Dzisiaj jest: 15.09.19. 




04.06.2007 - 02.06.2007 OTM do lat 13
Ogólnopolski Turniej Młodzików

W sobotę 2 czerwca nasz klub był gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików do lat 13 o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Koninie w szabli dziewcząt i o Puchar Dyrektora SP nr 6 w Koninie w szabli chłopców.

W zawodach wystartowało 93 uczestników: 53 zawodniczki (w tym 11 KKSz KONIN) i 40 zawodników (w tym 13 z KKSz KONIN). A oto skrót wyników:

Szabla dziewcząt:

1. Nikola Szumilas (UKS Herkules Kamień Pomorski)
2. Małgorzata Turek (RMKS Rybnik)
3. Kinga Drożdż (MOSiR Sosnowiec)
3. Karlina Pradela (Kolejarz 24 Katowice)
5. Patrycja Pałczyńska (SKS Konstancin)
6. Angelika Wątor (MOSiR Sosnowiec)
7. Agata Masiewicz (Kolejarz 24 Katowice)
8. Monika Gieryn (KKSZ KONIN)
******************************
Miejsca pozostałych zawodniczek KKSZ KONIN

17 - Dominika Siekacz
19 - Natalia Nowińska
21 - Daria Kamińska
27 - Martyna Simińska
29 - Gabriela Drygała
32 - Magdalena Mazur
36 - Marta Kowalska
41 - Marisa Drożdżewicz
51 - Anna Kurek
53 - Michalina Woźniak

Ćwierćfinały:
Karlina Pradela - Patrycja Pałczyńska 12/8
Nikola Szumilas - Angelika Wątor 12/5
Małgorzata Turek - Agata Masiewicz 12/9
Kinga Drożdż - Monika Gieryn 12/11

Półfinały:
Nikola Szumilas - Karlina Pradela 12/10
Małgorzata Turek - Kinga Drożdż 12/10

Finał:
Nikola Szumilas - Małgorzata Turek 12/10

Szabla chłopców:

1. Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
2. Maciej Kobeszko (PTS Białystok)
3. Mikołaj Grzegorek (UKS VICTOR Warszawa)
3. Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
5. Patryk Samek (AZS AWF Warszawa)
6. Paweł Jaromin (Kolejarz 24 Katowice)
7. Aleksander Pień (Kolejarz 24 Katowice)
8. Henry Davis (GBR)
**********************************
Miejsca zawodników KKSz KONIN

9 - Adam Janasik
16 - Artur Milas
19 - Sebastian Matuszak
20 - Damian Zioła
21 - Damian Dzwoniarski
23 - Stanisław Świerk
26 - Michał Mikuła
27 - Kamil Goździk
29 - Łukasz Krygier
30 - Jan Kubaszewski
32 - Mateusz Janiak
33 - Artur Staszak
39 - Mateusz Rachuba

Ćwierćfinały:
Krzysztof Kanarek - Paweł Jaromin 12/4
Maciej Kobeszko - Aleksander Pień 12/8
Marcin Wystel - Patryk Samek 12/4
Mikołaj Grzegorek - Henry Davis12/3

Półfinały:
Maciej Kobeszko - Krzysztof Kanarek 12/8
Marcin Wystel - Mikołaj Grzegorek 12/6

Finał:
Marcin Wystel - Maciej Kobeszko 12/7

Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design