiet indywidualnie

1. JÓŹWIAK Bogna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
2. OSTOJSKA Matylda (AZS AWF WARSZAWA)
3. KOZACZUK Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
3. PUDA Marta (TMS SOSNOWIEC)
5. KĘDZIORA Katarzyna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
6. SOCHA Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)
7. WIĘCKOWSKA Irena (O.Ś. AZS POZNAŃ)
8. WALCZAK Karolina (TMS SOSNOWIEC)
-------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

15. Kostrzewa Michalina
18. Matuszak Sylwia
24. Drygała Gabriela
28. Ciesielska Sara

Ćwierćfinały:
Ostojska Matylda - Kędziora Katarzyna 15/6
Puda Marta - Walczak Karolina 15/8
Jóźwiak Bogna - Więckowska Irena 15/6
Kozaczuk Magłorzata - Socha Aleksandra 15/11

Półfinały:
Ostojska Matylda - Puda Marta 15/10
Jóźwiak Bogna - Kozaczuk Małgorzata 15/13

Finał:
Jóźwiak Bogna - Ostojska Matylda 15/10


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. SKRODZKI Adam (AZS AWF KATOWICE)
2. STANISŁAWSKI Adrian (KKSZ KONIN)
3. JASKOT Jakub (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3. OCIŃSKI Jakub (AZS AWF KATOWICE)
5. DZWONIARSKI Damian (KKSZ KONIN)
6. OLEJNIK Daniel (AZS AWF WARSZAWA)
7. REGULEWSKI Maciej (TMS SOSNOWIEC)
8. DZWONIARSKI Adrian (KKSZ KONIN)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

14. Staszak Artur
15. Chorchowski Kewin
16. Korczakowski Sebastian
19. Godlewski Mateusz
20. Świerk Stanisław
22. Goździk Kamil
26. Pałasz Patryk
30. Strejza Bartosz
34. Ogły Dawid
39. Jaskulski Patryk

Ćwierćfinały:
Skrodzki Adam - Olejnik Daniel 15/8
Jaskot Jakub - Regulewski Maciej 15/14
Stanisławski Adrian - Dzwoniarski Adrian 15/14
Ociński Jakub - Dzwoniarski Damian 15/12

Półfinały:
Skrodzki Adam - Jaskot Jakub 15/8
Stanisławski Adrian - Ociński Jakub 15/12

Finał:
Skrodzki Adam - Stanisławski Adrian 15/6


Szabla kobiet drużynowo

1. AZS AWF WARSZAWA I
- Kozaczuk Małgorzata
- Ostojska Matylda
- Socha Aleksandra
- Wątrora Martyna

2. O.Ś. AZS POZNAŃ
- Jóźwiak Bogna
- Kędziora Katarzyna
- Więckowska Irena
- Zdrojewska Agnieszka

3. AZS AWF WARSZAWA II
- Kaleta Karolina
- Pałczyńska Patrycja
- Rowińska Karolina
- Turek Małgorzata
------------------------
5. KKSZ KONIN
- Ciesielska Sara
- Drygała Gabriela
- Kostrzewa Michalina
- Matuszak Sylwia

Ćwierćfinały:
AZS AWF WARSZAWA I - AZS AWF WARSZAWA II 45/30
O.Ś. AZS POZNAŃ - TMS SOSNOWIEC I 45/40

Finał:
AZS AWF WARSZAWA I - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/39

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA II - TMS SOSNOWIEC I 45/42


Szabla mężczyzn drużynowo

1. AZS AWF KATOWICE I
- Ociński Jakub
- Pytel Tomasz
- Skrodzki Adam
- Szymik Ryszard

2. KKSZ KONIN
- Dzwoniarski Damian
- Pałasz Patryk
- Stanisławski Adrian
- Staszak Artur


3. MKS FORTIS SOSNOWIEC
- Koniusz Bartosz
- Koniusz Marcin
- Koniusz Piotr

Półfinały:
AZS AWF KATOWICE I - TMS SOSNOWIEC I 45/38
KKSZ KONIN - MKS FORTIS SOSNOWIEC 45/42

Finał:
AZS AWF KATOWICE I - KKSZ KONIN 45/42

Walka o III miejsce:
MKS FORTIS SOSNOWIEC - TMS SOSNOWIEC I 45/41



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design