Dzisiaj jest: 15.09.19. 




09.03.2015 - MPM - Warszawa - 06-07.03.2015
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców
Warszawa, 06-07.03.2015

3 medale dla Konina


Szabla kobiet indywidualnie

1. Wątor Angelika (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
2. Walczak Karolina (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Warszawska Pamela (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Wątora Martyna (AZS AWF Warszawa)
5. Turek Małgorzata (AZS AWF Warszawa)
6. Maciejewska Weronika (KKSz Konin)
7. Rzepka Marika (KKSz Konin)
8. Drożdż Kinga (TMS Sosnowiec)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Łuczak Martyna
15. Kamińska Daria
19. Malińska Martyna

Ćwierćfinały:
Wątor Angelika - Drożdż Kinga 15/4
Wątora Martyna - Turek Małgorzata 15/7
Warszawska Pamela - Maciejewska Weronika 15/14
Walczak Karolina - Rzepka Marika 15/6

Półfinały:
Wątor Angelika - Wątora Martyna 15/5
Walczak Karolina - Rzepka Marika 15/6

Finał:
Wątor Angelika - Walczak Karolina 15/9



Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Dzwoniarski Damian (KKSz Konin)
2. Sęczek Adam (MUKS Victor)
3. Kochan Michał (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Koniusz Piotr (MKS FORTIS Sosnowiec)
5. Ociński Jakub (AZS AWF Katowice)
6. Grzegorek Mikołaj (MUKS Victor)
7. Wystel Marcin (AZS AWF Katowice)
8. Pytel Tomasz (AZS AWF Katowice)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Staszak Artur
11. Mańczak Marisz
13. Milas Artur
19. Walicki Mateusz

Ćwierćfinały:
Kochan Michał - Ociński Jakub 15/12
Dzwoniarski Damian - Wystel Marcin 15/14
Sęczek Adam - Grzegorek Mikołaj 15/10
Koniusz Piotr - Pytel Tomasz 15/10

Półfinały:
Dzwoniarski Damian - Kochan Michał 15/10
Sęczek Adam - Koniusz Piotr 15/13

Finał:
Dzwoniarski Damian - Sęczek Adam 15/7


Szabla kobiet drużynowo

1. ZKS SOSNOWIEC
- Walczak Karolina
- Warszawska Pamela
- Wątor Angelika

2. AZS AWF WARSZAWA
- Pałczyńska Patrycja
- Pluta Izabela
- Turek Małgorzata
- Wątora Martyna

3. KKSZ KONIN I
- Drygała Gabriela
- Maciejewska Weronika
- Rzepka Marika


-----------------
4. KKSZ KONIN II
- Kamińska Daria
- Malińska Martyna
- Łuczak Martyna

Półfinały:
ZKS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN I 45/34
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/21

Finał:
ZSK SOSNOWIEC - AZS AWF WARSZAWA 45/44

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/43



Szabla mężczyzn drużynowo

1. AZS AWF KATOWICE
- Ociński Jakub
- Pytel Tomasz
- Szymik Ryszard
- Wystel Marcin

2. MUKS VICTOR WARSZAWA
- Grzegorek Mikołaj
- Jastrzębski Filip
- Sęczek Adam
- Tomasiak Michał

3. KKSZ KONIN I
- Dzwoniarski Damian
- Mańczak Mariusz
- Staszak Artur
- Świerk Stanisław


----------------------
4. KKSZ KONIN II
- Goździk Kamil
- Milas Artur
- Walicki Mateusz

Półfinały:
AZS AWF KATOWICE - KKSZ KONIN II 45/23
MUKS VICTOR WARSZAWA - KKSZ KONIN I 45/42

Finał:
AZS AWF KATOWICE - MUKS VICTOR WARSZAWA 45/39

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/34


***************************


















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design