Dzisiaj jest: 15.09.19. 




03.12.2007 - II PPM - Konin - 01.12.2007 r.
II Puchar Polski Młodzieżowców – Konin – 01.12.2007

Pierwszego dnia grudnia Koniński Klub Szermierczy był organizatorem II Pucharu Polski Młodzieżowców w szabli kobiet i mężczyzn. W zawodach wystartowało 45 zawodniczek (w tym 14 z KKSz) i 55 zawodników (w tym 10 z KKSz).

SZABLA KOBIET

1. Matylda Ostojska (Dragon Łódź)
2. Agnieszka Zdrojewska (O.Ś. AZS Poznań)
3. Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
3. Lidia Sołtys (TMS Sosnowiec)
5. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań)
6. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
7. Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
8. Magdalena Mejer (KKSz Konin)
-----------------------------------------------------
Miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin
14 - Natalia Budna
15 - Katarzyna Ceglewska
18 - Luiza Mimier
19 - Anna Bozacka
22 - Agata Grodzka
24 - Justyna Mirkiewicz
29 - Marika Rzepka
31 - Weronika Maciejewska
35 - Martyna Łuczak
36 - Eliza Walczak
37 - Angelika Trzmielewska
42 - Monika Włodarczyk
44 - Martyna Malińska

Ćwierćfinał:
Anna Ciwoniuk – Mejer Magdalena 15/9
Matylda Ostojska – Małgorzata Kozaczuk 15/12
Lidia Sołtys – Marta Puda 15/10
Agnieszka Zdrojewska – Katarzyna Kędziora 15/6

Półfinał:
Matylda Ostojska – Anna Ciwoniuk 15/9
Agnieszka Zdrojewska – Lidia Sołtys 15/13

Finał:
Matylda Ostojska – Agnieszka Zdrojewska 15/10


SZABLA MĘŻCZYZN

1. Daniel Olejnik (Legia Warszawa)
2. Bartosz Mazur (TMS Sosnowiec)
3. Damian Skubiszewski (KKSz Konin)
3. Jan Wojnowski (O.Ś. AZS Poznań)
5. Marcin Kościelniakowski (Legia Warszawa)
6. Michał Gal (KKSz Konin)
7. Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
8.Artur Knapik (AZS AWF Katowice)
----------------------------------------------
Miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin
17 - Marcin Marciniak
18 - Bartosz Jastrzębski
23 - Jakub Kacprzak
26 - Robert Buciak
27 - Kacper Jaskólski
37 - Michał Roszak
40 - Daniel Till
46 - Aleksander Majcherski

Ćwierćfinał:
Damian Skubiszewski – Maciej Regulewski 15/13
Bartosz Mazur – Artur Knapik 15/10
Jan Wojnowski – Michał Gal 15/13
Daniel Olejnik – Marcin Kościelniakowski 15/11

Półfinał:
Bartosz Mazur – Damian Skubiszewski 15/8
Daniel Olejnik – Jan Wojnowski 15/12

Finał:
Daniel Olejnik – Bartosz Mazur 15/12


Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design