Dzisiaj jest: 18.10.19.

26.11.2007 - Turniej o Puchar Burmistrza Wesołej - 25.11.2007
Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa-Wesoła – 25.11.2007

W niedzielę 25 listopada do boju ruszyli młodzicy, którzy wzięli udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa-Wesoła.

W szabli dziewcząt o puchar walczyło 30 zawodniczek. Trofeum zabrała do domu Patrycja Pełka (Kolejarz 24 Katowice). Tuż za nią uplasowała się Patrycja Pałczyńska (SKS Konstancin). Trzecie miejsce wywalczyły: Katarzyna Grzegorzewska i Karolina Pradela (obie Kolejarz 24 Katowice). Nasze zawodniczki zajęły następujące miejsca: 14 - Gabriela Drygała,
18 - Dominika Siekacz, 24 - Marta Geraga, 25 - Sandra Kwiatkowska i 27 - Patrycja Piotrowska.

W szabli chłopców Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa-Wesoła wywalczył Maciej Kobeszko (PTS Białystok). Drugie miejsce zajął nasz zawodnik – Adam Pyzder. Na trzecim miejscu na podium stanęli: Julian Doniecki (Dragon Łódź) i Maksymilian Turek (TMS Sosnowiec). Do pierwszej „8” zakwalifikowało się jeszcze trzech naszych zawodników: 5 - Sebastian Korczakowski, 6 - Kamil Goździk i 7 - Stanisław Świerk. Pozostałych trzech wywalczyło następujące miejsca: 9 - Aleksander Mimier, 10 - Mateusz Pierański i 15 - Mikołaj Mazur. W szabli chłopców wzięło udział 21 zawodników.

Napisał: tomek