Dzisiaj jest: 23.07.19. 




30.05.2017 - Mistrzostwa Miasta Konina 30-31.05.2017
Mistrzostwa Miasta Konina
Szkół Podstawowych klas IV, V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 30-31.05.2017


Szabla dziewcząt klas V

1. Graupen Inez (SP 6 Konin)
2. Zacharska Aleksandra (SP 6 Konin)
3. Szymczak Daria (SP 6 Konin)
3. Wszędybył Marita (SP 6 Konin)
5. Jankowska Eliza (SP Anielew)
6. Cieszyńska Wiktoria (SP 4 Konin)
7. Lewandowska Milena (SP Kramsk)
8. Matuszczak Julia (SP 6 Konin)






Szabla chłopców klas V

1. Andryszek Kamil (SP 15 Konin)
2. Raczyński Cyprian (SP 6 Konin)
3. Ciepliński Gracjan (SP 6 Konin)
3. Majchrzak Bruno (SP 4 Konin)
5. Kacprzak Igor (SP 4 Konin)
6. Chojnacki Jakub (SP 4 Konin)
7. Radke Tomasz (SP 4 Konin)
8. Hołody Michał (SP 6 Konin)





Szabla dziewcząt klas VI

1. Pakuła Karina (SP 4 Konin)
2. Kalus Oliwia (SP 4 Konin)
3. Jedrzejak Oliwia (ZS 10)
3. Makowska Agata (SP Golina)
5. Licheniak Maria (SP 4 Konin)


Szabla chłopców klas VI

1. Bakalarski Mateusz (SP 6 Konin)
2. Kaczmarczyk Wojciech (SP 3 Konin)
3. Krakowski Eryk (SP 6 Konin)
3. Malcer Albert (SP Anielew)
5. Dębowski Piotr (SP 6 Konin)
6. Klimkowski Miłosz (SP Stare Miasto)
7. Szczepankiewicz Michał (SP 6 Konin)
8. Wojtyniak Oliwier (SP 6 Konin)
9. Mańczak Mariusz (SP 4 Konin)
10. Mielnikowski Arkadiusz (SP 4 Konin)
11. Krygier Jakub (SP 6 Konin)
12. Pawłowski Jakub (SP Anielew)


Szabla dziewcząt klas IV

1. Andrzejewska Tatiana (SP 4 Konin)
2. Pilarska Iga (SP 6 Konin)
3. Burchart Beata (SP 6 Konin)
3. Szymfel Julia (SP 6 Konin)
5. Kozłowska Tatiana (SP 4 Konin)
6. Świerczyńska Zuzanna (SP 6 Konin)
7. Ligęza Julia (SP 6 Konin)
8. Miedzińska Julia (SP 8)
9. Jonatowska Zuzanna (SP 6 Konin)
10. Piotrowska Zuzanna (SP 6 Konin)
11. Łajdecka Estera (SP 4 Konin)
12. Musielak Nikola (SP 6 Konin)
13. Adamczak Michalina (SP 6 Konin)
14. Myszkowska Julia (SP 6 Konin)
15. Skowrońska Julia (SP Anielew)
16. Kubacka Agata (SP 4 Konin)





Szabla chłopców klas IV

1. Radoch Filip (SP 9 Konin)
2. Kaczmarczyk Adam (SP 3 Konin)
3. Malcer Kacper (SP Anielew)
3. Pelc Adrian (SP 4 Konin)
5. Goździk Tomasz (SP 4 Konin)
6. Stasiak Arkadiusz (SP 15 Konin)
7. Grudziński Cyprian (SP 4 Konin)
8. Maksym Łukasz (SP 6 Konin)
9. Łyskawa Albert (SP 6 Konin)
10. Bartkowiak Filip (SP 6 Konin)
11. Marcinkowski Jakub (SP 12 Konin)
12. Michalak Oliwier (SP 6 Konin)
13. Szczap Antoni (SP 4 Konin)
14. Prus Kamil (SP 6 Konin)







Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design