Dzisiaj jest: 15.09.19. 




12.01.2015 - III PPJ - Sosnowiec - 10.01.2015
III Puchar Polski Juniorów
Sosnowiec, 10.01.2015


Szabla kobiet

1. Kaleta Karolina (AZS AWF Warszawa)
2. Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
3. Cieślar Karolina (TMS Sosnowiec)
3. Pałczyńska Patrycja (AZS AWF Warszawa)
5. Drygała Gabriela (KKSz Konin)
6. Królikowska Nadia (TMS Sosnowiec)
7. Kostrzewa Michalina (KKSz Konin)
8. Matuszak Sylwia (KKSz Konin)

----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Geraga Marta
16. Maksym Martyna
26. Zawodniak Małgorzata
28. Nowinowska Natalia
29. Gorgolewska Marta


Ćwierćfinały:
Mazurek Marta - Matuszak Sylwia 15/13
Pałczyńska Patrycja - Kostrzewa Michalina 15/8
Cieślar Karolina - Królikowska Nadia 15/13
Kaleta Karolina - Drygała Gabriela 15/10

Półfinały:
Mazurek Marta - Pałczyńska Patrycja 15/13
Kaleta Karolina - Cieślar Karolina 15/11

Finał:
Kaleta Karolina - Mazurek Marta 15/6


Szabla mężczyzn

1. Jaskot Jakub (O.Ś. AZS Poznań)
2. Świerk Stanisław (KKSz Konin)
3. Godlewski Mateusz (KKSz Konin)

3. Kaczkowski Krzysztof (TMS Sosnowiec)
5. Knez Mateusz (O.Ś. AZS Poznań)
6. Lademann Karol (AZS AWF Warszawa)
7. Białecki Cezary (MUKS Victor)
8. Kupczyński Jakub (O.S. AZS Poznań)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

11. Dzwoniarski Adrian
14. Dziublewski Maurycy
18. Borkiewicz Krystian
21. Goździk Kamil
23. Zandecki Michał
28. Mikołajczyk Bartosz
31. Ptak Krystian
32. Glasner Hubert
33. Wysocki Krystian
37. Kowalski Jakub
43. Tomaszek Maciej

46. Waszak Krystian


Ćwierćfinały:
Kaczkowski Krzysztof - Kupczyński Jakub 15/7Świerk Stanisław - Lademann Karol 15/11
Jaskot Jakub - Białecki Cezary 15/4
Godlewski Mateusz - Knez Mateusz 15/12

Półfinały:
Świerk Stanisław - Kaczkowski Krzysztof 15/11
Jaskot Jakub - Godlewski Mateusz 15/12

Finał:
Jaskot Jakub - Świerk Stanisław 15/12

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design