Dzisiaj jest: 18.10.19. 




31.05.2015 - OTJM - Konin - 31.05.2015
Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych
XIV Turniej o Puchar
Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Konin, 31.05.2015


Szabla dziewcz±t

1. CIE¦LAR Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2000-11-08 00110801
2. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
3. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
3. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-21 99112100
5. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
6. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
7. GORGOLEWSKA Marta KKSZ KONIN POL 2000-10-15 00101500

8. MIECZKOWSKA Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-11-30 00113002
9. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-26 99062602
10. ROWIŃSKA Emilia AZS AWF WARSZAWA POL 2002-05-10 02051000
11. OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00110802
12. BARTOSZ Roksana DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-01-30 02013000
13. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
14. WALERIAŃCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 2001-03-02 01030200
15. PRZYBYLSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-07-07 00070700
16. GŁOWACKA Izabela KKSZ KONIN POL 2001-07-11 01071101
17. MALISZEWSKA Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-06-13 02061300
18. SZULC Barbara O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-05-02 01050201
19. GADZIK Karolina KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-12-18 01121800
20. CIE¦LAR Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2002-03-27 02032700
21. KACZMARCZYK Julia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-30 01103000
22. LODA Joanna UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00071302
23. KOŁTOŃ Konstancja KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-01 01080102
24. LODA Aleksandra UKS SZABLA BRZOZA POL 2000-07-13 00071303
25. PAWŁOWSKA Nicola DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-26 01052600
26. SIMIŃSKA Wiktoria KKSZ KONIN POL 2000-10-04 00100403
27. PAJˇK Julia O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-09-17 01091704
28. JANUSZEWSKA Klaudia KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092203
29. BIENIASZ Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2002-01-15 02011500
30. OLEJNICZAK Anna KKSZ KONIN POL 2000-04-11 00041103
31. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
32. ŁAPIŃSKA Emilia UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-06-04 99060400
33. ¦WITAŁA Jagoda UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-01-18 02011801
34. SZYMAŃSKA Julia KKSZ KONIN POL 2001-05-19 01051902
-------------------------------------------------------------
35. TROJANOWSKA Michalina KKSZ KONIN POL 2001-08-10 01081001
36. HADJ BACHIR Aischa KKSZ KONIN POL 2002-02-02 02020201
37. KACZMARZEWSKA Agata KKSZ KONIN POL 2000-04-04 00040401
38. JACKOWSKA Maria UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2001-11-12 01111201
39. JANUSZEWSKA Karolina KKSZ KONIN POL 2000-09-22 00092202
40. KOŁUCKA Weronika O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-04-28 03042801
41. REMLEIN Aleksandra O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-08-15 01081501
42. ANDRZEJAK Natalia O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-10-28 03102801

Ćwierćfinały:
Nowinowska Natalia - Gorgolewska Marta 15/12
Cie¶lar Zuzanna - Fic Michalina 15/12
Marciniak Agata - Mieczkowska Gabriela 15/12
Kurzyna Urszula - Zawodaniak Małgorzata 15/7

Półfinały:
Cie¶lar Zuzanna - Nowinowska Natalia 15/12
Marciniak Agata - Kurzyna Urszula 15/12

Walka finałowa:
Cie¶lar Zuzanna - Marciniak Agata 15/13



Szabla chłopców

1. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
2. BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN POL 1999-07-01 99070101
3. BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR POL 1999-06-13 99061300
3. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
5. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200

6. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
7. SOSULSKI Piotr ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2000-04-01 00040100
8. WASZAK Krystian KKSZ KONIN POL 2000-01-15 00011502
9. GLASNER Hubert KKSZ KONIN POL 2000-07-18 00071800
10. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00062703
11. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
12. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
13. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
14. PLOSKA Jan KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-16 01081600
15. BIELAWSKI Maciej DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-10-24 00102401
16. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
17. ŁAKOMY Grzegorz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 1999-08-10 99081001
18. KOPTAS Krzysztof DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-06-12 00061200
19. TYLA Mikołaj KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-07-29 01072902
20. MACIASZEK Daniel KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-05-22 01052201
21. SZYBOWSKI Szymon NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI POL 1999-12-12 99121201
22. WO¬NIAK Miłosz KKSZ KONIN POL 2001-05-02 01050205
23. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
24. KLUGE Bartłomiej DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-15 01051500
25. WO¬NIAK Dominik KKSZ KONIN POL 2000-04-13 00041303
26. ŁĘTOWSKI Kacper KKSZ KONIN POL 2001-11-09 01110900
27. BURBULA Wojciech PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 2003-08-13 03081300
28. PICHORSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ POL 2001-08-09 01080900
29. WEISS Marek KKSZ KONIN POL 2001-05-10 01051000
30. CZAJKOWSKI Ksawery KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-11 01101102
31. SZREDER Michał KKSZ KONIN POL 2001-10-04 01100401
32. JAROSZEWICZ Michał UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-02-14 02021402
33. SYKULSKI Wiktor DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-03-05 02030501
34. LICHENIAK Maciej KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110601
35. PŁUSA Dominik KKSZ KONIN POL 2001-11-06 01110604
36. KUBIAK Mikołaj DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-07-11 01071102
37. KOMENDA Aleksander PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 2002-11-04 02110403
38. PŁOCHARSKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-02-11 00021101
39. PELIŃSKI Oskar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY POL 2002-02-19 00021902
40. CHOJNACKI Jakub KKSZ KONIN POL 2000-10-17 00101702
41. KIERZNOWSKI Juliusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 2002-06-12 02061202
--------------------------------------------------------------------
42. MACIEJEWSKI Stanisław AZS AWF POZNAŃ POL 2001-02-25 01022503
43. TOMASZEK Maciej KKSZ KONIN POL 2000-04-15 00041502
44. PRUSAK Mateusz KKSZ KONIN POL 1999-08-11 99081104
45. NOWAK Kacper UKS SZABLA BRZOZA POL 2002-01-29 02012901
46. BRZOSTOWSKI Aleksander DRAGON ŁÓD¬ POL 2002-08-27 02082701
47. KAŁUŻNY Mateusz KKSZ KONIN POL 2001-07-17 01071701
48. ZAGAWA Wiktor O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-10-30 03103002
49. HADAJ BAHIR Djamel KKSZ KONIN POL 2000-12-20 00122000
50. GAWORZEWSKI Mieszko UKS SZABLA BRZOZA POL 2001-10-30 01103001
51. ZAWAL Jacek O.¦. AZS POZNAŃ POL 2003-05-15 03051501

Ćwierćfinały:
Białecki Cezary - Sosulski Piotr 15/10
Prokopowicz Mateusz - Waszak Krystian 15/10
Borkiewicz Krystian - Dziublewski Maurycy 15/13
Zandecki Michał - Troć Jędrzej 15/8

Półfinały:
Prokopowicz Mateusz - Białecki Cezary 15/7
Borkiewicz Krystian - Zandecki Michał 15/13

Walka finałowa:
Prokopowicz Mateusz - Borkiewicz Krystian 15/14


***************



Turniej rozpoczęty. Trwaj± zmagania o najlepsze miejsca.












Puchary już przygotowane.


Walka finałowa chłopców - Prokopowicz Mateusz kontra Krystian Borkiewicz.








Walka finałowa dziewcz±t - Cie¶lar Zuzanna kontra Marciniak Agata.






Najlepsza ósemka w szabli chłopców.


Najlepsi zawodnicy z Konina (uczniowie SMS GIM 6 w Koninie).
Od lewej: Piguła Tomasz - Wiceprezes ds. sportowych KKSz Konin, Waszak Krystian, Borkiewicz Krystian,
Ludmiła WoĽniak - Dyrektor SMS GIM 6 w Koninie, Zandecki Michał i Dziublewski Maurycy.


Najlepsza ósemka w szabli dziewcz±t.


Najlepsze zawodniczki z Konina (ucznnice SMS GIM 6 w Koninie).
Od lewej: Piguła Tomasz - Wiceprezes ds. sportowych KKSz Konin, Nowinowska Natalia,
Fic Michalina, Ludmiła WoĽniak - Dyrektor SMS GIM 6 w Koninie i Zawodaniak Małgorzata.




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design