Dzisiaj jest: 18.10.19.

26.11.2007 - I TK do OOM 2008 - Warszawa-Wesoła - 24.11.2007
I Turniej Kwalifikacyjny do OOM 2008 – Warszawa-Wesoła – 24.11.2007

W sobotę 24 listopada młodsi zawodnicy naszego klubu ( do lat 15) zmagali się w Warszawie-Wesołej, gdzie rozegrano I turniej kwalifikacyjny do OOM 2008. W turnieju wystartowało łącznie 126 uczestników.

W szabli dziewcząt wzięło udział 58 zawodniczek, w tym 12 z KKSz Konin. W turnieju niewątpliwie tryumfowały zawodniczki TMS Sosnowiec. Na podium stanęły aż trzy zawodniczki z tego klubu: I – Karolina Walczak, II – Angelika Wątor i III – Sylwia Bijak. Drugie III miejsce zajęła Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok). Z naszych zawodniczek najwyżej uplasowała się Agata Jasiczek – 14 miejsce. Jej klubowe koleżanki zajęły następujące lokaty: 14 - Agata Jasiczek, 25 - Daria Kamińska, 32 - Martyna Simińska, 40 - Magdalena Nadworna, 42 - Natalia Turkiewicz, 43 - Maja Szczerbakowska, 44 - Monika Gieryn, 46 - Milena Skibińska, 54 - Katarzyna Zinkowska, 55 - Magdalena Mazur, 56 - Michalina Woźniak i 58 - Anna Kurek.

W szabli chłopców zmagało się 68 zawodników, w tym 19 z KKSz Konin. Miejsca na podium wywalczyli: I - Tomasz Pytel (Pałac Młodzieży Katowice), II – Kamil Marzec (TMS Sosnowiec) i III – Jakub Ociński (Dragon Łódź) i Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań). Do najlepszej „8” zakwalifikował się także nasz zawodnik – Filip Jastrzębski, który zamknął stawkę. Pozostali zawodnicy naszego klubu zostali sklasyfikowani na następujących pozycjach: 20 - Mariusz Mańczak, 28 - Jarosław Zapaśnik, 38 - Daniel Ciesielski, 40 - Artur Staszak, 42 - Damian Dzwoniarski, 45 - Damian Zioła, 48 - Arkadiusz Janiak, 49 - Adam Janasik, 50 - Adam Kacprzak, 51 - Artur Ćwik, 55 - Damian Szczepaniak, 56 - Michał Mikuła, 57 - Jan Kubaszewski, 58 - Mateusz Rachuba, 61 - Bartosz Grodzki, 63 - Bartosz Borkiewicz, 64 - Łukasz Krygiel i 66 - Sebastian Matuszak.

Napisał: tomek