Dzisiaj jest: 15.09.19. 




27.01.2015 - Zaproszenie na zawody III PPJM Konin 31.01.2015
Zapraszamy wszystkich sympatyków szermierki
na zawody szermiercze

III Puchar Polski Juniorów Młodszych
w szabli dziewcz±t i chłopców
Konin, 31.01.015 (sobota)


Program

- 11.00 - rozpoczęcie zawodów w szabli chłopców
- 11.45 - rozpoczęcie zawodów w szabli dziewcz±t

Komunikat zawodów znajduje się w kalendarium



Szabla dziewcz±t

1 MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
2 MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
3 NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-21 99112100

3 WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
5. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
6. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
7. OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00110802
8. SZYMAŃSKA Barbara AZS AWF WARSZAWA POL 1999-09-18 99091801
9. MIECZKOWSKA Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-11-30 00113002
10. GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00101500
11. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
12. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
13. ŁUKASIK Anna TMS SOSNOWIEC POL 1999-12-27 99122703
14. ROMAŃCZYK Aleksandra UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2001-01-06 01010600
15. JOTEL Patrycja UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2000-08-11 00081102
16. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00110801
17. RAHACHEUSKAYA Katsiaryna MINSK BIALORUS BLR 2001-09-14
18. MALISZEWSKA Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-06-13 02061300
19. LAIKINA Aliksandra MINSK BIALORUS BLR 2000-06-07
20. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
21. MIKOŁAJCZYK Zuzanna UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2000-07-09 00070901
22. ŁAPIŃSKA Emilia UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-06-04 99060400
23. COŁTA Kinga AZS AWF POZNAŃ POL 1998-05-30 98053000
24. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-03-18 98031800
25. PAPUZIŃSKA Alicja KKSZ KONIN POL 2001-08-01 01080104
26. VADZEIKA Tatsiana MINSK BIALORUS BLR 2001-04-06
27. DASKOVA Viktoria SK -HOUSTKA CZE 1999
28. WYSZKOWSKA Maja UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-05-09 00050901
29. ZIOMEK Marta ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2000-12-30 00123004
30. STOPIŃSKA Oliwia UKS RIPOSTA OLSZTYN POL 2002-03-12 02031202
31. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
32. BARTNIK Liliana KKSZ KONIN POL 2001-12-21 01122101
33. RUDAKOVA Aliaksandra MINSK BIALORUS BLR 2000-08-02
34. WALERIAŃCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 2001-03-02 01030200
35. SZULC Barbara O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-05-02 01050201
36. LODA Joanna UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00071302
37. WYSOCKA Natalia KKSZ KONIN POL 2001-05-13 01051301
38. LODA Aleksandra UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00071303
39. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
40. KOŁTOŃ Konstancja KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-01 01080102
41. MALAZHAVAYA Alisia MINSK BIALORUS BLR 2003-07-30
42. BIENIASZ Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-01-15 02011500
43. KUKLOVA Natalie SK -HOUSTKA CZE 2000
44. STREJCZYK Sandra ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2000-05-23 00052304
45. KACZMARCZYK Julia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-30 01103000
46. SZYMAŃSKA Julia KKSZ KONIN POL 2001-05-19 01051902
----------------------------------------------------------------
47. JANUSZEWSKA Karolina KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092202
48. TARASIUK Marcelina UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-01-04 03010402
49. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
50. OLEJKO Daria UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-03-20 01032002
51. ANDRYSZEWSKA Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-03-21 02032100
52. TROJANOWSKA Michalina KKSZ KONIN POL 2001-08-10 01081001
53. OLEJNICZAK Anna KKSZ KONIN POL 2000-04-11 00041103
54. KACZMARZEWSKA Agata KKSZ KONIN POL 2000-04-04 00040401
55. SUSZCZYŃSKA Kinga UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-03-03 03030308
56. NOWIK Justyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-01-27 03012701
57. ZAJDEL Nikola KKSZ KONIN POL 2001-01-02 01010202
58. JANUSZEWSKA Klaudia KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092203


Ćwierćfinały:
Mazurek Marta - Okine Marta 15/5
Nowinowska Natalia - Kurzyna Urszula 15/11
Walas Natalia - Marciniak Agata 15/11
Maksym Martyna - Szymańska Barbara 15/1

Półfinały:
Mazurek Marta - Nowinowska Natalia 15/6
Maksym Martyna - Walas Natalia 15/10

Finał:
Mazurek Marta - Maksym Martyna 15/6



Szabla chłopców

1. LADEMANN Karol AZS AWF WARSZAWA POL 1999-06-14 99061400
2. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
3. KIRPICHOU Kiril MINSK BIAŁORUS BLR 1998-05-17
3. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
5. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
6. KRUSZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA POL 1998-07-30 98073002
7. SOSULSKI Piotr TMS SOSNOWIEC POL 2000-04-01 00040100
8. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
9. BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 99061300
10. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-05-17 98051701
11. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
12. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
13. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-06-12 00061200
14. ZIARNOWSKI Rafał TMS SOSNOWIEC POL 1999-11-10 99111001
15. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
16. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
17. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
18. BIELAWSKI Maciej DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-10-24 00102401
19. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-14 98021402
20. GÓRSKI Mikołaj TMS SOSNOWIEC POL 2000-09-27 00092702
21. LIPIŃSKI Marcin TMS SOSNOWIEC POL 2000-02-05 00020505
22. KNAPIK Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1999-06-29 99062901
23. BRONISZEWSKI Jakub MUKS VICTOR POL 2001-05-05 01050500
24. POGORZELSKI Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-10-23 98102300
25. WO¬NIAK Dominik KKSZ KONIN POL 2000-04-13 00041303
26. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
27. FILIPEK Łukasz TMS SOSNOWIEC POL 2000-08-09 00080901
28. ZIOMEK Robert ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2000-12-30 00123003
29. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
30. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00062703
31. MAIK Piotr AZS AWF POZNAŃ POL 2000-03-04 00030401
32. CHARTUR Adam SK HOUSTKA CZE 1998
33. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
34. DŁUŻNIEWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-23 00112301
35. PTAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-07-14 00071402
36. TYLA Mikołaj KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-07-29 01072902
37. ¦WIˇTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA POL 1999-10-04 99100401
38. SZYBOWSKI Szymon NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI POL 1999-12-12 99121201
39. MACIASZEK Daniel KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-05-22 01052201
40. CZAJKOWSKI Ksawery KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-11 01101102
41. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
42. SADOWSKI Juliusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-02-05 02020501
43. NOWAK Franciszek AZS AWF WARSZAWA POL 2001-05-06 01050600
44. ŁAKOMY Grzegorz TMS SOSNOWIEC POL 1999-08-10 99081001
45. VESKRNA Matej SK HOUSTKA CZE 1999
46. ZAMOROWSKI Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1999-09-12 99091203
47. KOWALSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-04-25 00042502
48. KLUGE Bartłomiej DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-15 01051500
49. SZREDER Michał KKSZ KONIN POL 2001-10-04 01100401
50. ŁĘTOWSKI Kacper KKSZ KONIN POL 2001-11-09 01110900
51. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702
52. PRUSAK Mateusz KKSZ KONIN POL 1999-08-11 99081104
53. SYKULSKI Wiktor DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-03-05 02030501
53. TOMASZEK Maciej KKSZ KONIN POL 2000-04-15 00041502
55. WO¬NIAK Miłosz KKSZ KONIN POL 2001-05-02 01050205
56. BURBULA Wojciech PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 2003-08-13 03081300
57. PICHORSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ POL 2001-08-09 01080900
-------------------------------------------------------------
58. MACIEJEWSKI Stanisław AZS AWF POZNAŃ POL 2001-02-25 01022503
59. SEWERYNEK Konrad KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-02-26 01022601
60. PŁOCHARSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-02-11 00021101
61. LICHENIAK Maciej KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110601
62. PŁUSA Dominik KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110604
63. ANTOSIK Dawid DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-09-07 99090702
64. NOWIK Rafał UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2001-04-03 01040304
65. CZARNIECKI Łukasz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-02-19 03021900
66. JELSKI Jan UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-23 00122300
67. GAWORZEWSKI Mieszko UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-10-30 01103001
68. KAŁUŻNY Mateusz KKSZ KONIN POL 2001-07-17 01071701
69. KIERZNOWSKI Juliusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 2002-06-12 02061202
70. KU¬MICKI Nataniel UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2003-06-05 03060501
70. SOLA Artur KKSZ KONIN POL 2000-10-06 00100601


Ćwierćfinały:
Stępień Hubert - Sosulski Piotr 15/13
Kurzyna Piotr - Korzyński Wojciech 15/12
Kirpichou Kiril - Prokopowicz Mateusz 15/12
Lademann Karol - Kruszewski Jan 15/8

Półfinały:
Kurzyna Piotr - Stępień Hubert 15/7
Lademann Karol - Kirpichou Kiril 15/9

Finał:
Lademann Karol - Kurzyna Piotr 15/12


**************************

walka finałowa - Karol Lademann kontra Piotr Kurzyna








walka finałowa - Marta Mazurek kontra Martyna Maksym










finali¶ci turnieju


finalistki turnieju






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design