Dzisiaj jest: 18.10.19. 




30.04.2007 - Mistrzostwa Miasta Konina w Szermierce
Mistrzostwa Miasta Konina Szkół Podstawowych (klas IV, V i VI) w szabli dziewcząt i chłopców – Konin – 27.04.2007

Szabla dziewcząt klas IV
1 - Weronika Radolska (SP 6)
2 - Martyna Trzmielewska (SP 9)
3 - Adrianna Krygier (SP 6)
3 - Weronika Pawłowska (SP 6)
5 - Marta Geraga (SP 9)
6 - Sara Ciesielska (SP 15)
7 - Emilia Czerniak (SP 9)

Półfinał:
Weronika Radolska (SP 6) - Adrianna Krygier (SP 6) 12/4
Martyna Trzmielewska (SP 9) - Weronika Pawłowska (SP 6) 12/4
Finał:
Weronika Radolska (SP 6) - Martyna Trzmielewska (SP 9) 12/9

Szabla chłopców klas IV
1 - Stanisław Żywica (SP 9)
2 - Mikołaj Mazur (SP 6)
3 - Jakub Chojnacki (SP 9)
3 - Olek Mimier (SP 4)
5 - Tomasz Osajda (SP 4)
6 - Marcin Tomczak (SP 6)
7 - Krzysztof Woźny (SP 4)
8 - Miłosz Mrówczyński (SP 4)
9 - Dominik Grzesiak (SP 4)
10 - Janusz Zapaśnik (SP 4)
11 - Tomasz Wieczorek (SP 9)
12 - Marcin Młodziński (SP 4)
13 - Adam Więcławek (SP 4)
14 - Jacek Wrzaskowski (SP 6)

Półfinał:
Stanisław Żywica (SP 9) - Jakub Chojnacki (SP 9) 12/7
Mikołaj Mazur (SP 6) - Olek Mimier (SP 4) 12/9
Finał:
Stanisław Żywica (SP 9) Mikołaj Mazur (SP 6) 12/11

Szabla dziewcząt klas V
1 - Dominika Siekacz (SP 6)
2 - Marisa Drożdziewicz (SP 6)
3 - Gabriela Drygała (SP 12)
3 - Marta Kowalska (SP 6)
5 - Adrianna Konon (SP 12)
6 - Sandra Kwiatkowska (SP 4)
7 - Anna Pawlak (SP 9)
8 - Paulina Wiśniewska (SP 9)
9 - Anna Włodarek (SP 9)
10 - Daria Bidzińska (SP 9)
11 - Patrycja Piotrowska (SP 6)
12 - Patrycja Milas (SP 6)
13 - Aleksandra Leśniewska (SP 6)

Półfinał:
Dominika Siekacz (SP 6) - Gabriela Drygała (SP 12) 12/5
Marisa Drożdziewicz (SP 6) - Marta Kowalska (SP 6) 12/7
Finał:
Dominika Siekacz (SP 6) - Marisa Drożdziewicz (SP 6) 12/6

Szabla chłopców klas V
1 - Kamil Goździk (SP 12)
2 - Mateusz Janiak (SP 12)
3 - Sebastian Korczakowski (SP 6)
3 - Stanisław Świerk (SP 8)
5 - Patryk Czarny (SP 6)
6 - Michał Zajączkowski (SP 6)
7 - Kewin Chorchowski (SP 8)
8 - Patryk Figaj (SP 6)
9 - Karol Kotarski (SP 12)
10 - Adam Pyzder (SP 5)
11 - Konrad Janiak (SP 12)

Półfinał:
Kamil Goździk (SP 12) - Stanisław Świerk (SP 8) 12/4
Mateusz Janiak (SP 12) - Sebastian Korczakowski (SP 6) 12/11
Finał:
Kamil Goździk (SP 12) - Mateusz Janiak (SP 12) 12/11

Szabla dziewcząt klas VI
1 - Monika Gieryn (SP 6)
2 - Natalia Nowińska (SP 12)
3 - Marta Tomaszewska (SP 15)
3 - Natalia Turkiewicz (SP 6)
5 - Magdalena Mazur (SP 6)
6 - Patrycja Dzióbczyńska (SP 15)
7 - Michalina Woźniak (SP 6)

Półfinał:
Monika Gieryn (SP 6) - Marta Tomaszewska (SP 15) 12/1
Natalia Nowińska (SP 12) - Natalia Turkiewicz (SP 6) 12/3
Finał:
Monika Gieryn (SP 6) - Natalia Nowińska (SP 12) 12/3

Szabla chłopców klas VI
1 - Adam Janasik (SP 15)
2 - Łukasz Krygier (SP 6)
3 - Sebastian Matuszak (SP 6)
3 - Artur Staszak (SP 6)
5 - Damian Zioła (SP 6)
6 - Artur Milas (SP 6)
7 - Jakub Świętkowski (SP 9)
8 - Jan Kubaszewski (SP 4)
9 - Maciej Rogacki (SP 4)
10 - Michał Wereszczyński (SP 9)
11 - Michał Mikuła (SP 6)
12 - Mateusz Rachuba (SP 12)
13 - Kamil Grudzień (SP 6)
14 - Artur Ćwik (SP 1)

Półfinał:
Adam Janasik (SP 15) - Sebastian Matuszak (SP 6) 5/0
Łukasz Krygier (SP 6) - Artur Staszak (SP 6) 12/11
Finał:
Adam Janasik (SP 15) - Łukasz Krygier (SP 6) 12/2

Klasyfikacja punktowa szkół
1 - SP 6 (43 pkt)
2 - SP 9 (14 pkt)
3 - SP 12 (13 pkt)
4 - SP 15 (8 pkt)
5 - SP 4 (7 pkt)
6 - SP 8 (3 pkt)
7 – SP 5 (0 pkt)

Turniej ten zaliczany jest do listy klasyfikacyjnej klas VI.
Po 4 turniejach lista ta przedstawia się następująco:


Lista klasyfikacyjna w szabli dziewcząt klas VI- sezon 2006/2007

Do listy klasyfikacyjnej liczą się: Turniej "Mistrzyni Września" - 29.09.2006 Konin (MW), Turniej Mikołajkowy - 06.12.2006 Konin (TM), Turniej Walentynkowy - 16.02.2007 Konin (TW) oraz Mistrzostwa Miasta Konina Szkół Podstawowych – 27.04.2007 Konin (MMK)

kl.-Nazwisko i imię–Szkoła–∑P-M(MW)–P(MW)–M(TM)–P(TM)–M(TW)–P(TW)-M(MMK)–P(MMK)

1. GIERYN Monika- SP 6 KONIN –86–3–18–3–18–1–25–1–25
2. NOWIŃSKA Natalia - SP 12 KONIN –83–2–20–1–25–3–18–2–20
3. KAMIŃSKA Daria - SP 12 KONIN –56–3–18–2–20–3–18–X-X
4. MAZUR Magdalena - SP 6 KONIN –56–5–14–5–14–5–14–5–14
5. DZIÓBCZYŃSKA Patrycja-SP 15 KONIN–48–X–X–7–14–2–20–6-14
6. TURKIEWICZ Natalia - SP 6 KONIN –46–X–X–6–14–8-14-3–18
7. JASIŃSKA Paulina - SP 15 KONIN –43–1–25–3–18–X–X–X–X
8. WOŹNIAK Michalina - SP 6 KONIN –34–X–X–9–10–9–10–7–14
9. TOMASZEWSKA Marta - SP 15 KONIN –32–X–X–X–X–6–14–3–18
10. SIMIŃSKA Martyna - SP 8 KONIN –28–X–X–8–14–7–14–X–X
11. DZIAMSKA Sara - SP 6 KONIN –14–6–14–X–X–X–X–X-X
12. ANDRZEJEWSKA Monika - SP 12 KONIN –10–X–X–X–X–11–10–X–X
13. FILIPOWICZ Klaudia - SP 4 KONIN –10–X–X–12–10–X–X–X–X
14. FRANKIEWICZ Paulina - SP 6 KONIN –10–X–X–10–10–X–X–X-X
15. KAŁKOWSKA Klaudia - SP 12 KONIN –10–X–X–X–X–12–10–X-X
16. KULIG Paulina - SP STARE MIASTO –10–X–X–X–X–10–10–X-X
17. LEWANDOWSKA Agata - SP 9 KONIN –10–X–X–11–10–X–X–X-X


Lista klasyfikacyjna w szabli chłopców klas VI - sezon 2006/2007

Do listy klasyfikacyjnej liczą się: Turniej "Mistrz Września" - 29.09.2006 Konin (MW), Turniej Mikołajkowy - 06.12.2006 Konin (TM), Turniej Walentynkowy - 16.02.2007 Konin (TW) oraz Mistrzostwa Miasta Konina Szkół Podstawowych – 27.04.2007 Konin (MMK)

kl.–Nazwisko i imię–Szkoła–∑P-M(MW)–P(MW)–M(TM)–P(TM)–M(TW)–P(TW)-M(MMK)-P(MMK)

1. JANASIK Adam - SP 15 KONIN –88–1–25–2–20–3–18–1–25
2. MATUSZAK Sebastian - SP 6 KONIN –64–10–10–3–18–3–18–3–18
3. DYNOWSKI Piotr - SP 4 KONIN -57–3–18–7–14–1–25–X-X
4. ZIOŁA Damian - SP 6 KONIN –52–12–10–14–8–2–20–5–14
5. KRYGIER Łukasz - SP 6 KONIN –50–18–6–6–14–10–10–2–20
6. KUBACZYK Adrian - SP 4 KONIN –49–9–10–1-25–5–14–X-X
7. MILAS Artur - SP 6 KONIN –48–6–14–18–6–6–14–6–14
8. KUBASZEWSKI Jan - SP 4 KONIN –42–5–14-8–14–X–X–8–14
9. ROGACKI Maciej - SP 4 KONIN –40–16–8–16–8-8–14–9–10
10. DZWONIARSKI Damian - SP 6 KONIN -38–7–14–5–14–9–10–X-X
11. STASZAK Artur - SP 6 KONIN –38–2–20–X–X–X–X–3-18
12. ĆWIK Artur - SP 1 KONIN – 32–8–14–10–10–X–X–14–8
13. GRUDZIEŃ Kamil - SP 6 KONIN –32–13–8–15–8–13–8–13–8
14. RACHUBA Mateusz - SP 12 KONIN –24–X–X–X–X–7-14-12–10
15. RAK Amadeusz - SP 6 KONIN –24–17–6–3–18–X–X–X–X
16. WERESZCZYŃSKI Michał-SP 9 KONIN–24–20–6–13–8–X–X–10–10
17. PRĘTKOWSKI Adrian - SP 9 KONIN –20–11–10–X–X–12–10–X–X
18. MIKUŁA Michał - SP 6 KONIN –18–X–X–X–X–14–8–11–10
19. SZUBERT Jordan - SP 4 KONIN –18–14–8–11–10–X–X–X–X
20. ŚRUTOWSKI Patryk - SP 6 KONIN –18–3–18–X–X–X–X–X–X
21. PANKOWSKI Szymon - SP 6 KONIN –14–15–8–19–6–X–X–X–X
22. ŚWIĄTKOWSKI Jakub – SP 9 KONIN -14-X–X–X–X–X–X–7–14
23. KMIEĆ Oskar - SP 6 KONIN –10–X–X–9–10–X-X-X–X
24. WALCZAK Damian - SP 12 KONIN –10–X–X–12–10–X–X–X–X
25. WASZAK Kamil - SP 12 KONIN –10–X–X–X–X–11–10–X–X
26. BAJOŁEK Łukasz - SP 12 KONIN –6–X–X–17–6–X–X–X–X
27. WAWRZYNIAK Sebastian - SP 4 KONIN –6–19–6–X–X–X–X–X–X

Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design