Dzisiaj jest: 20.07.19. 




09.02.2015 - MPJ - Warszawa - 07-08.02.2015
Mistrzostwa Polski Juniorów
Warszawa, 07-08.02.2015

5 medali dla Konina


Szabla kobiet indywidualnie

1. Cieślar Karolina (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
2. Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
3. Matuszak Sylwia (KKSz Konin)
3. Pałczyńska Patrycja (AZS AWF Warszawa)
5. Cios Anna (TMS Sosnowiec)
6. Maksym Martyna (KKSz Konin)
7. Tobiaszewska Martyna (UKS 13 Białystok)
8. Walas Natalia (TMS Sosnowiec)
--------------------------------
pozostałe zawodniczki KKSz Konin

10. Drygała Gabriela
11. Kostrzewa Michalina
17. Geraga Marta
18. Ciesielska Sara
27. Fic Michalina
31. Nowinowska Natalia
37. Chojnacka Paulina
38. Gorgolewska Marta
40. Zawodaniak Małgorzata

Ćwierćfinały:
Pałczyńska Patrycja - Walas Natalia 15/4
Mazurek Marta - Tobiaszewska Martyna 15/8
Matuszak Sylwia - Maksym Martyna 15/9
Cieślar Karolina - Cios Anna 15/4

Półfinały:
Mazurek Marta - Pałczyńska Patrycja 15/14
Cieślar Karolina - Matuszak Sylwia 15/11

Finał:
Cieślar Karolina - Mazurek Marta


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Świerk Stanisław (KKSz Konin)
2. Jaskot Jakub (O.Ś. AZS Poznań)
3. Goździk Kamil (KKSz Konin)
3. Knez Mateusz (O.Ś. AZS Poznań)
5. Godlewski Mateusz (KKSz Konin)
6. Poziemski Jakub (UKS Riposta Olsztyn)
7. Kisiel Michał (MUKS Victor)
8. Kruszewski Jan (AZS AWF Warszawa)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Strejza Bartosz
11. Dzwoniarski Adrian
12. Korczakowski Sebastian
15. Dziublewski Maurycy
19. Borkiewicz Krystian
20. Jaskulski Patryk
36. Woźniak Dominik
40. Zandecki Michał
41. Wojtasik Szymon
46. Ptak Krystian
55. Waszak Krystian
56. Wysocki Krystian
57. Pakuła Daniel

Ćwierćfinały:
Jaskot Jakub - Poziemski Jakub 15/8
Goździk Kamil - Kruszewski Jan 15/3
Knez Mateusz - Kisiel Michał 15/8
Świerk Stanisław - Godlewski Mateusz 15/14

Półfinały:
Jaskot Jakub - Goździk Kamil 15/8
Świerk Stanisław - Knez Mateusz 15/12

Finał:
Świerk Stanisław - Jaskot Jakub 15/10


Szabla kobiet drużynowo

1. KKSZ KONIN I
- Drygała Gabriela
- Kostrzewa Michalina
- Maksym Martyna
- Matuszak Sylwia

2. TMS SOSNOWIEC
3. UKS 13 BIAŁYSTOK
--------------------
6. KKSZ KONIN II
- Ciesielska Sara
- Fic Michalina
- Geraga Marta
- Nowinowska Natalia


Półfinały:
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA I 45/42
TMS SOSNOWIEC - UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/34

Finał:
KKSZ KONIN I - TMS SOSNOWIEC 45/34

Walka o III miejsce:
UKS 13 BIAŁYSTOK I - AZS AWF WARSZAWA I 45/42


Szabla mężczyzn drużynowo

1. O.Ś. AZS POZNAŃ I
2. AZS AWF WARSZAWA I
3. KKSZ KONIN II
- Dzwoiarski Adrian
- Godlewski Mateusz
- Goździk Kamil
- Świerk Stanisław

----------------------
7. KKSZ KONIN I
- Dziublewski Maurycy
- Jaskulski Patryk
- Korczakowski Sebastian
- Strejza Bartosz

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA I - KKSZ KONIN II 45/39
O.Ś. AZS POZNAŃ - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/44

Finał:
O.Ś. AZS POZNAŃ I - AZS AWF WARSZAWA I 45/39

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN II - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/29

********************************
























Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design