Dzisiaj jest: 18.09.19. 




11.12.2007 - Turniej Mikołajkowy 06.12.2007
Turniej Mikołajkowy klas IV, V i VI w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 6 grudzień 2007


Szabla dziewcząt klas IV

1 - Sylwia Matuszak (SP 6 KONIN)
2 - Julita Górska (SP 6 KONIN)
3 - Alicja Giszter (SP 4 KONIN)
3 - Dominikia Zioła (SP 6 KONIN)
5 - Patrycja Nowak (SP 6 KONIN)
6 - Oktawia Grudzień (SP 6 KONIN)
7 - Natalia Figaj (SP 6 KONIN)
8 - Sandra Majewska(SP 6 KONIN)
9 - Oliwia Drzewecka (SP 6 KONIN)

Szabla chłopców klas IV

1 - Mateusz Pychyński (SP 4 KONIN)
2 - Robert Majdziński (SP 6 KONIN)
3 - Grzegorz Ilnicki (SP 6 KONIN)
3 - Marcin Maliński (SP 6 KONIN)
5 - Ernest Wasilewski (SP 6 KONIN)
6 - Piotr Czkalski (SP 4 KONIN)
7 - Dawid Ogły (SP 6 KONIN)
8 - Paweł Macudziński (SP 6 KONIN)
9 - Krzysztof Obroślak (SP 6 KONIN)
10 - Michał Wiatrowski (SP 6 KONIN)
11 - Patryk Kwiatkowski (SP 4 KONIN)
12 - Jakub Józefacki (SP 6 KONIN)
13 - Alan Płocharczyk (SP 15 KONIN)

Szabla dziewcząt klas V

1 - Monika Szczepaniak (SP 6 KONIN)
2 - Martyna Trzmielewska (SP 9 KONIN)
3 - Marta Geraga (SP 15 KONIN)
3 - Weronika Pawłowska (SP 6 KONIN)
5 - Weronika Radolska (SP 6 KONIN)
6 - Sara Ciesielska (SP 15 KONIN)
7 - Adrianna Krygier (SP 6 KONIN)
8 - Patrycja Michalak (SP 6 KONIN)
9 - Zuzanna Ryznar (SP 15 KONIN)

Szabla chłopców klas V

1 - Mikołaj Mazur (SP 6 KONIN)
2 - Jakub Chojnacki (SP 9 KONIN)
3 - Aleksander Mimier (SP 4 KONIN)
3 - Piotr Nowak (SP 4 KONIN)
5 - Krzysztof Woźniak (SP 4 KONIN)
6 - Stanisław Żywica (SP 9 KONIN)
7 - Ernest Kubaszewski (SP 6 KONIN)
8 - Marcin Tomczak (SP 6 KONIN)
9 - Michał Raczak (SP 9 KONIN)
10 - Janusz Zapaśnik (SP 4 KONIN)
11 - Miłosz Mrówczyński (SP 4 KONIN)
12 - Tomasz Osajda (SP 6 KONIN)
13 - Cezary Rogala (SP ŻYCHLIN)
14 - Adam Witkowski (SP 6 KONIN)
15 - Radosław Nietrawski (SP 6 KONIN)
16 - Krzysztof Nowicki (SP 15 KONIN)
17 - Tomasz Wieczorek (SP 9 KONIN)
18 - Bartosz Makowiak (SP 9 KONIN)
19 - Patryk Okrój (SP 6 KONIN)

Szabla dziewcząt klas VI

1 - Gabriela Drygała (SP 12 KONIN)
2 - Sandra Kwiatkowska (SP 4 KONIN)
3 - Marisa Droździewicz (SP 6 KONIN)
3 - Magdalena Wiatrowska (SP 6 KONIN)
5 - Dominika Siekacz (SP 6 KONIN)
6 - Marta Kowalska (SP 6 KONIN)
7 - Adrianna Konon (SP 12 KONIN)
8 - Adrianna Milas (SP 4 KONIN)
9 - Monika Chatłas (SP 6 KONIN)
10 - Klaudia Godycka (SP 12 KONIN)
11 - Patrycja Piotrowska (SP 6 KONIN)
12 - Natalia Kujawa (SP 12 KONIN)
13 - Alicja Czapska (SP 12 KONIN)

Szabla chłopców klas VI

1 - Adam Pyzder (SP 5 KONIN)
2 - Kewin Chorchowski (SP 6 KONIN)
3 - Sebastian Korczakowski (SP 4 KONIN)
3 - Stanisław Świerk (SP 8 KONIN)
5 - Patryk Figaj (SP 6 KONIN)



Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design