Dzisiaj jest: 20.09.19. 




08.05.2017 - OOM - 07-08.05.2017
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Drzonków, 07-08.05.2017


4 medale dla Konina (2 x złoto i 2 x brąz)


Szabla dziewcząt indywidualnie

1. CIEŚLAR Zuzanna (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
2. KURZYNA Urszula (UKS 13 Białystok)
3. ZAWODNIAK Małgorzata (KKSz Konin)
3. BARTOSZ Roksana (Dragon Łódź)
5. WALERIAŃCZYK Weronika (KKSz Konin)
6. OKINE Marta (AZS AWF Warszawa)
7. PAPUZIŃSKA Alicja (KKSz Konin)
8. GAŁECKA Natalia (AZS AWF Warszawa)

Ćwierćfinały:
Kurzyna Urszula - Papuzińska Alicja 15/6
Bartosz Roksana - Gałecka Natalia 15/10
Cieślar Zuzanna - Waleriańczyk Weronika 15/6
Zawodniak Małgorzata - Okine Marta 15/12

Półfinały:
Kurzyna Urszula - Bartosz Roksana 15/5
Cieślar Zuzanna - Zawodniak Małgorzata 15/5

Finał:
Cieślar Zuzanna - Kurzyna Urszula 15/13



Szabla chłopców indywidualnie

1. GLASNER Hubert (KKSz Konin)
2. BRONISZEWSKI Jakub (MUKS Victor Warszawa)
3. LIPIŃSKI Marcin (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. GÓRSKI Mikołaj (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
5. SOSULSKI Piotr (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
6. DŁUŻNIEWSKI Jędrzej (AZS AWF Warszawa)
7. BATOGOWSKI Michał (AZS AWF Warszawa)
8. WOŹNIAK Dominik (KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Glasner Hubert - Sosulski Piotr 15/13
Lipiński Marcin - Dłużniewski Jędrzej 15/14
Górski Mikołaj - Batogowski Michał 15/10
Broniszewski Jakub - Woźniak Dominik 15/8

Półfinały:
Glasner Hubert - Lipiński Marcin 15/7
Broniszewski Jakub - Górski Mikołaj 15/9

Finał:
Glasner Hubert - Broniszewski Jakub 15/14


Szabla dziewcząt drużynowo

1. KKSZ Konin
- Papuzińska Alicja
- Waleriańczyk Weronika
- Wysocka Natalia
- Zawodniak Małgorzata

2. Zagłębiowski Klub Szermierczy
- Cieślar Julia
- Cieślar Zuzanna
- Strejczyk Sandra
- Ziomek Marta
3. UKS 13 Białystok I
- Bieniasz Weronika
- Kurzyna Urszula
- Maliszewska Weronika
- Seredyńska Blanka
4. AZS-AWF Warszawa I
5. UKS Hajduczek Olsztyn
6. TMS Sosnowiec II
7. TMS Sosnowiec I
8. UKS Riposta Olsztyn

Ćwierćfinały:
KKSZ Konin - TMS Sosnowiec II 45/19
UKS 13 Białystok I - TMS Sosnowiec I 45/39
Zagłębiowski Klub Szermierczy - UKS Hajduczek Olsztyn 45/22
AZS AWF Warszawa I - UKS Riposta Olsztyn 45/28

Półfinały:
KKSZ Konin - UKS 13 Białystok I 45/21
Zagłębiowski Klub Szermierczy - AZS AWF Warszawa I 45/38

Finał:
KKSZ Konin - Zagłębiowski Klub Szermierczy 45/37

Walka o III miejsce:
UKS 13 Białystok I - AZS AWF Warszawa I 45/41



Szabla chłopców drużynowo

1. Zagłębiowski Klub Szermierczy
- Filipek Łukasz
- Górski Mikołaj
- Lipiński Marcin
- Sosulski Piotr
2. AZS-AWF Warszawa
- Batogowski Michał
- Dłużniewski Jędrzej
- Gałecki Rafał
- Nowak Franciszek
3. KKSZ Konin I
- Glanc Sebastian
- Glasner Hubert
- Płusa Dominik
- Woźniak Dominik

4. Zagłębiowski Klub Szermierczy II
5. Kolejarz 24 Katowice
6 Pałac Młodzieży Katowice
7. KKSZ Konin II
- Stasiak Olaf
- Szreder Michał
- Waszak Krystian
- Weiss Marek

8. UKS 13 Białystok

Ćwierćfinały:
Zagłębiowski Klub Szermierczy I - Kolejarz 24 Katowice 45/19
Zagłębiowski Klub Szermierczy II - UKS 13 Białystok 45/31
KKSZ Konin I - KKSZ Konin II 45/32
AZS AWF Warszawa - Pałac Młodzieży Katowice 45/35

Półfinały:
Zagłębiowski Klub Szermierczy I - Zagłębiowski Klub Szermierczy II 45/26
AZS AWF Warszawa - KKSZ Konin I 45/37

Finał:
Zagłębiowski Klub Szermierczy I - AZS AWF Warszawa 45/33

Walka o III miejsce:
KKSZ Konin I - Zagłębiowski Klub Szermierczy II 45/34


Klasyfikacja klubowa - szabla

I miejsce - KKSZ Konin - 98 pkt

II miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy - 75 pkt
III miejsce - AZS AWF Warszawa - 55 pkt

(na 14 klubów)


Klasyfikacja wojewódzka - szabla

II miejsce - wielkopolska




*****************





















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design