Dzisiaj jest: 15.09.19. 




18.10.2014 - II PPJ - Konin - 18.10.2014
II Puchar Polski Juniorów w szabli
Konin, 18.10.2014


SZABLA KOBIET

1. PAŁCZYŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA POL 1995-03-20 95032000
2. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 96040701
3. CIE¦LAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1996-04-26 96042600
3. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-10-16 97111600
5. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 96011503
6. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
7. TRZMIELEWSKA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1996-07-01 96070100
8. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 96061301
9. WˇTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 96120401
10. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11 95011101
11. KORDAS Aleksandra AZS AWF KATOWICE POL 1996-03-13 96031300
12. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
13. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 96091500
14. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 97052700
15. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-06-15 97061501
16. ROWIŃSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-11-18 96111801
17. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
18. DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 96081902
19. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 98100801
20. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 97090900
21. BANASZKIEWICZ Sara AZS AWF WARSZAWA POL 1997-11-16 97111601
22. OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00110802
22. SZYMAŃSKA Barbara AZS AWF WARSZAWA POL 1999-09-18 99091801
24. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
25. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
26. KWIKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA POL 1995-01-29 95012902
27. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
28. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
29. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 96041200
30. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-03-18 98031800
31. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
32. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
33. WŁODARSKA Weronika DRAGON ŁÓD¬ POL 1997-05-06 97050604
--------------------------------------------------
34. COŁTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 98053000
35. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
36. GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00101500
37. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN POL 1999-01-03 99010302
38. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
38. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
40. KACZMARZEWSKA Agata KKSZ KONIN POL 2000-04-04 00040401
41. OLEJNICZAK Anna KKSZ KONIN POL 2000-04-11 00041103


Ćwierćfinały:
Kostrzewa Michalina - Trzmielewska Martyna 15/12
Matuszak Sylwia - Kaleta Karolina 15/7
Pałczyńska Patrycja - Mazurek Marta 15/5
Cie¶lar Karolina - Cios Anna 15/4

Półfinały:
Kostrzewa Michalina - Matuszak Sylwia 15/9
Pałczyńska Patrycja - Cie¶lar Karolina 15/9

Finał:
Pałczyńska Patrycja - Kostrzewa Michalina 15/14


SZABLA MĘŻCZYZN

1. JASKOT Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1995-09-02 95090201
2. ¦WIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 1995-11-04 95110400
3. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 1995-02-16 95021600

3. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
5. LADEMANN Karol MUKS VICTOR POL 1999-06-14 99061400
6. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
7. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 97062400
8. GO¬DZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03 95060300

9. POSSENTI Nicola AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-13 96011301
10. RÓŻYCKI Michał AZS AWF WARSZAWA POL 1996-09-18 96091802
11. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 97090600
12. WITKOWSKI Stefan AZS AWF KATOWICE POL 1996-11-10 96111002
13. BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 99061300
14. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
15. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
16. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
17. TARYKIN Viktor AZS AWF WARSZAWA POL 1996-09-10 96091001
18. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
19. KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-03-31 97033101
20. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
21. POZIEMSKI Jakub UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 04-11-1996 96110405
22. BURSKI Jan DRAGON ŁÓD¬ POL 1996-11-15 96111500
23. BIELAWSKI Maciej DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-10-24 00102401
24. KRUSZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA POL 1998-07-30 98073002
25. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-14 98021402
26. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
27. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
28. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
29. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-05-17 98051701
30. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
31. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-06-12 00061200
32. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
33. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
34. SZULC Ignacy AZS AWF POZNAŃ POL 1998-08-23 98082302
35. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
36. POGORZELSKI Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-10-23 98102300
37. ZAMOROWSKI Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-09-12 99091203
38. PATYNA Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-13 97051302
38. WO¬NIAK Dominik KS TEAM STARE MIASTO POL 2000-04-13 00041303
------------------------------------------------------
40. ¦WIˇTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA POL 1999-10-04 99100401
41. PA¬DZIOR Paweł PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2000-08-01 00080102
42. JAMRÓZ Szymon KKSZ KONIN POL 2000-10-23 00102301
43. PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00071402
44. MAIK Piotr AZS AWF POZNAŃ POL 2000-03-04 00030401
45. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
46. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
47. KUĆ Janusz DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-01-13 00011301
48. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702
49. SIEKIERSKI Oskar KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092201


Ćwierćfinały:
Chorchowski Kewin- GoĽdzik Kamil 15/6
Jaskot Jakub - Godlewski Mateusz 15/10
Kaczkowski Krzysztof - Lademann Karol 15/12
¦wierk Stanisław - Strejza Bartosz 15/14

Półfinały:
Jaskot Jakub - Chorchowski Kewin 15/8
¦wierk Stanisław - Kaczkowski Krzysztof 15/9

Finał:
Jaskot Jakub - ¦wierk Stanisław 15/7


********************




walka finałowa - Jakub Jaskot kontra Stanisław ¦wierk












walka finałowa - Patrycja Pałczyńska kontra Michalina Kostrzewa






najlepsza ósemka w szabli kobiet


najlepsza ósemka w szabli mężczyzn






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design