Dzisiaj jest: 20.07.19. 




19.10.2014 - OTM - Konin - 19.10.2014
Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli
o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Konin, 19.10.2014


SZABLA DZIEWCZˇT

1. BARTOSZ Roksana DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-01-30 02013000
2. ROMAŃCZYK Aleksandra UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2001-01-06 01010600
3. GADZIK Karolina KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-12-18 01121800
3. KACZMARCZYK Julia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-30 01103000
5. ROWIŃSKA Emila AZS AWF WARSZAWA POL 2002-05-10 02051000
6. NOWICKA Aleksandra TMS SOSNOWIEC POL 2001-10-12 01101201
7. NOWICKA Małgorzata TMS SOSNOWIEC POL 2002-11-11 02111100
8. CIE¦LAR Julia TMS SOSNOWIEC POL 2002-03-27 02032700
9. JAKIMOWICZ Marta KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-01-09 01010901
10. PAWŁOWSKA Nicola DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-26 01052600
11. MULARSKA Wiktoria TMS SOSNOWIEC POL 2002-08-04 02080400
12. MALAZHAVAYA Alisia MINSK BIEAŁORU¦ BLR 2003-07-30
13. STOPIŃSKA Oliwia UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2002-03-12 02031202
14. ¦WIERC Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2002-01-27 02012702
15. GŁOWACKA Izabela KKSZ KONIN POL 2001-07-11 01071101
16. GAŁECKA Natalia AZS AWF WARSZAWA POL 2002-01-03 02010300
17. GWARDY¦ Emilia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-11-13 01111301
18. WALERIAŃCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 2001-03-02 01030200
19. KOŁTOŃ Konstancja KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-01 01080102
20. LENKIEWICZ Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2004-08-22 04082200
21. WYSOCKA Natalia KKSZ KONIN POL 2001-05-13 01051301
22. BIENIASZ Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-01-15 02011500
23. PAPUZIŃSKA Alicja KKSZ KONIN POL 2001-08-01 01080104
24. SZYMAŃSKA Julia KKSZ KONIN POL 2001-05-19 01051902
25. BORKOWSKA Weronika UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2001-10-19 01101901
26. NARKIEWICZ Zofia AZS AWF WARSZAWA POL 2001-11-13 01111304
27. MALGREM Klaudia UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2003-11-11 03111100
28. MALISZEWSKA Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-06-13 02061300
29. NOWIK Justyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-01-27 03012701
30. ANDRYSZEWSKA Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-03-21 02032100
31. BARTNIK Liliana KKSZ KONIN POL 2001-12-21 01122101
32. PAJˇK Julia O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-09-17 01091704
33. GERMAN Viktorya MINSK BIEAŁORU¦ BLR 200-12-07
34. ZAJˇC Ewa TMS SOSNOWIEC POL 2003-04-13 03041300
35. JERCZYŃSKA Eliza UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-01-25 01012502
36. FRYDRYCHOWSKA Adrianna KKSZ KONIN POL 2002-02-24 02022402
37. PORADA Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2004-04-25 04042501
38. OLEJKO Daria UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-03-20 01032002
39. HADJ BACHIR Aischa KKSZ KONIN POL 2002-02-02 02020201
40. FRANTCZAK Klaudia KKSZ KONIN POL 2002-07-05 02070502
41. ANDRZEJAK Natalia O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-10-28 03102801
42. STACHOWIAK Katarzyna O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-12-25 01122501
43. TARASIUK Marcelina UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-01-04 03010402
44. MYRTA Emilia TMS SOSNOWIEC POL 2003-06-27 03062701
45. WILK Oliwia TMS SOSNOWIEC POL 2004-02-02 04020201
46. KOZŁOWSKA Aniela UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2005-05-04 05050400
----------------------------------------------------------
47. ŻYZNOWSKA Tosia AZS AWF WARSZAWA POL 2003-02-24 03022402
48. TROJANOWSKA Michalina KKSZ KONIN POL 2001-08-10 01081001
49. REMLEIN Aleksandra O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-08-15 01081501
50. JASTROWSKA Julia UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-12-07 01120702
51. CHOJNACKA Weronika KKSZ KONIN POL 2002-04-13 02041301
52. KOZIEŁ Klaudia TMS SOSNOWIEC POL 2003-02-18 03021802
53. SZWEDA Aleksandra TMS SOSNOWIEC POL 2004-05-15 04051501
54. ANDRZEJEWSKA Amelia KKSZ KONIN POL 2003-01-05 03010503
55. MAZUREK Amelia UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2002-10-30 0203001
56. PRZYBYLSKA Barbara AZS AWF WARSZAWA POL 2004-10-06 04100600
57. ZAJDEL Nikola KKSZ KONIN POL 2001-01-02 01010202


Ćwierćfinały:
Romańczyk Aleksandra - Cie¶lar Julia 12/8
Gadzik Karolina - Rowińska Emila 12/10
Bartosz Roksana - Nowicka Aleksandra 12/2
Kaczmarczyk Julia Nowicka Małgorzata 12/5

Półfinały:
Romańczyk Aleksandra - Gadzik Karolina 12/3
Bartosz Roksana - Kaczmarczyk Julia 12/5

Finał:
Bartosz Roksana - Romańczyk Aleksandra 12/4



SZABLA CHŁOPCÓW

1. BRONISZEWSKI Jakub MUKS VICTOR POL 2001-05-05 01050500
2. CZAJKOWSKI Ksawery KOLEJARZ 24 KATOWICE 2001-10-11 01101102
3. MACIASZEK Daniel KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-05-22 01052201
3. TYLA Mikołaj KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-07-29 01072902
5. PLOSKA Jan KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-16 01081600
6. KLUGE Bartłomiej DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-15 01051500
7. SZYGENDA Jacek AZS AWF POZNAŃ POL 2001-07-29 01072900
8. HRYCIUK Szymon PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 2002-08-24 02082400
9. MICHOŃ Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 2001-11-20 01112001
10. GAŁECKI Rafał AZS AWF WARSZAWA POL 2002-01-03 02010301
11. SZREDER Michał KKSZ KONIN POL 2001-10-04 01100401
12. PICHORSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ POL 2001-08-09 01080900
13. PELIŃSKI Oskar TMS SOSNOWIEC POL 2002-02-19 00021902
14. PACHLA Filip TMS SOSNOWIEC POL 2002-09-30 02093001
15. WEISS Marek KKSZ KONIN POL 2001-05-10 01051000
16. SYKULSKI Wiktor DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-03-05 02030501
17. ADAMCZYK Miłosz IKS BUSHIDO RYBNIK POL 2002-10-25 02102502
18. RUTKA Patryk DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-11-22 01112201
19. ŁĘTOWSKI Kacper KKSZ KONIN POL 2001-11-09 01110900
20. KUBIAK Mikołaj DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-07-11 01071102
21. JASNOCH Patryk AZS AWF WARSZAWA POL 2005-08-28 04082800
22. ZABIEGAŁA Kacper TMS SOSNOWIEC POL 2002-12-09 02120901
23. CHWALCZYK Jan AZS AWF WARSZAWA POL 2002-12-02 02120205
24. KOPEĆ Dawid TMS SOSNOWIEC POL 2002-02-05 02020502
25. LAHOTSKA Yagor MINSK BIAŁORU¦ BLR 2003-03-29
26. MACIEJEWSKI Stanisław AZS AWF POZNAŃ POL 2001-02-25 01022503
27. LICHENIAK Maciej KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110601
28. KĘDZIERSKI Filip KKSZ KONIN POL 2002-07-03 02070300
29. NOWAK Kacper UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-01-29 02012901
30. KAZANECKI Tymian DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-03-17 02031703
31. MATRAS Mateusz IKS BUSHIDO RYBNIK POL 2003-03-25 03032501
32. ¦WIETLICKI Kacper KKSZ KONIN POL 2003-04-09 03040902
33. GLANC Sebastian KKSZ KONIN POL 2002-08-13 02081300
34. NOWAK Adrian TMS SOSNOWIEC POL 2002-11-28 02112803
35. PACIOREK Stefan AZS AWF WARSZAWA POL 2001-09-19 01091903
36. STASIAK Olaf KKSZ KONIN POL 2002-07-18 02071801
37. HADAJ BAHIR Sofien KKSZ KONIN POL 2003-08-25 03082502
38. DROŻDŻEWICZ Czarek AZS AWF WARSZAWA POL 2003-02-10 03021001
39. OWCZARSKI Antoni DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-07-24 01072402
40. BRZOSTOWSKI Aleksander DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-08-27 02082701
41. JAROSZEWICZ Michał UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-02-14 02021402
42. RYCHTA Krzy¶ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2002-07-14 02071401
43. KU¬MICKI Nataniel UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-06-05 03060501
44. ZAWAL Jacek O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-05-15 03051501
45. RUSZCZYK Bartosz DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-10-04 02100403
46. KUREK Jan AZS AWF WARSZAWA POL 2002-08-20 02082001
47. WYŻYKOWSKI Maurycy AZS AWF WARSZAWA POL 2003-01-31 03013102
48. WO¬NIAK Miłosz KKSZ KONIN POL 2001-05-02 01050205
49. ¦CIBOR Mateusz KKSZ KONIN POL 2002-06-24 02062402
50. KUSAK Filip UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2003-07-15 03071500
51. CZARNIECKI Łukasz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-02-19 03021900
52. KOZLOWSKI Piotr UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2003-12-13 03121300
53. NOWINOWSKI Kacper KKSZ KONIN POL 2003-02-03 03020302
54. TYPA Wiktor UKS SZABLA ZˇBKI POL 2002-12-20 02122000
55. PŁUSA Dominik KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110604
56. ORLOF Antek AZS AWF WARSZAWA POL 2002-12-18 02121801
57. GAWORZEWSKI Mieszko UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-10-30 01103001
---------------------------------------------------------
58. KAŁUŻNY Mateusz KKSZ KONIN POL 2001-07-17 01071701
58. ZAGAWA Wiktor O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-10-30 03103002
60. PIGUŁA Jan KKSZ KONIN POL 2003-10-07 03100703
61. BRONISZEWSKI Marcel MUKS VICTOR POL 2004-10-07 04100700
62. KU¦MIEROWSKI Grzegorz UKS SZABLA ZˇBKI POL 2001-08-23 01082302
63. SENECZKO Bartosz DRAGON ŁÓD¬ POL 2003-09-22 03092200
64. STASIAK Mateusz KKSZ KONIN POL 2003-06-20 03062003
65. DZIERNIEJKO Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-04-30 03043003
66. KIEREJEWSKI Leon KKSZ KONIN POL 2002-07-11 02071100
67. ZIELIŃSKI Bartosz UKS SZABLA BRZOZA POL 2003-02-17 03021702
68. MICHALAK Paweł UKS SZABLA BRZOZA POL 2003-06-23 03062300
69. MAŁEK Filip MUKS VICTOR POL 2005-09-01 05090101
69. REKIEL Miłosz O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-06-05 03060500
71. STANISZEWSKI Kacper UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2004-01-04 04010402


Ćwierćfinały:
Maciaszek Daniel - Hryciuk Szymon 12/6
Broniszewski Jakub - Ploska Jan 12/9
Tyla Mikołaj - Kluge Bartłomiej 12/5
Czajkowski Ksawery - Szygenda Jacek 12/3

Półfinały:
Broniszewski Jakub - Maciaszek Daniel 12/4
Czajkowski Ksawery - Tyla Mikołaj 12/11

Finał:
Broniszewski Jakub - Czajkowski Ksawery 12/3


********************


walka finałowa Broniszewski Jakub kontra Czajkowski Ksawery




walka finałowa Bartosz Roksana kontra Romańczyk Aleksandra




finałowa ósemka w szabli dziewcz±t


finałowa ósemka w szabli chłopców



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design