Dzisiaj jest: 17.09.19. 




22.05.2017 - Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego 20.05.2017
II Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego
(dzieci, młodzik, junior młodszy)
Grodzisk Mazowiecki, 20.05.2017


JUNIOR MŁODSZY

Szabla dziewcząt


1. Waleriańczyk Weronika (KKSZ KONIN)
2. ROWIŃSKA Emilia (AZS AWF WARSZAWA)
3. GAŁECKA Natalia (AZS AWF WARSZAWA)
3. HADJ BACHIR Aischa (KKSZ KONIN)
5. ROMAŃCZYK Aleksandra (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
6. SKOWROŃSKA Jagoda (AZS AWF WARSZAWA)
7. NOWICKA Małgorzata (TMS SOSNOWIEC)
8. WRÓBEL ZUZANNA (AZS AWF WARSZAWA)

Szabla chłopców

1. NOWAK Franciszek (AZS AWF WARSZAWA)
2. STASIAK Olaf (KKSZ KONIN)
3. GLANC Sebastian (KKSZ KONIN)

3. KLUGE Bartłomiej (DRAGON ŁÓDŹ)
5. GAŁECKI Rafał (AZS AWF WARSZAWA)
6. WEISS Marek (KKSZ KONIN)
7. PŁUSA Dominik (KKSZ KONIN)

8. SYKULSKI Wiktor (DRAGON ŁÓDŹ)

MŁODZIK

Szabla dziewcząt


1. MALGREM Klaudia (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
2. ZAJĄC Ewa (TMS SOSNOWIEC)
3. PORADA Paulina (TMS SOSNOWIEC)
3. PORADA Zuzanna (TMS SOSNOWIEC)
5. LENKIEWICZ Zuzanna (TMS SOSNOWIEC)
6. KOZIEŁ Klaudia (TMS SOSNOWIEC)
7. SZWEDA Aleksandra (TMS SOSNOWIEC)
8. SZLAGA Julia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)

Szabla chłopców

1. KUSAK Filip (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
2. NOWINOWSKI Kacper (KKSZ KONIN)
3. JAREK Gabriel (KKSZ KONIN)
3. HADAJ BAHIR Sofien (KKSZ KONIN)

5. GIL Krzysztof (AZS AWF WARSZAWA)
6. SIKORSKI Kamil (KKSZ KONIN)
7. SOWULA RAFAŁ (TMS SOSNOWIEC)
8. STASIAK Mateusz (KKSZ KONIN)

DZIECI

Szabla dziewcząt


1. KARLICKA Maja (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
2. PIENIĄŻEK Zofia (TMS SOSNOWIEC)
3. HOFMAN Karolina (TMS SOSNOWIEC)
3. SZYMFEL Julia (KKSZ KONIN)
5. SOŁTYSIK Antonina (DRAGON ŁÓDŹ)
6. MIKULSKA-BĄK Julia (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
7. PILARSKA Iga (KKSZ KONIN)
8. JABŁONOWSKA Iwa (UKS RIPOSTA OLSZTYN)

Szabla chłopców

1. DENKIEWICZ Benedykt (UKS SZABLA ZĄBKI)
2. DENKIEWICZ Aleksander (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. RADOCH Filip (KKSZ KONIN)
3. KACZMARCZYK Adam (KKSZ KONIN)

5. MOCZYDŁOWSKI Kajetan (MUKS VICTOR WARSZAWA)
6. PĘKALA Kacper (UKS SZABLA ZĄBKI)
7. DĄBROWSKI Antoni (UKS SZABLA ZĄBKI)
8. MALCER Kacper (KKSZ KONIN)


********************













Źródło zdjęć: Grodzisk Sport News


Więcej zdjęć do zobaczenia na facebooku

https://www.facebook.com/Grodzisk-Sport-News-803961043045151/




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design