Dzisiaj jest: 18.10.19. 




07.05.2007 - 13 OOM w Opolu
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2007 – 9 medali dla KKSz KONIN

Ogromnym sukcesem dla naszego klubu zakończyła się 13 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, którą przeprowadzono w Opolu w pierwszym tygodniu maja. Nasi zawodnicy wywalczyli tam aż 9 medali: 2 złote, 1 srebrny i 6 brązowych.

Szabla dziewcząt indywidualnie
1 - Marika Rzepka
2 - Natalia Budna
3 - Weronika Maciejewska
3 - Eliza Walczak (wszystkie KKSz KONIN

----------------------------------------
Miejsca naszych pozostałych zawodniczek
7 - Angelika Trzmielewska
11 - Martyna Malińska
14 - Martyna Łuczak
28 - Monika Włodarczyk
29 - Daria Szymczyk
33 - Klaudia Kazimierczak
36 - Agata Jasiczek
38 - Paula Trafas
39 - Maja Szczerbakowska
40 - Karolina Borowska

Półfinały:
Natalia Budna - Weronika Maciejewska 15/11
Marika Rzepka - Eliza Walczak 15/11
Finał:
Marika Rzepka - Natalia Budna 15/7

Startowało 48 zawodniczek.

Szabla chłopców indywidualnie
1 - Mariusz Wróbel
2 - Jakub Kuczyński (obaj AZS AWF Warszawa)
3 - Aleksander Majcherski
3 - Mateusz Walicki (obaj KKSz KONIN

--------------------------------------
Miejsca naszych pozostałych zawodników
18 - Filip Jastrzębski
19 - Mariusz Mańczak
20 - Mateusz Wróbel
25 - Daniel Till
26 - Krzysztof Stasiński
36 - Jarosław Zapaśnik
43 - Damian Szczepaniak
44 - Arkadiusz Janiak
45 - Daniel Ciesielski
46 - Adam Kacprzak
48 - Bartosz Grodzki

Półfinały:
Mariusz Wróbel - Mateusz Walicki 15/11
Jakub Kuczyński - Aleksander Majcherski 15/7
Finał:
Mariusz Wróbel - Jakub Kuczyński - 15/8

Startowało 48 zawodników.

Szabla dziewcząt drużynowo
1 – KKSz KONIN
(Natalia Budna, Weronika Maciejewska, Marika Rzepka, Eliza Walczak)
2 – MOSiR Sosnowiec
(Sylwia Bijak, Joanna Sieradzka, Karolina Walczak, Angelika Wator)
3 – KKSz KONIN II
(Martyna Malińska, Angelika Trzmielewska, Monika Włodarczyk, Martyna Łuczak


Półfinały:
KKSz KONIN – Dragon Łódź 45/29
MOSiR Sosnowiec – KKSZ KONIN II 45/37
Finał:
KKSz KONIN – MOSiR Sosnowiec 45/24
Walka o 3 miejsce:
KKSz KONIN II – Dragon Łódź 45/37

Startowało 12 drużyn.

Szabla chłopców drużynowo
1 – AZS AWF Warszawa
(Jakub Kuczyński, Paweł Węgliński, Mariusz Wórbel)
2 – Victor Warszawa (
Mikołaj Grzegorek, Maciej Lubawa, Adam Sęczek, Michał Tomasiak)
3 – KKSz KONIN
(Filip Jastrzębski, Aleksander Majcherski, Daniel Till, Mateusz Walicki


Półfinały:
AZS AWF Warszawa - Dragon Łódź 45/21
Victor Warszawa - KKSz KONIN 45/42
Finał:
AZS AWF Warszawa - Victor Warszawa 45/40
Walka o 3 miejsce:
KKSz KONIN - Dragon Łódź 45/26

Nasz drugi zespół w składzie: Mariusz Mańczak, Krzysztof Stasiński, Mateusz Wróbel i Jarosław Zapaśnik zajął 8 lokatę.

Startowało 11 drużyn.

W klasyfikacji punktowej wg klubów biorących udział w 13 OOM w Opolu nasz klub uplasował się na pierwszym miejscu – 82 pkt (na 41 klubów).

Gratulacje dla zawodników i trenerów!!!


Napisał: tomek

Komentarze
Dobrze
07.05.2007 o 12:36 · maniu
Dobrze nam poszlo tylko ze ja zranilem w meczu o 5 miejsce:(((

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design