Dzisiaj jest: 18.10.19. 




08.06.2015 - Mistrzostwa Polski Młodzików-Wrocław-06-07.06.2015
Mistrzostwa Polski Młodzików
Wrocław, 06-07.06.2015

3 medale dla Konina


Szabla dziewcząt indywidualnie

1. Szulc Barbara (O.Ś. AZS Poznań)
2. Waleriańczyk Weronika (KKSz Konin)
3. Bartosz Roksana (Dragon Łódź)
3. Rowińska Emilia (AZS AWF Warszawa)
5. Romańczuk Aleksandra (UKS Riposta Olsztyn)
6. Maliszewska Weronika (UKS 13 Białystok)
7. Bieniasz Weronika (UKS 13 Białystok)
8. Wysocka Natalia (KKSz Konin)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin
18. Głowacka Izabela
21. Bartnik Liliana
27. Hadj Bachir Aischa
36. Szymańska Julia
38. Frydrychowska Adrianna
41. Wałowska Julia
51. Dzięcielak Martyna
62. Frantczak Klaudia
65. Karbowa Wiktoria
66. Andrzejewska Amelia

Ćwierćfinały:
Bartosz Roksana - Romańczyk Aleksandra 12/11
Waleriańczyk Weronika - Maliszewska Weronika 12/8
Rowińska Emilia - Bieniasz Weronika 12/10
Szulc Barbara - Wysocka Natalia 12/3

Półfinały:
Waleriańczyk Weronika - Bartosz Roksana 12/5
Szulc Barbara - Rowińska Emilia 12/11

Finał:
Szulc Barbara - Waleriańczyk Weronika 12/4


Szabla chłopców indywidualnie

1. Broniszewski Jakub (MUKS Victor)
2. Nowak Franciszek (AZS AWF Warszawa)
3. Maciaszek Daniel (Kolejarz 24 Katowice)
3. Ploska Jan (Kolejarz 24 Katowice)
5. Kluge Bartłomiej (Dragon Łódź)
6. Czajkowski Ksawery (Kolejarz 24 Katowice)
7. Michoń Mateusz (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
8. Tyla Mikołaj (Kolejarz 24 Katowice)
---------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

10. Płusa Dominik
14. Licheniak Maciej
17. Szreder Michał
22. Weiss Marek
26. Łętowski Kacper
28. Woźniak Miłosz
31. Stasiak Olaf
46. Glanc Sebastian
50. Kałużny Mateusz
52. Kędzierski Filip
54. Świetlicki Kacper
61. Ścibor Mateusz
62. Nowinowski Kacper
66. Jedwabny Gracjan
72. Dyl Hubert
75. Bartczak Maurycy

Ćwierćfinały:
Broniszewski Jakub - Tyla Mikołaj 12/5
Ploska Jan - Michoń Mateusz 12/5
Maciaszek Daniel - Czajkowski Ksawery 12/7
Nowak Franciszek - Kluge Bartłomiej 12/8

Półfinały:
Broniszewski Jakub - Ploska Jan 12/3
Nowak Franciszek - Maciaszek Daniel 12/9

Finał:
Broniszewski Jakub - Nowak Franciszek 12/4


Szabla dziewcząt drużynowo

1. KKSZ KONIN I
- Bartnik Liliana
- Głowacka Izabela
- Waleriańczyk Weronika
- Wysocka Natalia

2. AZS AWF WARSZAWA
- Gałecka Natalia
- Narkiewicz Zofia
- Oudejans Maria
- Rowińska Emilia
3. UKS RIPOSTA OLSZTYN
- Borkowska Weronika
- Romańczyk Aleksandra
- Stopińska Oliwia
- Trager Dominika
-----------------------
10. KKSZ KONIN II
- Frydrychowska Adrianna
- Hadj Bachir Aischa
- Szymańska Julia

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA - UKS RIPOSTA OLSZTYN 36/32
KKSZ KONIN I - UKS 13 BIAŁYSTOK I

Finał:
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA 36/18

Walka o III miejsce:
UKS RIPOSTA OLSZTYN - UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/23


Szabla chłopców drużynowo

1. KOLEJARZ 24 KATOWICE
- Czajkowski Ksawery
- Maciaszek Daniel
- Ploska Jan
- Tyla Mikołaj
2. KKSZ KONIN I
- Licheniak Maciej
- Płusa Dominik
- Szreder Michał
- Weiss Marek

3. DRAGON ŁÓDŹ I
- Kluge Bartłomiej
- Kubiak Mikołaj
- Ruszczyk Bartosz
- Sykulski Wiktor
----------------------
7. KKSZ KONIN II
- Kałużny Mateusz
- Stasiak Olaf
- Woźnika Miłosz
- Łętowski Kacper

Półfinały:
KOLEJARZ 24 KATOWICE - DRAGON ŁÓDŹ I 36/20
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA I 36/29

Finał:
KOLEJARZ 24 KATOWICE - KKSZ KONIN I 36/14

Walka o III miejsce:
DRAGON ŁÓDŹ I - AZS AWF WARSZAWA I


***************














Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design