Dzisiaj jest: 18.10.19. 




09.05.2016 - OOM 2016 OLSZTYN
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Olsztyn, 06-07.05.2016

Cztery medale dla Konina


Szabla kobiet

1. Cieślar Zuzanna (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
2. Łukasik Anna (TMS Sosnowiec)
3. Kurzyna Urszula (UKS 13 Białystok)
3. Chojnacka Paulina (KKSz Konin)
5. Zawodniak Małgorzata (KKSz Konin)
6. Nowinowska Natalia (KKSz Konin)

7. Ziomek Marta (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
8. Romańczyk Aleksandra (UKS Riposta Olsztyn)

Ćwierćfinały:
Chojnacka Paulina - Romańczyk Aleksandra 15/6
Łukasik Anna - Zawodniak Małgorzata 15/10
Cieślar Zuzanna - Nowinowska Natalia 15/14
Kurzyna Urszula - Ziomek Marta 15/10

Półfinały:
Łukasik Anna - Chojnacka Paulina 15/7
Cieślar Zuzanna - Kurzyna Urszula 15/10

Finał:
Cieślar Zuzanna - Łukasik Anna 15/10



Szabla mężczyzn

1. Lademann Karol (AZS AWF Warszawa)
2. Białecki Cezary (MUKS Victor)
3. Dziublewski Maurycy (KKSz Konin)
3. Sosulski Piotr (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
5. Borkiewicz Krystian (KKSz Konin)
6. Batogowski Michał (AZS AWF Warszawa)
7. Lipiński Marcin (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
8. Dłużniewski Jędrzej (AZS AWF Warszawa)

Ćwierćfinały:
Lademann Karol - Lipiński Marcin 15/7
Sosulski Piotr - Dłużniewski Jędrzej 15/3
Białecki Cezary - Batogowski Michał 15/8
Dziublewski Maurycy - Borkiewicz Krystian 15/11

Półfinały:
Lademann Karol - Sosulski Piotr 15/11
Białecki Cezary - Dziublewski Maurycy 15/14

Finał:
Lademann Karol - Białecki Cezary 15/14



Szabla kobiet drużynowo

1. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY (Cieślar, Cieślar, Strejczyk, Ziomek)
2. KKSZ KONIN I
- Chojnacka Paulina
- Fic Michalina
- Nowinowska Natalia
- Zawodniak Małgorzata

3. AZS AWF WARSZAWA (Okine, Oudejans, Rowińska, Szymańska)
4. KKSZ KONIN II
- Głowacka Izabela
- Simińska Wiktoria
- Waleriańczyk Weronika
- Wysocka Natalia

5. UKS 13 BIAŁYSTOK
6. TMS SOSNOWIEC I
7. UKS RIPOSTA OLSZTYN I
8. UKS 13 BIAŁYSTOK II

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - UKS 13 BIAŁYSTOK II 45/16
KKSZ KONIN II - UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/27
AZS AWF WARSZAWA - TMS SOSNOWIEC I 45/29
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - UKS RIPOSTA OLSZTYN I 45/18

Półfinały:
KKSZ KONI I - KKSZ KONIN II 45/19
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - AZS AWF WARSZAWA 45/41

Finał:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - KKSZ KONIN I 45/35

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/36



Szabla mężczyzn drużynowo

1. AZS AWF WARSZAWA (Batogowski, Dłużniewski, Lademann, Nowak)
2. KKSZ KONIN I
- Borkiewicz Krystian
- Dziublewski Maurycy
- Glasner Hubert
- Wysocki Krystian

3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I (Filipek, Górski, Lipiński, Sosulski)
4. KKSZ KONIN II
- Szreder Michał
- Waszak Krystian
- Weiss Marek
- Zandecki Michał

5. DRAGON ŁÓDŹ
6. KOLEJARZ 24 KATOWICE
7. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
8. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY II

Ćwierćfinały:
AZS AWF WARSZAWA - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 45/22
KKSZ KONIN II - DRAGON ŁÓDŹ 45/10
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 45/30
KKSZ KONIN I - ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY II 45/22

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/28
KKSZ KONIN I - ZAGŁĘBKOWSKI KLUB SZERMIERCZY I 45/39

Finał:
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN I 45/42

Walka o III miejsce:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I - KKSZ KONIN II 45/25

*************





















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design