Dzisiaj jest: 15.09.19. 




03.01.2015 - II PPS - Konin - 03.01.2015
II Puchar Polski Seniorów
w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 03.01.2015


Szabla kobiet

1. SOCHA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA POL 1982-03-30 82033000
2. WĄTORA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1992-02-10 92021000
3. KOZACZUK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 1988-06-06 88060600
3. OSTOJSKA Matylda AZS AWF WARSZAWA POL 1990-05-11 90051100
5. PAŁCZYŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA POL 1995-03-20 95032000
6. PASTERNAK Magdalena AZS AWF KATOWICE POL 1991-05-03 91050300
7. WĄTOR Marta TMS SOSNOWIEC POL 1987-01-09 87010900
8. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
9. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 96011503
10. PUDA Marta TMS SOSNOWIEC POL 1991-01-13 91011300
11. WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1993-09-14 93091400
12. WĄTOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 1994-02-19 94021901
13. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 96040701
14. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 96091500
15. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-10-16 97111600
16. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 1994-04-20 94042000
17. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 97052700
18. DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 96081902
19. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11 95011101
20. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
21. MARCINIAK Agata O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
22. WĄTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 96120401
23. ŁUCZAK Martyna KKSZ KONIN POL 1992-06-22 92062200
24. WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC POL 1993-11-29 93112901
25. MACIEJEWSKA Weronika KKSZ KONIN POL 1992-07-23 92072301
26. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
27. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 96041200
28. KŁODAWSKA Kaja DRAGON ŁÓDŹ POL 1990-03-02 90030200
29. REMLEIN Antonina O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1997-06-15 97061501
30. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 96061301
---------------------------------------------------------
31. ZIAŁACKA Bogna AZS AWF POZNAŃ POL 1993-03-13 93031301
32. TRZMIELEWSKA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1996-07-01 96070100
33. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
34. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 97090900
35. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
36. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
37. MIECZKOWSKA Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-11-30 00113002
38. COŁTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 98053000

Ćwierćfinały:
Kozaczuk Małgorzata - Pasternak Magdalena 15/9
Wątora Martyna - Mazurek Marta 15/8
Socha Aleksandra - Wątor Marta 15/3
Ostojska Matylda - Pałczyńska Patrycja 15/8

Półfinały:
Wątora Martyna - Kozaczuk Małgorzata 15/12
Socha Aleksandra - Ostojska Matylda 15/10

Finał:
Socha Aleksandra - Wątora Martyna 15/8



Szabla mężczyzn

1. KONIUSZ Marcin MKS FORTIS SOSNOWIEC POL 1983-09-12 83091200
2. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 1994-03-10 94031000
3. GRZEGOREK Mikołaj MUKS VICTOR POL 1994-07-22 94072200
3. KONIUSZ Bartosz MKS FORTIS SOSNOWIEC POL 1991-01-15 91011500
5. OCIŃSKI Jakub AZS AWF KATOWICE POL 1993-03-30 93033001
6. STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 1994-03-18 94031800
7. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
8. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
9. PYTEL Tomasz AZS AWF KATOWICE POL 1993-08-23 93082300
10. RÓŻYCKI Michał AZS AWF WARSZAWA POL 1996-09-18 96091802
11. GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03 95060300
12. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC POL 1993-08-16 93081600
13. KONIUSZ Piotr MKS FORTIS SOSNOWIEC POL 1992-08-12 92081200
14. STĘPIEŃ Krystian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1993-01-24 93012400
15. LADEMANN Karol AZS AWF WARSZAWA POL 1999-06-14 99061400
16. ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 1995-11-04 95110400
17. SKUBISZEWSKI Damian TMS SOSNOWIEC POL 1989-03-15 89031500
18. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
19. JASKOT Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-09-02 95090201
20. SZYMIK Ryszard AZS AWF KATOWICE POL 1993-04-28 93042800
21. HOSCHNA Jan OPAVA CZE 1977-07-11
22. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
23. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
24. POZIEMSKI Jakub UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 1996-11-04 96110405
25. KOWALEWSKI Kamil AZS AWF KATOWICE POL 1992-10-01 92100100
26. BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 99061300
27. KNEZ Mateusz O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1997-04-10 97041000
28. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
29. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
30. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
31. LADORSKI Konrad O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112801
------------------------------------------------------------
32. STUCHLIK Marek AZS AWF KATOWICE POL 1994-05-27 94052700
33. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
34. LADORSKI Adam O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112800
35. WITKOWSKI Stefan AZS AWF KATOWICE POL 1996-11-10 96111002
36. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
37. PATYNA Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-13 97051302
38. BOŃCZAK Miłosz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-11-07 99110704
39. ZAMOROWSKI Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-09-12 99091203

Ćwierćfinały:
Koniusz Marcin - Kaczkowski Krzysztof 15/3
Grzegorek Mikołaj - Staszak Artur 15/14
Koniusz Bartosz - Kurzyna Piotr 15/12
Dzwoniarski Damian - Ociński Jakub 15/12

Półfinały:
Koniusz Marcin - Grzegorek Mikołaj 15/12
Dzwoniarski Damian - Koniusz Bartosz 15/11

Finał:
Koniusz Marcin - Dzwoniarski Damian 15/14

**********


walka finałowa mężczyzn




walka finałowa kobiet




finaliści turnieju


finalistki turnieju



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design