Dzisiaj jest: 18.09.19. 




14.01.2019 - Mistrzostwa Polski Juniorów-Wołomin-12-13.01.2019
Mistrzostwa Polski Juniorów
Wołomin, 12-13.01.2019


- brązowy medal indywidualnie
Glanc Sebastian

- srebrny medal drużynowo
Nowinowska Natalia, Papuzińska Alicja,
Waleriańczyk Weronika i Zawodniak Małgorzata



SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Cieślar Zuzanna (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
2. Kurzyna Urszula (UKS 13 Białystok)
3. Cieślar Julia (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Rowińska Emilia (AZS AWF Warszawa)
5. Okine Marta (KS Karabela)
6. Malgrem Klaudia (UKS Hajduczek Olsztyn)
7. Nowinowska Natalia (KKSZ Konin)
8. Waleriańczyk Weronika (KKSZ Konin)



Ćwierćfinały:
Kurzyna Urszula - Malgrem Klaudia 15/10
Rowińska Emilia - Nowinowska Natalia 15/14
Cieślar Zuzanna - Okine Marta 15/10
Cieślar Julia - Waleriańczyk Weronika 15/10

Półfinały:
Kurzyna Urszula - Rowińska Emilia 15/7
Cieślar Zuzanna - Cieślar Julia 15/8

Finał:
Cieślar Zuzanna - Kurzyna Urszula 15/7



SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Lademannn Karol (AZS AWF Warszawa)
2. Białecki Cezary (MUKS Victor Warszawa)
3. Lipiński Marcin (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Glanc Sebastian (KKSZ Konin)
5. Szczepanik Piotr (MUKS Victor Warszawa)
6. Hryciuk Szymon (Pałac Młodzieży Katowice)
7. Peliński Oskar (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
8. Sosulski Piotr (Zagłębiowski Klub Szermierczy)


Ćwierćfinały:
Glanc Sebastian - Szczepanik Piotr 15/14
Lademann Karol - Peliński Oskar 15/4
Białecki Cezary - Hryciuk Szymon 15/14
Lipiński Marcin - Sosulski Piotr 15/10

Półfinały:
Lademann Karol - Glanc Sebastian 15/14
Białecki Cezary - Lipiński Marcin 15/8

Finał:
Lademann Karol - Białecki Cezary 15/4



SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. ZKS SOSNOWIEC I
- Cieślar Julia
- Cieślar Zuzanna
- Ziomek Marta
2. KKSZ KONIN I
- Nowinowska Natalia
- Papuzińska Alicja
- Waleriańczyk Weronika
- Zawodniak Małgorzata

3. UKS 13 BIAŁYSTOK
- Kurzyna Urszula
- Mieczkowska Gabriela
- Seredyńska Blanka
- Suszczyńska Kinga
4. AZS AWF WARSZAWA
5. KS KARABELA
6. TMS SOSNOWIEC I
7. TMS SOSNOWIEC II
8. ZKS SOSNOWIEC II


Ćwierćfinały:
ZKS SOSNOWIEC I - TMS SOSNOWIEC II 45/13
AZS AWF WARSZAWA - TMS SOSNOWIEC I 45/39
UKS 13 BIAŁYSTOK - KS KARABELA 45/30
KKSZ KONIN I - ZKS SOSNOWIEC II 45/21

Półfinały:
ZKS SOSNOWIEC I - AZS AWF WARSZAWA 45/19
KKSZ KONIN I - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/39

Finał:
ZKS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN I 45/41



SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- Białecki Cezary
- Broniszewski Jakub
- Rychta Krzysztof
- Szczepanik Piotr
2. ZKS SOSNOWIEC I
- Lipiński Marcin
- Peliński Oskar
- Sosulski Piotr
- Ziarnowski Rafał
3. AZS AWF WARSZAWA
- Dłużniewski Jędrzej
- Gałecki Rafał
- Lademann Karol
- Nowak Franciszek
4. KKSZ KONIN I
- Borkiewicz Krystian
- Dziublewski Maurycy
- Glanc Sebastian
- Glasner Hubert

5. ZKS SOSNOWIEC II
6. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
7. KKSZ KONIN II
- Mikołajczyk Bartosz
- Płusa Dominik
- Stasiak Olaf
- Szreder Michał

8. UKS 13 BIAŁYSTOK


Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/39
AZS AWF WARSZAWA - ZKS SOSNOWIEC II 45/44
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/40
ZKS SOSNOWIEC I - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 45/41

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - AZS AWF WARSZAWA 45/36
ZKS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN I 45/41

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA - ZKS SOSNOWIEC I 45/36



************************













Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design