Dzisiaj jest: 18.10.19. 




12.11.2014 - OTM - Warszawa-Wesoła - 08.11.2014
Ogólnopolski Turniej Młodzików
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
Warszawa-Wesoła, 08.11.2014


Szabla dziewcząt

1. Vadzeika Tatsiana (Mińsk Białoruś)
2. Bartosz Roksana (Dragon Łódź)
3. Jakimowicz Marta (Kolejarz 24 Katowice)
3. Rowińska Emilia (AZS AWF Warszawa)
5. Gwardyś Emilia (Kolejarz 24 Katowice)
6. Rahacheuskaya Katsiaryna (Mińsk Białoruś)
7. Maliszewska Weronika (UKS 13 Białystok)
8. Waleriańczyk Weronika (KKSz Konin)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

14. Papuzińska Alicja
25. Głowacka Izabela
26. Wysocka Natalia
32. Bartnik Liliana
35. Szymańska Julia
37. Wałowska Julia
45. Frantczak Klaudia
50. Chojnacka Weronika
52. Zajdel Nikola
53. Frydrychowska Adrianna
58. Hadj Bachir Aischa


Ćwierćfinały:
Bartosz Roksana - Waleriańczyk Weronika 12/1
Rowińska Emilia - Rahacheuskaya Katsiaryna 12/9
Jakimowicz Marta - Maliszewska Weronika 12/3
Vadzeika Tatsiana - Gwardyś Emilia 12/7

Półfinały:
Bartosz Roksana - Rowińska Emilia 12/10
Vadzeika Tatsiana - Jakimowicz Marta 12/7

Finał:
Vadzeika Tatsiana - Bartoz Roksana 12/3






Szabla chłopców

1. Broniszewski Jakub (MUKS Victor)
2. Tyla Mikołaj (Kolejarz 24 Katowice)
3. Czajkowski Ksawery (Kolejarz 24 Katowice)
3. Pachla Filip (TMS Sosnowiec)
5. Kluge Bartłomiej (Dragon Łódź)
6. Jurkiewicz Mikołaj (UKS Hajduczek Olsztyn)
7. Nowak Franciszek (AZS AWF Warszawa)
8. Ruszczyk Bartosz (Dragon Łódź)
-----------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

13. Szreder Michał
16. Weiss Marek
21. Płusa Dominik
30. Woźniak Miłosz
31. Glanc Sebastian
32. Łętowski Kacper
39. Licheniak Maciej
41. Stasiak Olaf
44. Ścibor Mateusz
49. Świetlicki Kacper
50. Hadaj Bahir Sofien
57. Nowinowski Kacper
62. Kędzierski Filip
77. Kałużny Mateusz
78. Kierejewski Leon


Ćwierćfinały:
Czajkowski Ksawery - Ruszczyk Bartosz 12/5
Broniszewski Jakub - Kluge Bartłomiej 12/4
Pachla Filip - Nowak Franciszek 12/9
Tyla Mikołaj - Jurkiewicz Mikołaj 12/4

Półfinały:
Borniszewski Jakub - Czajkowski Ksawery 12/3
Tyla Mikołaj - Pachla Filip 12/7

Finał:
Broniszewski Jakub - Tyla Mikołaj 12/9



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design