Dzisiaj jest: 15.09.19. 




06.10.2014 - PEK - Godollo - 04-05.10.2014
Puchar Europy Kadetów
Godollo (Węgry), 04-05.10.2014


SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Nikitina Olga (Rosja)
2. Maxwell Caitlin (Wielka Brytania)
3. Klimova Alexandra (Rosja)
3. Volkmann Valentina (Niemcy)
5. Guseva Maria (Rosja)
6. Podpaskova Evgenia (Rosja)
7. Koch Lara - Katharina (Niemcy)
8. Chart Maria (Wielka Brytania)
----------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

81. Maksym Martyna
89. Nowinowska Natalia
118. Chojnacka Paulina
129. Zawodniak Małgorzata
130. Fic Michalina


Ćwierćfinały:
Klimova Alexandra - Podpaskova Evgenia 15/4
Maxwell Caitlin - Guseva Maria 15/9
Nikitina Olga - Chart Maria 15/9
Volkmann Valentina - Koch Lara - Katharina 15/7

Półfinały:
Maxwell Caitlin - Klimova Alexandra 15/13
Nikitina Olga - Volkmann Valentina 15/5

Finał:
Nikitina Olga - Maxwell Caitlin 15/13


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Doddo Andrew (USA)
2. Cai Erwin (USA)
3. Konstenko Anatliy (ROsja)
3. Pozdniakov Vladislav (Rosja)
5. Stepanov Mark (Rosja)
6. Darko Botond (Węgry)
7. Meszaros Balazs (Węgry)
8. Cohen Josef (USA)
---------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

95. Dziublewski Maurycy
166. Mikołajczyk Bartosz
169. Glasner Hubert
189. Borkiewicz Krystian
192. Wysocki Krystian


Ćwierćfinały:
Cai Erwin - Cohen Josef 15/11
Pozdniakov Vladislav - Stepanov Mark 15/14
Doddo Andrew - Darko Botond 15/6
Konstenko Anatliy Meszaros Balazs 15/13

Półfinały:
Cai Erwin - Pozdniakov Vladislav 15/14
Doddo Andrew - Kostenko Anatoliy 15/9

Finał:
Doddo Andrew - Cai Erwin 15/3


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. ROSJA II
2. ROSJA IV
3. ROSJA I
----------------
4. POLSKA I
- Maksym Martyna (KKSZ Konin)
- Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
- Popczyk Emila (TMS Sosnowiec)
- Walas Natalia (TMS Sosnowiec)
26. POLSKA II
- Cieślar Zuzanna (TMS Sosnowiec)
- Kurzyna Urszula (UKS 13 Białystok)
- Okine Marta (AZS AWF Warszawa)
- Zawodniak Małgorzata (KKSz Konin)
33. KKSZ KONIN
- Chojnacka Paulina
- Fic Michalina
- Nowinowska Natalia

Półfinały:
ROSJA IV - ROSJA I 45/42
ROSJA II - POLSKA I 45/19

Finał:
ROSJA II - ROSJA IV 45/42

Walka o III miejsce:
ROSJA I - POLSKA I 45/32

SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. ROSJA I
2. NIEMCY 1
3. USA I
-----------
32. KKSZ KONIN
- Borkiewicz Krystian
- Dziublewski Maurycy
- Glasner Hubert
- Mikołajczyk Bartosz


Półfinały:
ROSJA I - USA I 45/37
NIEMCY I - WĘGRY 45/35

Finał:
ROSJA I - NIEMCY I 45/30

Walka o III miejsce:
USA 1 - WĘGRY 45/42


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design