Dzisiaj jest: 22.10.19. 




08.05.2015 - OOM - Oborniki Śląskie - 07-08.05.215
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Oborniki Śląskie, 07-08.05.2015

6 medali dla Konina
1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe


Szabla dziewcząt indywidualnie

1. Mazurek Marta (UKS 13 Białystok)
2. Maksym Martyna (KKSZ Konin)
3. Łukasik Anna (TMS Sosnowiec)
3. Nowinowska Natalia (KKSZ Konin)
5. Szymańska Barbara (AZS AWF Warszawa)
6. Walas Natalia (TMS Sosnowiec)
7. Zawodniak Małgorzata (KKSZ Konin)
8. Durnaś Aleksandra (Dragon Łódź)

Ćwierćfinały:
Mazurek Marta - Walas Natalia 15/6
Łukasik Anna - Zawodniak Małgorzata 15/12
Nowinowska Natalia - Durnaś Aleksandra 15/8
Maksym Martyna - Szymańska Barbara 15/6

Półfinały:
Mazurek Marta - Łukasik Anna 15/7
Maksym Martyna - Nowinowska Natalia 15/4

Finał:
Mazurek Marta - Maksym Martyna 15/8


Szabla chłopców indywidualnie

1. Kurzyna Piotr (UKS 13 Białystok)
2. Dziublewski Maurycy (KKSZ Konin)
3. Borkiewicz Krystian (KKSZ Konin)

3. Prokopowicz Mateusz (UKS 13 Białystok)
5. Kruszewski Jan (AZS AWF Warszawa)
6. Korzyński Wojciech (Dragon Łódź)
7. Kupczyński Łukasz (O.S. AZS Poznań)
8. Wojtasik Szymon (KKSZ Konin)

Ćwierćfinały:
Kurzyna Piotr - Korzyński Wojciech 15/8
Prokopowicz Mateusz - Wojtasik Szymon 15/2
Dziublewski Maurycy - Kruszewski Jan 15/11
Borkiewicz Krystian - Kupczyński Łukasz 15/9

Półfinały:
Kurzyna Piotr - Prokopowicz Mateusz 15/13
Dziublewski Maurycy - Borkiewicz Krystian 15/14

Finał:
Kurzyna Piotr - Dziublewski Maurycy 15/5


Szabla dziewcząt drużynowo

1. KKSZ KONIN I
- Chojnacka Paulina
- Fic Michalina
- Maksym Martyna
- Nowinowska Natalia

2. UKS 13 BIAŁYSTOK I
- Kurzyna Urszula
- Mazurek Marta
- Mieczkowska Gabriela
- Łapińska Emilia
3. AZS AWF WARSZAWA
- Gałecka Natalia
- Okine Marta
- Rowińska Emilia
- Szymańska Barbara
4. KKSZ KONIN II
- Gorgolewska Marta
- Przybylska Wiktoria
- Simińska Wiktoria
- Zawodniak Małgorzata
5. TMS SOSNOWIEC
6. UKS 13 BIAŁYSTOK II
7. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
8. DRAGON ŁÓDŹ

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/26
KKSZ KONIN II - TMS SOSNOWIEC 45/44
AZS AWF WARSZAWA - DRAGON ŁÓDŹ 45/32
UKS 13 BIAŁYSTOK I - UKS 13 BIAŁYSTOK II 45/24

Półfinały:
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/19
UKS 13 BIAŁYSTOK I - AZS AWF WARSZAWA 45/33

Finał:
KKSZ KONIN I - UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/41

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/41


Szabla chłopców drużynowo

1. UKS 13 BIAŁYSTOK
- Kurzyna Piotr
- Pogorzelski Kacper
- Prokopowicz Mateusz
2. MUKS VICTOR
- Białecki Cezary
- Broniszewski Jakub
- Szczepanik Piotr
3. KKSZ KONIN I
- Borkiewicz Krystian
- Dziublewski Maurycy
- Wojtasik Szymon
- Zandecki Michał

4. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I
5. DRAGON ŁÓDŹ II
6. AZS AWF WARSZAWA
7. KKSZ KONIN II
- Glasner Hubert
- Mikołajczyk Bartosz
- Waszak Krystian
- Wysocki Krystian
8. DRAGON ŁÓDŹ I

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - DRAGON ŁÓDŹ II 45/33
MUKS VICTOR - DRAGON ŁÓDŹ I 45/44
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - KKSZ KONIN II 45/36
UKS 13 BIAŁYSTOK - AZS AWF WARSZAWA 45/26

Półfinały:
MUKS VICTOR - KKSZ KONIN I 45/40
UKS 13 BIAŁYSTOK - ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/34

Finał:
UKS 13 BIAŁYSTOK - MUKS VICTOR 45/42

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN I - ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/44


Klasyfikacja klubowa punktowa (52 kluby)

1. UKS ATENA Gdańsk - 133
2. KKSZ Konin - 110
3. UKS 13 Białystok - 77


Klasyfikacja klubowa medalowa (23 kluby)

1. UKS ATENA Gdańsk - 3 złote, 2 srebrne
2. UKS 13 Białystok - 3 złote, 1 srebrny, 1 brązowy
3. KKSZ Konin - 1 złoty, 2 srebrne, 3 brązowe


Klasyfikacja województw punktowa (14 województw)

1. wielkopolskie - 287,16
2. śląskie - 264,07
3. pomorskie - 138


Klasyfikacja województw medalowa (10 województw)

1. pomorskie - 3 złote, 2 srebrne
2. podlaskie - 3 złote, 1 srebrny, 1 brązowy
3. wielkopolskie - 2 złote, 4 srebrne, 7 brązowych

***************














Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design