Dzisiaj jest: 18.10.19. 




23.11.2014 - II PPJM - Łódź - 22.11.2014
II Puchar Polski Juniorów Młodszych
Łódź, 22.11.2014


SZABLA DZIEWCZĄT

1. Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
2. Popczyk Emilia (TMS Sosnowiec)
3. Marciniak Agata (O.Ś. AZS Poznań)
3. Walas Natalia (TMS Sosnowiec)
5. Kurzyna Urszula (UKS 13 Białystok)
6. Maksym Martyna (KKSz Konin)
7. Okine Marta (AZS AWF Warszawa)
8. Romańczyk Aleksandra (UKS Riposta Olsztyn)
---------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Nowinowska Natalia
11. Fic Michalina
17. Chojnacka Paulina
25. Gorgolewska Marta
34. Simińska Wiktoria
36. Przybylska Wiktoria
37. Zawodniak Małgorzata
41. Skompska Natalia
42. Olejniczak Anna
47. Rutecka Nikola
49. Kronowiecka Nikola
59. Kaczmarzewska Agata
60. Januszewska Klaudia
62. Januszewska Karolina


Ćwierćfinały:
Walas Natalia - Romańczyk Aleksandra 15/6
Popczyk Emilia - Maksym Martyna 15/11
Marciniak Agata - Kurzyna Urszula 15/12
Mazurek Marta - Okine Marta 15/5

Półfinały:
Popczyk Emilia - Walas Natalia 15/11
Mazurek Marta - Marciniak Agata 15/8

Finał:
Mazurek Marta - Popczyk Emilia 15/5




SZABLA CHŁOPCÓW

1. Lademann Karol (MUKS VICTOR)
2. Białecki Cezary (MUKS VICTOR)
3. Kurszewski Jan (AZS AWF Warszawa)
3. Kurzyna Piotr (UKS 13 Białystok)
5. Górski Mikołaj (TMS Sosnowiec)
6. Borkiewicz Krystian (KKSz Konin)
7. Prokopowicz Mateusz (UKS 13 Białystok)
8. Wysocki Krystian (KKSz Konin)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

13. Zandecki Michał
14. Glasner Hubert
18. Dziublewski Maurycy
19. Mikołajczyk Bartosz
34. Wojtasik Szymon
37. Waszak Krystian
41. Jamróz Szymon
48. Gruszczyński Adam
55. Płocharski Jakub
57. Chojnacki Jakub
61. Prusak Mateusz
64. Siekierski Oskar
65. Tomaszek Maciej


Ćwierćfinały:
Kurzyna Piotr - Prokopowicz Mateusz 15/10
Białecki Cezary - Wysocki Krystian 15/3
Kruszewski Jan - Górski Mikołaj 15/6
Lademann Karol - Borkiewicz Krystian 15/4

Półfinały:
Białecki Cezary - Kurzyna Piotr 15/14
Lademann Karol - Kruszewski Jan 15/8

Finał:
Lademann Karol - Białecki Cezary 15/12






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design