Dzisiaj jest: 15.09.19. 




11.06.2016 - Mistrzostwa Polski Młodzików Konin 11-12.06.2016
Mistrzostwa Polski Młodzików
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 11-12.06.2016


dwa brązowe medale dla KKSZ



SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. BARTOSZ Roksana (DRAGON ŁÓDŹ)
2. CIEŚLAR Julia (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
3. GAŁECKA Natalia (AZS AWF WARSZAWA)
3. ROWIŃSKA Emilia (AZS AWF WARSZAWA)
5. ZAJĄC Ewa (TMS SOSNOWIEC)
6. NOWICKA Małgorzata (TMS SOSNOWIEC)
7. PORADA Paulina (TMS SOSNOWIEC)
8. MALGREM Klaudia (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)

Ćwierćfinały:
Bartosz Roksana - Porada Paulina 12/5
Gałecka Natalia - Zając Ewa 12/7
Cieślar Julia - Malgrem Klaudia 12/8
Rowińska Emilia - Nowicka Małgorzata 12/11

Półfinały:
Bartosz Roksana - Gałecka Natalia 12/2
Cieślar Julia - Rowińska Emilia 12/10

Finał:
Bartosz Roksana - Cieślar Julia 12/9


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. HRYCIUK Szymon (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
2. RUSZCZYK Bartosz (DRAGON ŁÓDŹ)
3. DZIERNIEJKO Jakub (UKS 13 BIAŁYSTOK)
3. GLANC Sebastian (KKSZ KONIN)
5. GAŁECKI Rafał (AZS AWF WARSZAWA)
6. PACHLA Filip (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
7. KAJOR Krzysztof (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
8. BURBULA Wojciech (PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK)

Ćwierćfinały:
Glanc Sebastian - Gałecki Rafał 12/10
Ruszczyk Bartosz - Pachla Filip 12/10
Dzierniejko Jakub - Burbula Wojciech 12/11
Hryciuk Szymon - Kajor Krzysztof 12/5

Półfinały:
Ruszczyk Bartosz - Glanc Sebastian 12/9
Hryciuk Szymon - Dzierniejko Jakub 12/11

Finał:
Hryciuk Szymon - Ruszczyk Bartosz 12/5


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
2. UKS 13 BIAŁYSTOK I
3. TMS SOSNOWIEC II
4. AZS AWF WARSZAWA I
5. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I
6. DRAGON ŁÓDŹ
7. KKSZ KONIN I
- DZIĘCIELAK Martyna
- HADJ BACHIR Aischa
- KOZIARSKA Natalia
- WAŁOWSKA Julia
8. AZS AWF WARSZAWA II

Ćwierćfinały:
AZS AWF WARSZAWA I - KKSZ KONIN I 36/19
UKS 13 BIAŁYSTOK - DRAGON ŁÓDŹ 36/35
TMS SOSNOWIEC I - AZS AWF WARSZAWA II 36/8
TMS SOSNOWIEC I - UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I 36/16

Półfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK - AZS AWF WARSZAWA I 36/33
TMS SOSNOWIEC I - TMS SOSNOWIEC II 36/24

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - UKS 13 BIAŁYSTOK 36/34

Walka o III miejsce:
TMS SOSNOWIEC II - AZS AWF WARSZAWA I 36/33


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. ZAGŁEBIOWSKI KLUB SZERMERCZY I
2. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
3. KKSZ KONIN I
- GLANC Sebastian
- JAREK Gabriel
- JEDWABNY Gracjan
- STASIAK Olaf

4. DRAGON ŁÓDŹ
5. AZS AWF WARSZAWA
6. UKS 13 BIAŁYSTOK I
7. IKS BUSHIDO RYBNIK
8. PTS JAGIELOŃCZYK

Ćwierćfinały:
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE - IKS BUSHIDO RYBNIK 36/18
DRAGON ŁÓDŹ - UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/21
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I - PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 36/26
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA 36/30

Półfinały:
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE - DRAGON ŁÓDŹ 36/27
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I - KKSZ KONIN I 36/27

Finał:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36/34

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN I - DRAGON ŁÓDŹ 36/32


********************









finał w szabli chłopców




finał w szabli dziewcząt




finaliści turnieju ind


finalistki turnieju ind


finaliści turnieju dr


finalistki turnieju dr


brązowi medaliści w szabli chłopców - drużyna KKSZ KONIN I




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design