Dzisiaj jest: 23.07.19. 




27.10.2014 - PŚJ - Sosnowiec / Plovdiv - 25-26.10.2014
Puchar Świata Juniorek - Sosnowiec
Puchar Świata Juniorów - Plovdiv (Bułgaria)
25-26.10.2014


Szabla kobiet indywidualnie

1. Shchukla Iryna (Ukraina)
2. Kostina Ekaterina (Rosja)
3. Balzer Sara (Francja)
3. Zahonyi Petra (Węgry)
5. Vorobyeva Ekaterina (Rosja)
6. Volkmann Valentina (Niemcy)
7. Russo Francesca (USA)
8. Gargano Rebecca (Włochy)
-----------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

27. Kostrzewa Michalina
37. Matuszak Sylwia
61. Drygała Gabriela
115. Maksym Martyna


Ćwierćfinały:
Kostina Ekaterina - Gargano Rebecca 15/14
Balzer Sara - Russo Francesca 15/10
Zahonyi Petra - Vorobyeva Ekaterina 15/9
Shchukla Iryna 15/4

Półfinały:
Kostina Ekaterina - Balzer Sara 15/8
Shchukla Iryna - Zahonyi Petra 15/12

Finał:
Shchukla Iryna - Kostina Ekaterina 15/14


Szabla kobiet drużynowo

1. FRANCJA
2. WĘGRY
3. USA
4. MEKSYK
5. UKRAINA
6. ROSJA
7. JAPONIA
8. POLSKA
- Kostrzewa Michalina (KKSz Konin)
- Matuszak Sylwia (KKSz Konin)
- Pałczyńska Patrycja (AZS AWF Warszawa)
- Cieślar Karolina (TMS Sosnowiec)


Ćwierćfinały:
MEKSYK - POLSKA 45/44
WĘGRY - ROSJA 45/41
FRANCJA - JANPONIA 45/43
USA - UKRAINA 45/41

Półfinały:
WĘGRY - MEKSYK 45/44
FRANCJA - USA 45/41

Finał:
FRANCJA - WĘGRY 45/30

Walka o III miejsce:
USA - MEKSYK 45/37

***********************************

Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Danilenko Dmitriy (Rosja)
2. Platonov Bogdan (Ukraina)
3. Bonsanto Francesco (Włochy)
3. Colleau Charles (Francja)
5. Koch Domenik (Niemcy)
6. Andreev Iliy (Rosja)
7. Rinaldi Iacopo (Włochy)
8. Voronov Kostiantyn (Ukraina)
------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

108. Chorchowski Kewin
116. Dzwoniarski Adrian

Ćwierćfinały:
Bonsanto Francesco - Voronov Kostiantyn 15/13
Platonov Bogdan - Koch Domenik 15/12
Danilenko Dmitriy - Andreev Iliy 15/6
Colleau Charles - Rinaldi Iacopo 15/12

Półfinały:
Platonov Bogdan - Bonsanto Francesco 15/11
Danilenko Dmitriy - Colleau Charles 15/12

Finał:
Danilenko Dmitriy - Platonov Gogdan 15/3


Szabla mężczyzn drużynowo

1. ROSJA
2. UKRAINA
3. WŁOCHY
4. EGIPT
5. NIEMCY
6. USA
7. FRANCJA
8. POLSKA

Ćwierćfinały:
ROSJA - POLSKA 45/29
EGIPT - USA 45/43
WŁOCHY - NIEMCY 45/39
UKRAINA - FRANCJA 45/32

Półfinały:
ROSJA - EGIPT 45/26
UKRAINA - WŁOCHY 45/37

Finał:
ROSJA - UKRAINA 45/41

Walka o III miejsce:
WŁOCHY - EGIPT 45/31

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design