Dzisiaj jest: 23.07.19.

23.10.2007 - Międzyn. Turniej Kadetów/Godollo/21-22.10.2007
Międzynarodowy Turniej Kadetów – Godollo – 20-21.10.2007

W dniach 20-21 października 6 zawodniczek i 6 zawodników naszego klubu uczestniczyło w Międzynarodowym Turnieju Kadetów w miejscowości Godollo (Węgry). W zawodach wzięło udział 127 dziewcząt i 167 chłopców z Austrii, Grecji, Niemiec, Polski, Rosji, Szwajcarii, Ukrainy, USA, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Wśród dziewcząt tryumfowała gospodyni turnieju Anna Varhelyi. Kolejne trzy miejsca zajęły Rosjanki: Aleksandra Shatalova, Elizaveta Kiryanova i Alina Ozolina. Z naszych zawodniczek najwyżej uplasowała się Weronika Maciejewska – 18 miejsce. Do pierwszej „32” zakwalifikowała się także Marika Rzepka, która zajęła 27 miejsce. Pozostałe cztery zawodniczki zostały sklasyfikowane na następujących pozycjach: Natalia Budna – 33, Angelika Trzmielewska – 97, Martyna Malińska – 101 i Agata Jasiczek – 118.

W szabli chłopców najwyższe miejsce na podium także wywalczył gospodarz turnieju Nikolasz Iliasz. Miejsce drugie zajął Bryan Cheney (USA). Na miejscu trzecim uplasowali się Rosjanie: Maxim Balok i Alexander Karpukhin. Do najlepszej „32” zakwalifikował się tylko jeden nasz zawodnik – Michał Roszak, który zajął 35 miejsce. Pozostali nasi reprezentanci wywalczyli w zawodach następujące lokaty: Robert Buciak – 73, Hubert Marciniak – 76, Filip Jastrzębski – 118, Mateusz Walicki – 129 i Aleksander Majcherski – 134.

Napisał: tomek