Dzisiaj jest: 18.09.19.

11.06.2007 - III PPS
III Puchar Polski Seniorów- XIII Memoriał Antoniego Sobika

W niedzielę 10 czerwca b.r. nasi zawodnicy wystartowali w III Pucharze Polski Seniorów – XIII Memoriał Antoniego Sobika, który rozegrano w Gliwicach.

W szabli kobiet zwyciężyła Irena Więckowska (AZS AWF Warszawa), która w finałowej walce pokonała Agnieszkę Zdrojewską (O.Ś. AZS Poznań) ilością trafień 15/11. Trzecie miejsce na podium zajęły: Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań) i Izabela Sajewicz (AZS AWF Warszawa). W zawodach wzięło udział 29 zawodniczek, w tym 4 z naszego klubu. Zajęły one następujące pozycje: Karolina Budna 6, Katarzyna Karpińska – 9, Magdalena Mejer – 10 i Anna Bozacka – 22.

W szabli mężczyzn wystartowało 48 zawodników, a najlepszym z nich okazał się Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice). Miejsce drugie zajął nasz zawodnik – Jakub Broniarczyk, który przegrał finałową walkę 8/15. Na trzecim miejscu uplasowali się: Jakub Ceranowicz (AZS AWF Katowice) i Mateusz Górski (reprezentant naszego klubu). Do najlepszej „16” zakwalifikowali się także: Adrian Stanisławski – 10, Łukasz Gal – 12 i Patryk Pałasz – 13. Pozostali zawodnicy KKSz KONIN zajęli następujące lokaty: Bartosz Jastrzębski – 28, Damian Skubiszewski – 29, Jakub Kacprzak – 35, Michał Gal – 40, Marcin Marciniak – 41 i Kacper Jaskólski – 43.

Napisał: tomek