Dzisiaj jest: 15.09.19. 




24.03.2015 - Challenge Wratislavia - Wrocław - 23.03.2015
Challenge Wratislavia
Wrocław, 23.03.2015


Szabla dziewcząt 14-15 lat

1. BUGAEVSKI Natalia (Mołdawia)
2. GETTE Lisa (Niemcy)
3. CZYZEWSKI Veronica (USA)
3. DUBOVA Anna (Ukraina)
5. CIEŚLAR Zuzanna (Polska - Zagłębiowski Klub Szermierczy)
6. TIMINA Daria (Rosja)
7. EIFLER Nele (Niemcy)
8. USHAKOVA Aleksandra (Rosja)
---------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

20. Zawodniak Małgorzata
30. Papuzińska Alicja
39. Waleriańczyk Weronika
60. Wysocka Natalia
62. Gorgolewska Marta
64. Przybylska Wiktoria
65. Bartnik Liliana
77. Zajdel Nikola
78. Głowacka Izabela
82. Trojanowska Michalina
85. Simińska Wiktoria

Finał:
BUGAEVSKI Natalia - GETTE Lisa 15/12


Szabla chłopców 14-15 lat

1. BAAKEN Matyas (Węgry)
2. MAISTRENKO Aleksei (Rosja)
3. POCKNELL Joe (Wielka Brytania)
3. VIOLENTIJ Daniil (Rosja)
5. DYACHENKO Danila (Rosja)
6. GRADISTEANU Vlad (Rumunia)
7. HAAG Louis (Niemcy)
8. LIPIŃSKI Marcin (Polska - Zagłębiowski Klub Szermierczy)
-------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

14. Glasner Hubert
48. Woźniak Dominik
60. Waszak Krystian
67. Chojnacki Jakub
69. Ptak Krystian
87. Kowalski Jakub
88. Wojtasik Szymon
89. Weiss Marek
91. Woźniak Miłosz
95. Płusa Dominik
99. Tomaszek Maciej
105. Licheniak Maciej
110. Jamróz Szymon
122. Szreder Michał
125. Łętowski Kacper
128. Kałużny Mateusz

Finał:
BAAKEN Matyas - MAISTRENKO Aleksei 15/14


Szabla dziewcząt 12-13 lat

1. IVANOVA Aleksandra (Rosja)
2. KORSAK Oleksandra (Ukraina)
3. WHANG Rebecca (USA)
3. ZINIUKHINA Maria (Rosja)
5. SCHILLINGER Ylvi (Niemcy)
6. RIABCHIKOVA Polina (Rosja)
7. BUCHMANN Vivien (Niemcy)
8. CIDA Alesia (Rumunia)
-------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

47. Frydrychowska Adrianna
55. Hadj Bachir Aischa
56. Karpińska Jagoda
60. Koziarska Natalia
65. Wałowska Julia
80. Karbowa Wiktoria
87. Woźniak Nikola

Finał:
IVANOVA Aleksandra - KORSAK Oleksandra 12/5


Szabla chłopców 12-13 lat

1. TEREHOV Artem (Rosja)
2. KIM Stephen (USA)
3. DORITSKYI Oleksii (Ukraina)
3. KHABAROV Daniil (Rosja)
5. OGOIKO Andrii (Ukraina)
6. LIM Matthew (Singapur)
7. MITAGVARIA Tornike (Gruzja)
8. HRYCIUK Szymon (Polska - Pałac Młodzieży Katowice)
-----------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

79. Hadaj Bahir Sofien
85. Nowinowski Kacper
96. Sikorski Kamil
97. Kędzierski Filip
98. Stasiak Olaf
112. Stasiak Mateusz
116. Gniewskowski Dawid
118. Ścibor Mateusz
119. Dyl Hubert
119. Piguła Jan

Finał:
TEREHOV Artem - KIM Stephen 12/8



Szabla dziewcząt 11 lat i młodsi

1. PAPAI Zoe (Węgry)
2. KIVALO Olga (Ukraina)
3. BOTEZATU Denisa (Rumunia)
3. LENKIEWICZ Zuzanna (Polska - TMS Sosnowiec)
5. BAHLAI Dana (Ukraina)
6. WILK Oliwia (Polska - TMS Sosnowiec)
7. POLONKA Sofiya (Ukraina)
8. GRITCUK Milana (Białoruś)
------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

33. Buselt Zuzanna
46. Pakuła Karina
47. Dzięcielak Agata

Finał:
PAPAI Zoe - KIVALO Olga 8/5


Szabla chłopców 11 lat i młodsi

1. NITU Radu (Rumunia)
2. STOLIARCZUK Glib (Ukraina)
3. BISTROV Andrej (Łotwa)
3. FUNK Andrej (Niemcy)
5. JUNGANSS Carl (Niemcy)
6. NISTORICA Victor (Rumunia)
7. GLADILIN Mikhail (Rosja)
8. FUNK Eduard (Niemcy)
----------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

14. Ratajczak Filip
38. Krakowski Eryk
42. Szczepankiewicz Michał
47. Michalski Michał
49. Rachubiński Dominik
50. Kociszewski Kacper

Finał:
NITU Radu - STOLIARCZUK Glib 8/5



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design